SMULTRONAkrilni prt SMULTRON 135 bež
| Material | 55% bombaž/45% poliester |
|---|---|
| Premaz | akril |
| Pranje | 40°C |
| Beljenje | Beljenje ni dovoljeno |
| Sušenje v stroju | Sušenje v sušilnem stroju ni dovoljeno |
| Likanje | *Likanje pri nizki temperaturi (do 110ºC) |
| Kemično čiščenje in mokro čiščenje | Kemično čiščenje ni dovoljeno |
| Prati ločeno | Vedno perite s podobnimi barvami, Madeže takoj obrišite. Če se je tekočina razlila, uporabite vlažno krpo. Prt lahko operete, vendar to ni potrebno po vsaki uporabi. Nekateri madeži po pranju morda ne bodo popolnoma izginili. |
| Mere | Širina: 135 cm |
| Teža | 183 g/m². |
| Teža sprednjega dela | 140 g/m². |
| Teža, zadnja stran | 13 g/m². |
| Metoda barvanja | barvano |
| Lastnosti | žakard, nedrsna podloga |
| Barva | bež |
| Okoljski in zdravstveni certifikat | Ta izdelek ima certifikat OEKO-TEX® STANDARD 100. To pomeni, da je vsaka komponenta testirana s strani neodvisnih inštitutov OEKO-TEX® in izpolnjuje stroge omejitve glede škodljivih snovi. |
| Za stik s živili | da, samo za suha živila |
| Proizvajalec | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Supernöjd!
Den är snygg, bra kvalitet och lätt att torka ren. Precis en textilvaxduk i min smak. Är jättenöjd med köpet.
Ime: Angela
Ok
Obične flekice od hrane se lako skidaju, od vina mi i dalje stoji, pokušala sam i sa izbeljivačem. Tako da, lep jeste, za održavanje onako. Ako je neko pokušao oprati u mašini neka mi napiše odgovor, hvala.
Ime: Ivana
Voksduk
Kjøpte en tekstil voksduk men den var umulig å tørke av og vann går rett gjennom. Så er absolutt ingen voksduk
Ime: Harald Thornes
Helt elendig duk.
Duken tåler ikke at det blir sølt på. Trekkes inn. Blir mørke flekker på som ikke kan vaskes av. Veldig skuffet!!!!
Ime: Ann Helen
Opinia "ceraty"
Jakość fatalna , cerata z której nie można zetrzeć żadnego zabrudzenia. Dla mnie dramat , nie polecam !!!
Ime: Ewa
Dålig kvalitet.
Går inte att använda som bordsduk! Går ej att torka av, blir fläckar kvar. Usel kvalite!!
Ime: Gun-Britt
Usel
Jättesöt duk men usel kvalitet! Går inte att torka bort annat än vattenfläckar och knappt det. Synd!
Ime: Lena
Ko kupujete na JYSK.si, lahko izberete med različnimi možnostmi dostave, tudi dostavo v Vašo najbližjo JYSK trgovino ali celo na Vaše delovno mesto:
Click & Collect (Klikni in prevzemi) – brezplačno
S pomočjo Click & Collect-a rezervirate izdelke na naši spletni strani, ki so na zalogi v trgovinah, nato pa jih kasneje prevzamete v izbrani JYSK-ovi trgovini. Ko rezervirate izdelke na naši spletni strani, Vam v roku pol ure sporočimo, da je naročilo pripravljeno za prevzem v trgovini. Storitev Click & Collect je brezplačna, izdelke plačate ob prevzemu v trgovini.
Prevzem spletnega nakupa v trgovini - brezplačno
V spletni trgovini imate na voljo širši asortiman izdelkov kot v naših fizičnih trgovinah. Če želite kupiti izdelke, ki so le na spletu, jih preprosto naročite in plačate v naši spletni trgovini ter izberite dostavo v JYSK-ovo trgovino po vaši izbiri. JYSK vas bo kontaktiral, ko bodo izdelki dostavljeni v trgovino in pripravljeni na prevzem. Velja za naročila nad 69 eur. Pomembna informacija: nekateri izdelki niso na voljo za to vrsto dostave zaradi teže izdelka ali specifične embalaže.
Manjši paket – plačljivo
Ko kupujete na spletu na JYSK.si, lahko vedno izberete možnost dostave izdelkov na vaš dom, delovno mesto ali katero koli drugo mesto po Vaši izbiri. Manjše pakete vam dostavlja specializirano podjetje za dostavo paketov.
Veliki paketi – plačljivo
Ob nakupu večjih in težjih izdelkov, kot so ležišča, sedežne garniture ali večji kosi pohištva, večini kupcem dostavimo pakete na dom. JYSK sodeluje s pooblaščenimi in mednarodno priznanimi dostavnimi podjetji, da bi zagotovili, da je naša storitev dostave pravilna. Dostava paketov se vrši do vhodnih vrat stanovanja ali hiše.
Izdelki, ki so na voljo samo v trgovini
JYSK s ponosom nudi svojim kupcem veliko ponudbo izdelkov tako v trgovinah, kot v spletni trgovini. Vendar je v posameznih primerih določen izdelek na voljo le v trgovini ali pa ga je mogoče rezervirati na spletu s Click in collect-om (Klikni in prevzemi). Praviloma gre za lomljive izdelke, izdelke, ki gredo iz asortimana ali izdelke, ki so na voljo le kratek čas.

