BORKViseči stol BORK Š96xV192xG124 črna
Viseči stol iz jekla in umetnega ratana. S stojalom in luksuznimi blazinami s trpežno, strukturno tkano prevleko. Š96xV192xG124 cm
| Mere po sestavitvi | Širina: 96 cm, Višina: 192 cm, Globina: 124 cm |
|---|---|
| Višina sedeža | 53 |
| Mere pred sestavljanjem | širina: 69 cm, dolžina: 117 cm, Višina: 43 cm |
| Teža | 27 kg |
| Material | Okvir: jeklo, Hrbtni del: Umetni ratan je vrsta lahkega, sintetičnega protja. Je trpežen ter odporen na UV-žarke in vremenske vplive. Umetni ratan je vrsta lahkega, sintetičnega protja. Je trpežen ter odporen na UV-žarke in vremenske vplive. |
| Kapa za noge | polipropilen |
| Blazina | |
| Sedežna blazina | Tkanina: 100% poliester, Polnilo: 100% poliestrska vlakna, Notranja blazina: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Beljenje: Beljenje ni dovoljeno, Sušenje v stroju: Sušenje v sušilnem stroju ni dovoljeno, Likanje: Likanje ni dovoljeno., Kemijsko čiščenje: Kemično čiščenje ni dovoljeno, Prati ločeno: Vedno perite s podobnimi barvami, Pred pranjem zaprite zadrgo, Pralna prevleka |
| Hrbtna blazina | Tkanina: 100% poliester, Polnilo: 100% poliestrska vlakna, Notranja blazina: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Beljenje: Beljenje ni dovoljeno, Sušenje v stroju: Sušenje v sušilnem stroju ni dovoljeno, Likanje: Likanje ni dovoljeno., Kemijsko čiščenje: Kemično čiščenje ni dovoljeno, Prati ločeno: Vedno perite s podobnimi barvami, Pred pranjem zaprite zadrgo, Pralna prevleka |
| Obdelava | Prašno lakiranje ščiti kovino pred obrabo in rjo. Prašno lakiranje je postopek nanašanja zaščitne plasti barvnega prahu na kovino. |
| Barva | črna |
| Testirano do | 110 kg |
| Vključuje | Luksuzne blazine s trpežno, strukturno tkano prevleko |
| Informacija o montaži | sestavite sami |
| Vzdrževanje | Čiščenje z vodo in blagim milom. |
| Shranjevanje | Pozimi hranite v notranjosti |
| Uporaba | Za zunanjo uporabo |
| Proizvajalec | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Hängstol Bork
Mycket nöjd. Bra beskrivning hur den skulle monteras ihop. Mycket skön att sitta i.
Ime: Sarah
Viseca stolica BORK Š9
Udobna stolica , sve preporuke ..
Ime: S.Mitrovic
Sedia sospesa
Ottimo articolo, ben cosigliato e servizio impeccabile. Consulenza a Bioggio ottima come pure il servizio e la gentilezza a Grancia
Ime: F
Kreslo
Nádherné kreslo, pohodlné a zároveň pevne na sedenie, materiál je odolný a montáž je bezproblémová, pokiaľ dodržujete návod ... odporúčam
Ime: Ivanka
Závěsné křeslo
Parádní ,stabilní a velice pohodlné křeslo. Snadné složení. Věnovala jsem jako dárek k narozeninám, oslavenec byl nadšený.
Ime: Vanda
Buen producto. Robusto y cómodo
Buen producto. Robusto y cómodo
Ime: Marino
Hibás össze szerelési csomag
A kosár össze szereléséhez szükséges csavarok helyett teljesen más szerelési készlet került be a dobozba, így nem tudom összeszerelni a kosár részét.
Ime: Hetei Martin Péter
Ødelagt etter kun få gangers bruk
God og behagelig stol i grei størrelse til dame. Dessverre ble den ødelagt etter kun få gangers bruk.
Ime: Maren
Meget bra hengestol
Meget bra hengestol - kvalitet og prisnivå supert
Ime: Frank klinkby
Fungerer helt optimalt
Hængestolen er nem at samle og det er skønt at slappe af i den. Vil bestemt anbefale stolen.
Ime: Lene
Ko kupujete na JYSK.si, lahko izberete med različnimi možnostmi dostave, tudi dostavo v Vašo najbližjo JYSK trgovino ali celo na Vaše delovno mesto:
Click & Collect (Klikni in prevzemi) – brezplačno
S pomočjo Click & Collect-a rezervirate izdelke na naši spletni strani, ki so na zalogi v trgovinah, nato pa jih kasneje prevzamete v izbrani JYSK-ovi trgovini. Ko rezervirate izdelke na naši spletni strani, Vam v roku pol ure sporočimo, da je naročilo pripravljeno za prevzem v trgovini. Storitev Click & Collect je brezplačna, izdelke plačate ob prevzemu v trgovini.
Prevzem spletnega nakupa v trgovini - brezplačno
V spletni trgovini imate na voljo širši asortiman izdelkov kot v naših fizičnih trgovinah. Če želite kupiti izdelke, ki so le na spletu, jih preprosto naročite in plačate v naši spletni trgovini ter izberite dostavo v JYSK-ovo trgovino po vaši izbiri. JYSK vas bo kontaktiral, ko bodo izdelki dostavljeni v trgovino in pripravljeni na prevzem. Velja za naročila nad 69 eur. Pomembna informacija: nekateri izdelki niso na voljo za to vrsto dostave zaradi teže izdelka ali specifične embalaže.
Manjši paket – plačljivo
Ko kupujete na spletu na JYSK.si, lahko vedno izberete možnost dostave izdelkov na vaš dom, delovno mesto ali katero koli drugo mesto po Vaši izbiri. Manjše pakete vam dostavlja specializirano podjetje za dostavo paketov.
Veliki paketi – plačljivo
Ob nakupu večjih in težjih izdelkov, kot so ležišča, sedežne garniture ali večji kosi pohištva, večini kupcem dostavimo pakete na dom. JYSK sodeluje s pooblaščenimi in mednarodno priznanimi dostavnimi podjetji, da bi zagotovili, da je naša storitev dostave pravilna. Dostava paketov se vrši do vhodnih vrat stanovanja ali hiše.
Izdelki, ki so na voljo samo v trgovini
JYSK s ponosom nudi svojim kupcem veliko ponudbo izdelkov tako v trgovinah, kot v spletni trgovini. Vendar je v posameznih primerih določen izdelek na voljo le v trgovini ali pa ga je mogoče rezervirati na spletu s Click in collect-om (Klikni in prevzemi). Praviloma gre za lomljive izdelke, izdelke, ki gredo iz asortimana ali izdelke, ki so na voljo le kratek čas.


