HELAGS + VOSSLounge garnitura HELAGS + VOSS 2 osebi črna
Vnesite udobje v svoj zunanji prostor s to lounge garnituro, ki združuje HELAGS mizico z VOSS lounge sedežno garnituro. Ta črn komplet je sestavljen iz sedežne garniture z udobnimi blazinami ter mizice z mizno ploščo iz vlaknaste gline.
Lastnosti
- 2‑sedežna lounge garnitura: 2‑sedežna lounge sedežna garnitura in 1 mizica
- Luksuzne blazine: z vzdržljivo, strukturno tkano prevleko
- Mizna plošča iz vlaknaste gline: trpežna in odporna na vremenske vplive
- Umetni ratan: vremensko odporen sintetičen plet
- Jeklen okvir: stabilen in vzdržljiv
- Pralna prevleka: prevleka blazin je snemljiva in pralna pri 30°C
2‑sedežna lounge garnitura
Komplet je sestavljen iz 2‑sedežne lounge garniture in 1 mizice. Usklajeno lounge pohištvo udobno sprejme 2 osebi.
Luksuzne blazine
Priložene luksuzne sedežne in hrbtne blazine omogočajo sproščeno sedenje z visokim udobjem. Blazine imajo vzdržljivo, strukturno tkano prevleko, zaradi česar so odporne proti obrabi. Ko blazin ne uporabljate, jih shranite v notranjem prostoru, da jih zaščitite pred vremenskimi vplivi in podaljšate njihovo življenjsko dobo.
Mizna plošča iz vlaknaste gline
Mizica ima mizno ploščo iz vlaknaste gline. Gre za kompozitni material, izdelan iz gline, ojačane z vlakni, kot so celulozna vlakna ali steklena vlakna. Material je hkrati trpežen in lahek. Vlaknasta glina je odporna na vremenske vplive, kar pomeni, da prenese izpostavljenost soncu, vlagi in temperaturnim spremembam.
Umetni ratan
Umetni ratan je lahek, sintetičen plet, ki zagotavlja naraven videz in hkrati ne zahteva vzdrževanja. Odporen je na vremenske vplive, kar pomeni, da prenese izpostavljenost soncu, vlagi in temperaturnim spremembam.
Jeklen okvir
Prašno barvan jeklen okvir je stabilen in vzdržljiv. Teža jeklenega okvirja zagotavlja dobro stabilnost.
Pralna prevleka
Blazine imajo prevleko z zadrgo, ki jo je mogoče enostavno odstraniti in oprati v pralnem stroju pri 30°C, da ostane sveža in čista. Polnilo blazin ni primerno za pranje.
| Osebe | 2 |
|---|---|
| Zofa | |
| Mere po sestavi | Širina: 160 cm, Višina: 72 cm, Globina: 86 cm, Višina sedeža: 26 |
| Miza | |
| Mere po sestavi | Višina: 50 cm, Premer: 85 cm |
| Proizvajalec | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Podatki o izdelku - Mizica HELAGS Ø85xV50 črna
| Mere po sestavitvi | Premer: 85 cm, Višina: 50 cm |
|---|---|
| Mere pred sestavljanjem | širina: 89 cm, dolžina: 89 cm, Višina: 14 cm |
| Teža | 27 kg |
| Material | Ogrodje: jeklo, Površina mize: Vlaknena glina je kompozitni material, ki zahteva malo vzdrževanja, izdelan iz gline, ojačane z vlakni, kot so celulozna vlakna ali steklena vlakna. Tako nastane trajen in lahek material, odporen na vremenske vplive. |
| Oblika | Okrogla |
| Obdelava | Prašno lakiranje ščiti kovino pred obrabo in rjo. Prašno lakiranje je postopek nanašanja zaščitne plasti barvnega prahu na kovino. |
| Barva | črna |
| Informacija o montaži | sestavite sami |
| Vzdrževanje | Čiščenje z vodo in blagim milom. |
| Shranjevanje | Pozimi hranite v notranjosti |
| Proizvajalec | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Podatki o izdelku - Lounge dvosed VOSS 2 osebi črna
| Mere po sestavitvi | Širina: 160 cm, Višina: 72 cm, Globina: 86 cm |
|---|---|
| Višina sedeža | 26 |
| Mere pred sestavljanjem | širina: 86 cm, dolžina: 163 cm, Višina: 38 cm |
| Teža | 30.5 kg |
| Material | Okvir: Aluminij je lahek in eleganten material, ki ne rjavi. Aluminij ne zahteva vzdrževanja, čiščenje pa je preprosto - obrišete ga le z vlažno krpo. Umetni ratan je vrsta lahkega, sintetičnega protja. Je trpežen ter odporen na UV-žarke in vremenske vplive. Umetni ratan je vrsta lahkega, sintetičnega protja. Je trpežen ter odporen na UV-žarke in vremenske vplive. |
| Kapa za noge | polipropilen |
| Blazina | |
| Sedežna blazina | Tkanina: 100% poliester, Polnilo: poliuretanska pena, Gostota pene: 25 kg/m³, Notranja blazina: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Beljenje: Beljenje ni dovoljeno, Sušenje v stroju: Sušenje v sušilnem stroju ni dovoljeno, Likanje: Likanje ni dovoljeno., Kemijsko čiščenje: Kemično čiščenje ni dovoljeno, Prati ločeno: Vedno perite ločeno, Pred pranjem zaprite zadrgo, Pralna prevleka |
| Hrbtna blazina | Tkanina: 100% poliester, Polnilo: 100% poliestrska vlakna, Notranja blazina: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Beljenje: Beljenje ni dovoljeno, Sušenje v stroju: Sušenje v sušilnem stroju ni dovoljeno, Likanje: Likanje ni dovoljeno., Kemijsko čiščenje: Kemično čiščenje ni dovoljeno, Prati ločeno: Vedno perite ločeno, Pred pranjem zaprite zadrgo, Pralna prevleka |
| Osebe | 2 |
| Obdelava | Prašno lakiranje ščiti kovino pred obrabo in rjo. Prašno lakiranje je postopek nanašanja zaščitne plasti barvnega prahu na kovino. |
| Barva | črna |
| Testirano do | 220 kg |
| Vključuje | Luksuzne blazine s trpežno, strukturno tkano prevleko |
| Informacija o montaži | sestavite sami |
| Vzdrževanje | Čiščenje z vodo in blagim milom. |
| Shranjevanje | Pozimi hranite v notranjosti |
| Uporaba | Za zunanjo uporabo |
| Proizvajalec | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Ko kupujete na JYSK.si, lahko izberete med različnimi možnostmi dostave, tudi dostavo v Vašo najbližjo JYSK trgovino ali celo na Vaše delovno mesto:
Click & Collect (Klikni in prevzemi) – brezplačno
S pomočjo Click & Collect-a rezervirate izdelke na naši spletni strani, ki so na zalogi v trgovinah, nato pa jih kasneje prevzamete v izbrani JYSK-ovi trgovini. Ko rezervirate izdelke na naši spletni strani, Vam v roku pol ure sporočimo, da je naročilo pripravljeno za prevzem v trgovini. Storitev Click & Collect je brezplačna, izdelke plačate ob prevzemu v trgovini.
Prevzem spletnega nakupa v trgovini - brezplačno
V spletni trgovini imate na voljo širši asortiman izdelkov kot v naših fizičnih trgovinah. Če želite kupiti izdelke, ki so le na spletu, jih preprosto naročite in plačate v naši spletni trgovini ter izberite dostavo v JYSK-ovo trgovino po vaši izbiri. JYSK vas bo kontaktiral, ko bodo izdelki dostavljeni v trgovino in pripravljeni na prevzem. Velja za naročila nad 69 eur. Pomembna informacija: nekateri izdelki niso na voljo za to vrsto dostave zaradi teže izdelka ali specifične embalaže.
Manjši paket – plačljivo
Ko kupujete na spletu na JYSK.si, lahko vedno izberete možnost dostave izdelkov na vaš dom, delovno mesto ali katero koli drugo mesto po Vaši izbiri. Manjše pakete vam dostavlja specializirano podjetje za dostavo paketov.
Veliki paketi – plačljivo
Ob nakupu večjih in težjih izdelkov, kot so ležišča, sedežne garniture ali večji kosi pohištva, večini kupcem dostavimo pakete na dom. JYSK sodeluje s pooblaščenimi in mednarodno priznanimi dostavnimi podjetji, da bi zagotovili, da je naša storitev dostave pravilna. Dostava paketov se vrši do vhodnih vrat stanovanja ali hiše.
Izdelki, ki so na voljo samo v trgovini
JYSK s ponosom nudi svojim kupcem veliko ponudbo izdelkov tako v trgovinah, kot v spletni trgovini. Vendar je v posameznih primerih določen izdelek na voljo le v trgovini ali pa ga je mogoče rezervirati na spletu s Click in collect-om (Klikni in prevzemi). Praviloma gre za lomljive izdelke, izdelke, ki gredo iz asortimana ali izdelke, ki so na voljo le kratek čas.


