STEINKJERZaboj za blazine STEINKJER Š155xV95xG81 črna
Zaboj iz jekla in umetnega ratana. S hidravličnim pokrovom, ki ga je enostavno uporabljati. Z vodoodporno vrečo za shranjevanje vrtnih blazin. Odporen na zmrzal. Š155xV95xG81 cm
| Mere po sestavitvi | Širina: 155 cm, Višina: 95 cm, Globina: 81 cm, Liter: 794,7 L |
|---|---|
| Mere pred sestavljanjem | širina: 90 cm, dolžina: 157 cm, Višina: 13 cm |
| Teža | 27 kg |
| Kapa za noge | polipropilen |
| Torba za shranjevanje | 100% poliester |
| Material | |
| Okvir | jeklo |
| Stranice | Umetni ratan (polietilen) |
| Vrhnji del | polipropilen, Umetni ratan (polietilen) |
| notranje mere | širina:74 cm,dolžina:149 cm,Višina:89 |
| Oblika | Odporno na zmrzal, hidravlični pokrov |
| Obdelava | Prašno lakirano |
| Barva | črna |
| Vključuje | Vodoodporna torba za shranjevanje |
| Informacija o montaži | sestavite sami |
| Vzdrževanje | Čiščenje z vodo in blagim milom. |
| Uporaba | Za zunanjo uporabo |
| Proizvajalec | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Locket blåser hela tiden upp
En dynbox som ser fin ut, men saknar spärrlås som finns på tidigare modell. Vilket blir väldigt opraktiskt. Det är tråkigt att locket blåser upp hela tiden när det blåser ute, även om den står mot en vägg. Nu måste jag ha någon typ att tyngd på dynboxen för att locket inte ska åka upp när det blåser ute. Jysk tidigare modell på dynbox är så mycket bättre, detta är en sämre version.. Vilket är väldigt tråkigt. Jag hade hellre köpt en annan modell. För denna är bara omständig.
Ime: Karin
Cena nieadekwatna do jakosci
Jak na taką cenę spodziewałam się wyższej jakości. Elementy są dobrze opisane, co ułatwia składanie, jednak finalnie złożenie było mocno utrudnione przez brak nagwintowan otworów z jednego boku. Przy mocowaniu klapy okazało się, że nie mogę zamocować zawiasów do głównej części skrzyni, bo w ogóle brakuje otworów. Musiałam ratować się spinaniem frytkami.
Ime: Joanna
Steinkjer hageboks
Litt for stor, vanskelig å nå ned til bunnen, angrer på kjøpet
Ime: Turid
Trädgårdsbox
Så stor och bra box, får plats med både stora och många dynor
Ime: Maria
Rejäl dynbox
En rejäl dynbox som sväljer många dynor och kuddar och det bösta den håller tätt. Inga regndroppar åker genom. Den är hög så man behöver vara lång för att nå dynor längst ned i boxen.
Ime: Ia
heel mooi en heel fijn
zat snel in elkaar duidelijke handleiding
Ime: Vera
Mega
Richtig schön groß! Aufgebaut passte die Box gerade so durch die Türen durch, um sie nach draußen zu bringen. Aufbau war leicht. Die hydraulische Deckelöffnung erleichtert die Bedienung immens. Haptik und Optik super! Jetzt hoffen wir, dass sie der Witterung standhält.
Ime: Dani
úložný box
velka spokojnosť
Ime: Monika
Zadowolona
Polecam, towar zgodny z opisem na stronie sklepu.
Ime: Jolanta
Skrzynia ogrodowa
Szukałam dużej skrzynia która pomieściłaby wszystkie poduchy z kanapy ogrodowej i ta jest idealna. Ostatecznie przekonał mnie pokrowiec przeciwdeszczowy. Bardzo udany zakup. Jeżeli ktoś ma sporo miejsca i potrzebuje przepastnej skrzyni do przechowywania ten wybór będzie idealny.
Ime: Monika
Ko kupujete na JYSK.si, lahko izberete med različnimi možnostmi dostave, tudi dostavo v Vašo najbližjo JYSK trgovino ali celo na Vaše delovno mesto:
Click & Collect (Klikni in prevzemi) – brezplačno
S pomočjo Click & Collect-a rezervirate izdelke na naši spletni strani, ki so na zalogi v trgovinah, nato pa jih kasneje prevzamete v izbrani JYSK-ovi trgovini. Ko rezervirate izdelke na naši spletni strani, Vam v roku pol ure sporočimo, da je naročilo pripravljeno za prevzem v trgovini. Storitev Click & Collect je brezplačna, izdelke plačate ob prevzemu v trgovini.
Prevzem spletnega nakupa v trgovini - brezplačno
V spletni trgovini imate na voljo širši asortiman izdelkov kot v naših fizičnih trgovinah. Če želite kupiti izdelke, ki so le na spletu, jih preprosto naročite in plačate v naši spletni trgovini ter izberite dostavo v JYSK-ovo trgovino po vaši izbiri. JYSK vas bo kontaktiral, ko bodo izdelki dostavljeni v trgovino in pripravljeni na prevzem. Velja za naročila nad 69 eur. Pomembna informacija: nekateri izdelki niso na voljo za to vrsto dostave zaradi teže izdelka ali specifične embalaže.
Manjši paket – plačljivo
Ko kupujete na spletu na JYSK.si, lahko vedno izberete možnost dostave izdelkov na vaš dom, delovno mesto ali katero koli drugo mesto po Vaši izbiri. Manjše pakete vam dostavlja specializirano podjetje za dostavo paketov.
Veliki paketi – plačljivo
Ob nakupu večjih in težjih izdelkov, kot so ležišča, sedežne garniture ali večji kosi pohištva, večini kupcem dostavimo pakete na dom. JYSK sodeluje s pooblaščenimi in mednarodno priznanimi dostavnimi podjetji, da bi zagotovili, da je naša storitev dostave pravilna. Dostava paketov se vrši do vhodnih vrat stanovanja ali hiše.
Izdelki, ki so na voljo samo v trgovini
JYSK s ponosom nudi svojim kupcem veliko ponudbo izdelkov tako v trgovinah, kot v spletni trgovini. Vendar je v posameznih primerih določen izdelek na voljo le v trgovini ali pa ga je mogoče rezervirati na spletu s Click in collect-om (Klikni in prevzemi). Praviloma gre za lomljive izdelke, izdelke, ki gredo iz asortimana ali izdelke, ki so na voljo le kratek čas.
