HOUVrtna lounge garnitura HOU s podaljškom 6 oseb trdi les
Modularna lounge garnitura HOU vam omogoča popolno prilagodljivost pri prilagajanju in optimiziranju vašega zunanjega prostora. Garnitura je sestavljena iz 3 sedežnih modulov z udobnimi blazinami ter 2 ujemajočima se miznima moduloma z oljenim vrhom iz FSC® trdega lesa. Module lahko preprosto preuredite v različne kombinacije, ki ustrezajo vašim potrebam.
Lastnosti
- 6‑sedežna lounge garnitura: 2 zofa modula, 1 modul podaljšek in 2 mizna modula
- Modularna lounge garnitura: Postavitev lahko prilagodite svojemu zunanjemu prostoru
- Luksuzne blazine: S trpežno, strukturno tkano prevleko
- Oljen FSC® trdi les: Združuje vzdržljivost in naravno lepoto
- Aluminijast okvir: Odporen proti rji in lahek
- Pralna prevleka: Prevleka blazine je snemljiva in pralna pri 30 °C
- FSC® 100%: Les in materiali iz lesa iz odgovorno upravljanih, FSC®‑certificiranih gozdov
Modularna lounge garnitura
Ta lounge garnitura je sestavljena iz 2 zofa modulov, 1 modula podaljšek in 2 miznih modulov. Modularna lounge garnitura je prilagodljiva rešitev, ki jo lahko postavite tako, da ustreza vašim potrebam in vašemu zunanjemu prostoru.
Luksuzne blazine
Priložene luksuzne sedežne in hrbtne blazine omogočajo sproščeno sedenje z visokim udobjem. Blazine imajo trpežno, strukturno tkano prevleko, ki je odporna proti obrabi. Ko blazin ne uporabljate, jih shranite v notranjosti, da jih zaščitite pred vremenskimi vplivi in podaljšate njihovo življenjsko dobo.
Oljen FSC® trdi les
FSC® trdi les zagotavlja naravno vzdržljivost, dolgo življenjsko dobo in lep videz. Les je obdelan z oljem, ki ga ščiti in poudari njegovo naravno barvo. Za ohranjanje barve in zaščito pred vlago je priporočljivo redno oljenje.
Aluminijast okvir
Ta lounge garnitura ima eleganten, lahek aluminijast okvir. Je odporen proti rji in ne zahteva vzdrževanja. Aluminij je vremensko odporen, kar pomeni, da prenese izpostavljenost soncu, vlagi in temperaturnim spremembam.
Pralna prevleka
Blazine imajo prevleko z zadrgo, ki jo je mogoče enostavno odstraniti in oprati v pralnem stroju pri 30°C, da ostanejo sveže in čiste. Polnila blazin ni mogoče prati.
FSC® 100%
Oznaka FSC® zagotavlja, da materiali, uporabljeni v tem izdelku, izvirajo iz FSC®‑certificiranih gozdov ali drugih nadzorovanih virov. Z izbiro FSC®‑certificiranih izdelkov pomagate pri zaščiti svetovnih gozdov.
| Okoljski in zdravstveni certifikat | FSC® 100% |
|---|---|
| Osebe | 6 |
| Zofa | |
| Mere po sestavi | Širina: 390 cm, Višina: 72 cm, Globina: 181 cm, Višina sedeža: 30 |
| Miza | |
| Mere po sestavi | Širina: 75, Dolžina: 75 cm, Višina: 30 cm |
| Proizvajalec | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Podatki o izdelku - Lounge modul HOU dvosed za 2 osebi trdi les
| Mere po sestavitvi | Širina: 153 cm, Višina: 72 cm, Globina: 84 cm |
|---|---|
| Višina sedeža | 30 |
| Mere pred sestavljanjem | širina: 79,5 cm, dolžina: 156,5 cm, Višina: 34,5 cm |
| Teža | 17 kg |
| Material | Okvir: Aluminij je lahek in eleganten material, ki ne rjavi. Aluminij ne zahteva vzdrževanja, čiščenje pa je preprosto - obrišete ga le z vlažno krpo. Aluminij je lahek in eleganten material, ki ne rjavi. Aluminij ne zahteva vzdrževanja, čiščenje pa je preprosto - obrišete ga le z vlažno krpo. Aluminij je lahek in eleganten material, ki ne rjavi. Aluminij ne zahteva vzdrževanja, čiščenje pa je preprosto - obrišete ga le z vlažno krpo. Aluminij je lahek in eleganten material, ki ne rjavi. Aluminij ne zahteva vzdrževanja, čiščenje pa je preprosto - obrišete ga le z vlažno krpo. |
| Kapa za noge | polipropilen |
| Blazina | |
| Sedežna blazina | Tkanina: 100% polipropilen, Polnilo: Poliuretanska pena/100% poliester, vlakna, Gostota pene: 25 kg/m³, Notranja blazina: 100% poliester, Pranje: 30°C, Beljenje: Beljenje ni dovoljeno, Sušenje v stroju: Sušenje v sušilnem stroju ni dovoljeno, Likanje: Likanje ni dovoljeno., Kemijsko čiščenje: Kemično čiščenje ni dovoljeno, Prati ločeno: Vedno perite s podobnimi barvami, Pred pranjem zaprite zadrgo, Pralna prevleka |
| Hrbtna blazina | Tkanina: 100% polipropilen, Polnilo: 100% poliestrska vlakna, Notranja blazina: 100% poliester, Pranje: 30°C, Beljenje: Beljenje ni dovoljeno, Sušenje v stroju: Sušenje v sušilnem stroju ni dovoljeno, Likanje: Likanje ni dovoljeno., Kemijsko čiščenje: Kemično čiščenje ni dovoljeno, Prati ločeno: Vedno perite s podobnimi barvami, Pred pranjem zaprite zadrgo, Pralna prevleka |
| Osebe | 2 |
| Oblika | Kavč se lahko uporablja na obeh straneh. |
| Obdelava | Oljeno pohištvo, Prašno lakiranje ščiti kovino pred obrabo in rjo. Prašno lakiranje je postopek nanašanja zaščitne plasti barvnega prahu na kovino. |
| Barva | črna, naravna |
| Testirano do | 220 kg |
| Vključuje | Luksuzne blazine s trpežno, strukturno tkano prevleko |
| Informacija o montaži | sestavite sami |
| Okoljski in zdravstveni certifikat | Vsi gozdni materiali, uporabljeni v izdelkih s to oznako, izvirajo iz gozdov preverjanih s strani neodvisnih tretjih strani, ki potrjujejo, da se z njimi ravna v skladu s strogimi socialnimi in okoljskimi standardi FSC®. Poiščite izdelke z oznako FSC v trgovinah in na spletu. |
| Vzdrževanje | Olje za les uporabljajte v skladu s priloženimi navodili. |
| Shranjevanje | Pozimi hranite v notranjosti |
| Uporaba | Za zunanjo uporabo |
| Proizvajalec | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Podatki o izdelku - Lounge modul HOU dvosed s podaljškom trdi les
| Mere po sestavitvi | Širina: 153 cm, Višina: 72 cm, Globina: 181 cm |
|---|---|
| Višina sedeža | 30 |
| Mere pred sestavljanjem | širina: 18 cm, dolžina: 190 cm, Višina: 176,5 cm |
| Teža | 31 kg |
| Material | Okvir: Aluminij je lahek in eleganten material, ki ne rjavi. Aluminij ne zahteva vzdrževanja, čiščenje pa je preprosto - obrišete ga le z vlažno krpo. Aluminij je lahek in eleganten material, ki ne rjavi. Aluminij ne zahteva vzdrževanja, čiščenje pa je preprosto - obrišete ga le z vlažno krpo. Aluminij je lahek in eleganten material, ki ne rjavi. Aluminij ne zahteva vzdrževanja, čiščenje pa je preprosto - obrišete ga le z vlažno krpo. Aluminij je lahek in eleganten material, ki ne rjavi. Aluminij ne zahteva vzdrževanja, čiščenje pa je preprosto - obrišete ga le z vlažno krpo. |
| Kapa za noge | polipropilen |
| Blazina | |
| Sedežna blazina | Tkanina: 100% polipropilen, Polnilo: Poliuretanska pena/100% poliester, vlakna, Gostota pene: 25 kg/m³, Notranja blazina: 100% poliester, Pranje: 30°C, Beljenje: Beljenje ni dovoljeno, Sušenje v stroju: Sušenje v sušilnem stroju ni dovoljeno, Likanje: Likanje ni dovoljeno., Kemijsko čiščenje: Kemično čiščenje ni dovoljeno, Prati ločeno: Vedno perite s podobnimi barvami, Pred pranjem zaprite zadrgo, Pralna prevleka |
| Hrbtna blazina | Tkanina: 100% polipropilen, Polnilo: 100% poliestrska vlakna, Notranja blazina: 100% poliester, Pranje: 30°C, Beljenje: Beljenje ni dovoljeno, Sušenje v stroju: Sušenje v sušilnem stroju ni dovoljeno, Likanje: Likanje ni dovoljeno., Kemijsko čiščenje: Kemično čiščenje ni dovoljeno, Prati ločeno: Vedno perite s podobnimi barvami, Pred pranjem zaprite zadrgo, Pralna prevleka |
| Osebe | 2 |
| Oblika | Kavč se lahko uporablja na obeh straneh. |
| Obdelava | Oljeno pohištvo, Prašno lakiranje ščiti kovino pred obrabo in rjo. Prašno lakiranje je postopek nanašanja zaščitne plasti barvnega prahu na kovino. |
| Barva | črna, naravna |
| Testirano do | 220 kg |
| Vključuje | Luksuzne blazine s trpežno, strukturno tkano prevleko |
| Informacija o montaži | sestavite sami |
| Okoljski in zdravstveni certifikat | Vsi gozdni materiali, uporabljeni v izdelkih s to oznako, izvirajo iz gozdov preverjanih s strani neodvisnih tretjih strani, ki potrjujejo, da se z njimi ravna v skladu s strogimi socialnimi in okoljskimi standardi FSC®. Poiščite izdelke z oznako FSC v trgovinah in na spletu. |
| Vzdrževanje | Olje za les uporabljajte v skladu s priloženimi navodili. |
| Shranjevanje | Pozimi hranite v notranjosti |
| Uporaba | Za zunanjo uporabo |
| Proizvajalec | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Podatki o izdelku - Lounge modul HOU miza Š75xD75 trdi les
| Mere po sestavitvi | Širina: 75 cm, Dolžina: 75 cm, Višina: 30 cm |
|---|---|
| Višina mize – od tal do najnižjega roba okvirja | 25 cm |
| Mere pred sestavljanjem | širina: 79,5 cm, dolžina: 79,5 cm, Višina: 8 cm |
| Teža | 7,8 kg |
| Material | Ogrodje: Aluminij je lahek in eleganten material, ki ne rjavi. Aluminij ne zahteva vzdrževanja, čiščenje pa je preprosto - obrišete ga le z vlažno krpo. Aluminij je lahek in eleganten material, ki ne rjavi. Aluminij ne zahteva vzdrževanja, čiščenje pa je preprosto - obrišete ga le z vlažno krpo. |
| Kapa za noge | polipropilen |
| Oblika | Kvadratna |
| Obdelava | Oljeno pohištvo, Prašno lakiranje ščiti kovino pred obrabo in rjo. Prašno lakiranje je postopek nanašanja zaščitne plasti barvnega prahu na kovino. |
| Barva | naravna |
| Informacija o montaži | sestavite sami |
| Okoljski in zdravstveni certifikat | Vsi gozdni materiali, uporabljeni v izdelkih s to oznako, izvirajo iz gozdov preverjanih s strani neodvisnih tretjih strani, ki potrjujejo, da se z njimi ravna v skladu s strogimi socialnimi in okoljskimi standardi FSC®. Poiščite izdelke z oznako FSC v trgovinah in na spletu. |
| Vzdrževanje | Olje za les uporabljajte v skladu s priloženimi navodili. |
| Shranjevanje | Pozimi hranite v notranjosti |
| Proizvajalec | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Ko kupujete na JYSK.si, lahko izberete med različnimi možnostmi dostave, tudi dostavo v Vašo najbližjo JYSK trgovino ali celo na Vaše delovno mesto:
Click & Collect (Klikni in prevzemi) – brezplačno
S pomočjo Click & Collect-a rezervirate izdelke na naši spletni strani, ki so na zalogi v trgovinah, nato pa jih kasneje prevzamete v izbrani JYSK-ovi trgovini. Ko rezervirate izdelke na naši spletni strani, Vam v roku pol ure sporočimo, da je naročilo pripravljeno za prevzem v trgovini. Storitev Click & Collect je brezplačna, izdelke plačate ob prevzemu v trgovini.
Prevzem spletnega nakupa v trgovini - brezplačno
V spletni trgovini imate na voljo širši asortiman izdelkov kot v naših fizičnih trgovinah. Če želite kupiti izdelke, ki so le na spletu, jih preprosto naročite in plačate v naši spletni trgovini ter izberite dostavo v JYSK-ovo trgovino po vaši izbiri. JYSK vas bo kontaktiral, ko bodo izdelki dostavljeni v trgovino in pripravljeni na prevzem. Velja za naročila nad 69 eur. Pomembna informacija: nekateri izdelki niso na voljo za to vrsto dostave zaradi teže izdelka ali specifične embalaže.
Manjši paket – plačljivo
Ko kupujete na spletu na JYSK.si, lahko vedno izberete možnost dostave izdelkov na vaš dom, delovno mesto ali katero koli drugo mesto po Vaši izbiri. Manjše pakete vam dostavlja specializirano podjetje za dostavo paketov.
Veliki paketi – plačljivo
Ob nakupu večjih in težjih izdelkov, kot so ležišča, sedežne garniture ali večji kosi pohištva, večini kupcem dostavimo pakete na dom. JYSK sodeluje s pooblaščenimi in mednarodno priznanimi dostavnimi podjetji, da bi zagotovili, da je naša storitev dostave pravilna. Dostava paketov se vrši do vhodnih vrat stanovanja ali hiše.
Izdelki, ki so na voljo samo v trgovini
JYSK s ponosom nudi svojim kupcem veliko ponudbo izdelkov tako v trgovinah, kot v spletni trgovini. Vendar je v posameznih primerih določen izdelek na voljo le v trgovini ali pa ga je mogoče rezervirati na spletu s Click in collect-om (Klikni in prevzemi). Praviloma gre za lomljive izdelke, izdelke, ki gredo iz asortimana ali izdelke, ki so na voljo le kratek čas.


