ONDRUPLounge trosed s podaljškom ONDRUP siva
Podatki o izdelku
| Mere po sestavitvi | Širina: 187 cm, Višina: 76 cm, Globina: 159 cm |
|---|---|
| Višina sedeža | 44 |
| Višina naslona za roko | 61 cm |
| Mere pred sestavljanjem | širina: 73 cm, dolžina: 179 cm, Višina: 42 cm |
| Teža | 33 kg |
| Material | Okvir: jeklo, Hrbtni del: Umetni ratan je vrsta lahkega, sintetičnega protja. Je trpežen ter odporen na UV-žarke in vremenske vplive. Umetni ratan je vrsta lahkega, sintetičnega protja. Je trpežen ter odporen na UV-žarke in vremenske vplive. Umetni ratan je vrsta lahkega, sintetičnega protja. Je trpežen ter odporen na UV-žarke in vremenske vplive. |
| Kapa za noge | polipropilen |
| Blazina | |
| Sedežna blazina | Tkanina: 100% poliester, Polnilo: Poliuretanska pena/100% poliester, vlakna, Gostota pene: 23 kg/m³, Notranja blazina: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Beljenje: Beljenje ni dovoljeno, Sušenje v stroju: Sušenje v sušilnem stroju ni dovoljeno, Likanje: Likanje ni dovoljeno., Kemijsko čiščenje: Kemično čiščenje ni dovoljeno, Prati ločeno: Vedno perite ločeno, Pred pranjem zaprite zadrgo, Pralna prevleka |
| Hrbtna blazina | Tkanina: 100% poliester, Polnilo: 100% poliestrska vlakna, Notranja blazina: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Beljenje: Beljenje ni dovoljeno, Sušenje v stroju: Sušenje v sušilnem stroju ni dovoljeno, Likanje: Likanje ni dovoljeno., Kemijsko čiščenje: Kemično čiščenje ni dovoljeno, Prati ločeno: Vedno perite ločeno, Pred pranjem zaprite zadrgo, Pralna prevleka |
| Osebe | 3 |
| Oblika | Kavč se lahko uporablja na obeh straneh. |
| Obdelava | Prašno lakiranje ščiti kovino pred obrabo in rjo. Prašno lakiranje je postopek nanašanja zaščitne plasti barvnega prahu na kovino. |
| Barva | Siva |
| Testirano do | 330 kg |
| Vključuje | Kakovostne blazine s trpežno prevleko |
| Informacija o montaži | sestavite sami |
| Vzdrževanje | Čiščenje z vodo in blagim milom. |
| Shranjevanje | Pozimi hranite v notranjosti |
| Uporaba | Za zunanjo uporabo |
| Proizvajalec | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Ocene
Schlechte Qualität von Materialen
Die Schrauben Metall ist zu weich. Ich musste alle Schrauben wechseln. Andernfalls würde das Sechseck im Inneren beschädigt werden. Ich empfehle dieses nicht.
Ime: Andrii
Puutarhasohva divaani
Tukeva. Hyvän laatuinen. Suosittelen.
Ime: Ulla
Soffa
Den va bra Inte då svår å sätta ihop. Kommer till bra använing Skön å sitta i
Ime: Jeanette
Recomand
Am achizitionat aceasta canapea pentru o terasa si sunt foarte multumita! Montajul a fost relativ usor, se poate folosi o autofiletanta daca aveti la indemana pentru a termina mai rapid. Arata foarte bine si pare rezistenta.
Ime: Andra
Puutarhasohva divaanilla
Kätevä ja kestävä sohva pieneen tilaan. Ollut nyt 3 vuotta käytössä, kestää ympäri vuoden ulkona. Istuinosa melko kapea kun sohvan omat selkänojatyynyt käytössä, ovat niin muhkeat.
Ime: Soffa
Foarte bun
Usor de asamblat, solid
Ime: Levi
très bon produit
Excellent rapport qualité/prix va parfaitement sur mon balcon, matériel robuste, facilité de montage, je recommande vivement.
Ime: Paul
Отличен
Диванът е чудесен, много съм доволна. Точно това, което ми трябваше.
Ime: Цветелина
Puutarhasohva divaanilla
Tuote on hyvä siinä voi jopa nukkua ja hyvin. Kannatti ostaa!
Ime: Ilona
Soffa
Lätt att sätta ihop
Ime: Marie
Dostava
Ko kupujete na JYSK.si, lahko izberete med različnimi možnostmi dostave, tudi dostavo v Vašo najbližjo JYSK trgovino ali celo na Vaše delovno mesto:
Click & Collect (Klikni in prevzemi) – brezplačno
S pomočjo Click & Collect-a rezervirate izdelke na naši spletni strani, ki so na zalogi v trgovinah, nato pa jih kasneje prevzamete v izbrani JYSK-ovi trgovini. Ko rezervirate izdelke na naši spletni strani, Vam v roku pol ure sporočimo, da je naročilo pripravljeno za prevzem v trgovini. Storitev Click & Collect je brezplačna, izdelke plačate ob prevzemu v trgovini.
Prevzem spletnega nakupa v trgovini - brezplačno
V spletni trgovini imate na voljo širši asortiman izdelkov kot v naših fizičnih trgovinah. Če želite kupiti izdelke, ki so le na spletu, jih preprosto naročite in plačate v naši spletni trgovini ter izberite dostavo v JYSK-ovo trgovino po vaši izbiri. JYSK vas bo kontaktiral, ko bodo izdelki dostavljeni v trgovino in pripravljeni na prevzem. Velja za naročila nad 69 eur. Pomembna informacija: nekateri izdelki niso na voljo za to vrsto dostave zaradi teže izdelka ali specifične embalaže.
Manjši paket – plačljivo
Ko kupujete na spletu na JYSK.si, lahko vedno izberete možnost dostave izdelkov na vaš dom, delovno mesto ali katero koli drugo mesto po Vaši izbiri. Manjše pakete vam dostavlja specializirano podjetje za dostavo paketov.
Veliki paketi – plačljivo
Ob nakupu večjih in težjih izdelkov, kot so ležišča, sedežne garniture ali večji kosi pohištva, večini kupcem dostavimo pakete na dom. JYSK sodeluje s pooblaščenimi in mednarodno priznanimi dostavnimi podjetji, da bi zagotovili, da je naša storitev dostave pravilna. Dostava paketov se vrši do vhodnih vrat stanovanja ali hiše.
Izdelki, ki so na voljo samo v trgovini
JYSK s ponosom nudi svojim kupcem veliko ponudbo izdelkov tako v trgovinah, kot v spletni trgovini. Vendar je v posameznih primerih določen izdelek na voljo le v trgovini ali pa ga je mogoče rezervirati na spletu s Click in collect-om (Klikni in prevzemi). Praviloma gre za lomljive izdelke, izdelke, ki gredo iz asortimana ali izdelke, ki so na voljo le kratek čas.


