SOLBLOMOkrasna blazina SOLBLOM 45x45 bež
Prevleka iz poliestra/bombaža/viskoze. 45x45 cm
| Prevleka | |
|---|---|
| Material | Sprednja stran:61% poliester/18% bombaž/13% viskoza/4% akril/4% poliamid,Zadnja stran:68% bombaž/32% viskoza |
| Pranje | 30°C blago |
| Beljenje | Beljenje ni dovoljeno |
| Sušenje v stroju | Sušenje v sušilnem stroju ni dovoljeno |
| Likanje | Likanje ni dovoljeno. |
| Kemično čiščenje in mokro čiščenje | Kemično čiščenje ni dovoljeno |
| Prati ločeno | Vedno perite s podobnimi barvami, Pred pranjem zaprite zadrgo, Po pranju in uporabi se lahko pojavijo ohlapna vlakna ali kosmi |
| Teža sprednjega dela | 480 g/m². |
| Teža, zadnja stran | 180 g/m². |
| Teža prevleke | 205 g |
| Mere | Širina: 45 cm, Dolžina: 45 cm |
| Metoda barvanja | barvano |
| Lastnosti | z zadrgo |
| Barva | bež |
| Dizajn | vzorec |
| Blazina | |
| Polnilo | 100% poliester (100% recikliran) |
| Teža polnila | 400 g |
| Pranje | ne |
| Splošno | |
| Okoljski in zdravstveni certifikat | Ta izdelek ima certifikat OEKO-TEX® STANDARD 100. To pomeni, da je vsaka komponenta testirana s strani neodvisnih inštitutov OEKO-TEX® in izpolnjuje stroge omejitve glede škodljivih snovi. |
| Proizvajalec | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Zelo zadovoljna z izdelkom.
Lepe in všečne blazinice, ki mi lepo krasijo mojo sedežno.
Ime: Vlasta
vankúš
štýlový, moderný. Krásny funkčný doplnok za výbornú cenu.
Ime: Jana
Mooi
Mooie. Kussens
Ime: carin
Sierkussen
Heel mooi sierkussen, samen met het andere kussen wat ik kocht zijn ze eyecatchers in mijn zetel, top !!
Ime: Maris Yvette
A varrásnál szétfoszlik
A varrás 3/2 párnánál kb 2 hét után elkezdett szétfoszlani
Ime: Emília Lakos
Подушка декоративна
Подушки прийшли запаковані в ящик. Ящик був не щільно закріплений скотчем, крім того подушки не були запаковані в пакети політеленові. Враховуючи, що доставка була протягом 12 днів і колір подушок був світло-бежевий, товар мав запорошений вигляд. Незадоволена пакуванням.
Ime: Тетяна
Kudde
Så nöjd finaste kudden
Ime: Laila Abou-Zeid Englund
Doporučuji, skvělý!
Krásný kvalitní dekorační polštář, pevný materiál, úplně rozzářil a zútulnil pohovku
Ime: Michaela
Ko kupujete na JYSK.si, lahko izberete med različnimi možnostmi dostave, tudi dostavo v Vašo najbližjo JYSK trgovino ali celo na Vaše delovno mesto:
Click & Collect (Klikni in prevzemi) – brezplačno
S pomočjo Click & Collect-a rezervirate izdelke na naši spletni strani, ki so na zalogi v trgovinah, nato pa jih kasneje prevzamete v izbrani JYSK-ovi trgovini. Ko rezervirate izdelke na naši spletni strani, Vam v roku pol ure sporočimo, da je naročilo pripravljeno za prevzem v trgovini. Storitev Click & Collect je brezplačna, izdelke plačate ob prevzemu v trgovini.
Prevzem spletnega nakupa v trgovini - brezplačno
V spletni trgovini imate na voljo širši asortiman izdelkov kot v naših fizičnih trgovinah. Če želite kupiti izdelke, ki so le na spletu, jih preprosto naročite in plačate v naši spletni trgovini ter izberite dostavo v JYSK-ovo trgovino po vaši izbiri. JYSK vas bo kontaktiral, ko bodo izdelki dostavljeni v trgovino in pripravljeni na prevzem. Velja za naročila nad 69 eur. Pomembna informacija: nekateri izdelki niso na voljo za to vrsto dostave zaradi teže izdelka ali specifične embalaže.
Manjši paket – plačljivo
Ko kupujete na spletu na JYSK.si, lahko vedno izberete možnost dostave izdelkov na vaš dom, delovno mesto ali katero koli drugo mesto po Vaši izbiri. Manjše pakete vam dostavlja specializirano podjetje za dostavo paketov.
Veliki paketi – plačljivo
Ob nakupu večjih in težjih izdelkov, kot so ležišča, sedežne garniture ali večji kosi pohištva, večini kupcem dostavimo pakete na dom. JYSK sodeluje s pooblaščenimi in mednarodno priznanimi dostavnimi podjetji, da bi zagotovili, da je naša storitev dostave pravilna. Dostava paketov se vrši do vhodnih vrat stanovanja ali hiše.
Izdelki, ki so na voljo samo v trgovini
JYSK s ponosom nudi svojim kupcem veliko ponudbo izdelkov tako v trgovinah, kot v spletni trgovini. Vendar je v posameznih primerih določen izdelek na voljo le v trgovini ali pa ga je mogoče rezervirati na spletu s Click in collect-om (Klikni in prevzemi). Praviloma gre za lomljive izdelke, izdelke, ki gredo iz asortimana ali izdelke, ki so na voljo le kratek čas.

