JYLLINGETrosed s podaljškom JYLLINGE bež teddy tkanina
Priporočeni izdelki
| Vrsta | Dvosed s podaljškom za noge |
|---|---|
| Material | PU (polyurethan), Poliester |
| Material | Sedež: poliuretanska pena, Hrbtni del: poliuretanska pena, Naslon za roke: poliuretanska pena, Noge: ABS plastika |
| Sedež | Polnilo: poliuretanska pena, Material pene: Poliester, Gostota pene: 28 kg/m³ |
| Naslon | Polnilo: Poliester, Material pene: poliuretanska pena, Gostota pene: 25 kg/m³ |
| Naslon za roke | Polnilo: Poliester, Material pene: poliuretanska pena, Gostota pene: 28 kg/m³ |
| Podaljšek | Polnilo: Poliester, Material pene: poliuretanska pena, Gostota pene: 28 kg/m³ |
| Noge | ABS plastika |
| Polnilo | 100% poliester, poliuretanska pena |
| Zunanje platno | 100% poliester |
| Barva | bež |
| oblika | Se ne more uporabljati na obeh straneh., Teddy tkanina je plišast tekstil, običajno izdelan iz sintetičnih vlaken, kot je poliester. Tkanina ima dvignjena, brušena vlakna, ki dajejo mehak in puhast občutek, ki spominja na krzno. Teddy blago je na voljo v različnih teksturah in dolžinah vlaken. |
| Mere po sestavi | Širina: 223 cm, Višina: 74 cm, Globina: 141 cm |
| Višina sedeža | 46 |
| Globina sedeža | 60 |
| Informacija o montaži | sestavite sami |
| Mere pred sestavljanjem | širina: 105 cm, dolžina: 144 cm, Višina: 143 cm |
| Teža | 55 kg |
| Število zavitkov | 2 |
| Pranje | ne |
| Prati ločeno | Očistite samo madeže |
| Proizvajalec | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Super mooi, slechte kwaliteit
Het is een snoezig bankje! Zeker voor die prijs, zit prima. Maaaar, hij ligt voor geen meter. De vulling/vering voelt leeg en goedkoop. Het koppelsysteem werkt niet, dus de twee delen staan nu los tegen elkaar.
Ime: Lara
JYLLINGE Bank JYLLINGE chaise longue beige teddy
prachtige bank, werd keurig thuis afgeleverd (4de etage) heel blij mee.
Ime: elly
The worst!
I have never had such a bad sofa- squeaky, unbelievably uncomfortable. I bought it based on these reviews, but it was a terrible idea.
Ime: Alexia
Schönes, bequemes Sofa
Ich liebe das Sofa. Es passt perfekt in meine kleine Wohnzimmerecke und sieht dabei super stylish aus. Es ist auch sehr angenehm und geruchsfrei. Hier und da merkt man jedoch, dass die Verarbeitung nicht extrem hochwertig ist, was man bei dem Preis auch nicht erwarten kann. Die Speditionslieferung bis in die Wohnung war auch sehr schnell und unkompliziert. Der Aufbau war für mich alleine auch machbar.
Ime: Ana
Rundum zufrieden
Qualität hervorragend, Lieferung einwandfrei. Kunden-Service ebenso!
Ime: Hardy
En suosittele
Todella epämukava. Lässähti nopeasti vaikka asun yksin. Kaunis oli ainakin hetken.
Ime: K.A
Huonolaatuinen
Sain sohvan syyskuussa ja nyt parin kuukauden käytön jälkeen on sohvaan tullut rumat painaumat. Lisäksi sohva ei pysy kasassa, kun sohva ei ole seinää vasten. Kiinnitysosat venyvät.
Ime: Jaana
Imádom …
Ma kaptam meg a kis szépséget! Gyorsanment minden! Bő egy hét alatt lezajlott a rendelés és szállitás! Hatalmas dobozban ami védte rendesen a bútort mindentől! Összeszerelés?…. Lábakat kelett csak belecsavarni 2 perc. És össze pattintani középen a két külön álló részt! Egyedül megoldottam annyira egyszeru szuper! Ajánlom! Praktikus mutatós darab!
Ime: Ani
Erwartungen voll erfüllt.
Ich wollte kein Standard-Sofa. Sieht sehr schön aus. Jyllinge ist modern, der Bezug hat eine schöne Struktur. Die Sitzpolsterung ist etwas weich, sehe da aber den unschlagbaren Preis. Sehr einfache Montage. Die Fahrer haben mir die Kisten in den 1. Stock getragen.
Ime: Claudia Morscheck
Superbe canapé !
Canapé magnifique, parfaitement conforme au descriptif sur le site internet et point non négligeable, il est diablement confortable.
Ime: Thomas
Ko kupujete na JYSK.si, lahko izberete med različnimi možnostmi dostave, tudi dostavo v Vašo najbližjo JYSK trgovino ali celo na Vaše delovno mesto:
Click & Collect (Klikni in prevzemi) – brezplačno
S pomočjo Click & Collect-a rezervirate izdelke na naši spletni strani, ki so na zalogi v trgovinah, nato pa jih kasneje prevzamete v izbrani JYSK-ovi trgovini. Ko rezervirate izdelke na naši spletni strani, Vam v roku pol ure sporočimo, da je naročilo pripravljeno za prevzem v trgovini. Storitev Click & Collect je brezplačna, izdelke plačate ob prevzemu v trgovini.
Prevzem spletnega nakupa v trgovini - brezplačno
V spletni trgovini imate na voljo širši asortiman izdelkov kot v naših fizičnih trgovinah. Če želite kupiti izdelke, ki so le na spletu, jih preprosto naročite in plačate v naši spletni trgovini ter izberite dostavo v JYSK-ovo trgovino po vaši izbiri. JYSK vas bo kontaktiral, ko bodo izdelki dostavljeni v trgovino in pripravljeni na prevzem. Velja za naročila nad 69 eur. Pomembna informacija: nekateri izdelki niso na voljo za to vrsto dostave zaradi teže izdelka ali specifične embalaže.
Manjši paket – plačljivo
Ko kupujete na spletu na JYSK.si, lahko vedno izberete možnost dostave izdelkov na vaš dom, delovno mesto ali katero koli drugo mesto po Vaši izbiri. Manjše pakete vam dostavlja specializirano podjetje za dostavo paketov.
Veliki paketi – plačljivo
Ob nakupu večjih in težjih izdelkov, kot so ležišča, sedežne garniture ali večji kosi pohištva, večini kupcem dostavimo pakete na dom. JYSK sodeluje s pooblaščenimi in mednarodno priznanimi dostavnimi podjetji, da bi zagotovili, da je naša storitev dostave pravilna. Dostava paketov se vrši do vhodnih vrat stanovanja ali hiše.
Izdelki, ki so na voljo samo v trgovini
JYSK s ponosom nudi svojim kupcem veliko ponudbo izdelkov tako v trgovinah, kot v spletni trgovini. Vendar je v posameznih primerih določen izdelek na voljo le v trgovini ali pa ga je mogoče rezervirati na spletu s Click in collect-om (Klikni in prevzemi). Praviloma gre za lomljive izdelke, izdelke, ki gredo iz asortimana ali izdelke, ki so na voljo le kratek čas.


