STORLIEN + TANELounge garnitura STORLIEN travertin+TANE 3 osebe tem.peščena
Ta modularna lounge garnitura združuje STORLIEN lounge mizo s TANE modularno lounge garnituro, kar vam daje prilagodljivost za prilagajanje in optimalno izrabo vašega zunanjega prostora. Ta komplet je sestavljen iz 3 sedežnih modulov z udobnimi blazinami ter lounge mize iz vlaknastega cementa. Module lahko enostavno prerazporedite v različne kombinacije, ki ustrezajo vašim potrebam.
Lastnosti
- 3‑sedežna lounge garnitura: 3 osrednji moduli in 1 lounge miza
- Modularna lounge garnitura: možnost postavitve glede na vaš zunanji prostor
- Hitro sušeča pena: pena po dežju odvaja vodo in se hitro posuši
- Akrilna tkanina, barvana v raztopini: zaščitena pred UV-žarki, odporna proti madežem in vodi
- Vlaknasti cement: trpežen in odporen na vremenske vplive
- Jeklen okvir: stabilen in vzdržljiv
- Enostavno vzdrževanje: materiali, ki zahtevajo malo ali nič vzdrževanja
Modularna lounge garnitura
Ta lounge garnitura je sestavljena iz 3 osrednjih modulov in 1 lounge mize. Modularna lounge garnitura je prilagodljiva rešitev, ki jo lahko postavite glede na svoje potrebe in zunanji prostor.
Hitro sušeča pena
Lounge sedežna garnitura je opremljena s hitro sušečo peno z odprto celično strukturo. Ta omogoča enostaven prehod vode in zraka, namesto da bi se voda vpijala. To pomeni, da se sedežna garnitura odcedi in posuši v nekaj urah, odvisno od vetra in temperature.
Akrilna tkanina, barvana v raztopini
Trpežna akrilna tkanina je zaščitena pred UV-žarki, kar preprečuje bledenje barve. Prav tako je vodoodporna in odporna proti madežem, kar pomeni, da ne vpija vode ali madežev, na primer od umazanije, sladoleda ali pijače.
Vlaknasti cement
Vlaknasti cement je kompozitni material iz cementa, ojačanega z vlakni, kot so celulozna ali plastična vlakna. Je hkrati trpežen in lahek. Vlaknasti cement je odporen na vremenske vplive, kar pomeni, da prenese izpostavljenost soncu, vlagi in temperaturnim spremembam.
Jeklen okvir
Prašno barvan jeklen okvir je stabilen in vzdržljiv. Teža jeklenega okvirja zagotavlja dobro stabilnost.
Enostavno vzdrževanje
Lounge garnitura je izdelana iz trpežnih in kakovostnih materialov, ki so nezahtevni za vzdrževanje. Pohištvo preprosto očistite z vodo in blagim milom. Izven sezone priporočamo shranjevanje v notranjem prostoru, da podaljšate življenjsko dobo pohištva.
| Osebe | 3 |
|---|---|
| Zofa | |
| Mere po sestavi | Širina: 219 cm, Višina: 69 cm, Globina: 92 cm, Višina sedeža: 41 |
| Miza | |
| Mere po sestavi | Višina: 41 cm, Premer: 90 cm |
| Proizvajalec | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Podatki o izdelku - Lounge miza STORLIEN Ø90xV41 travertin
| Mere po sestavitvi | Premer: 90 cm, Višina: 41 cm |
|---|---|
| Teža | 32 kg |
| Material | Ogrodje: Vlaknasti cement je kompozitni material, ki zahteva malo vzdrževanja, izdelan iz cementa, ojačanega z vlakni, kot so celulozna vlakna ali plastična vlakna. Tako nastane trajen in lahek material, odporen na vremenske vplive. Vlaknasti cement je kompozitni material, ki zahteva malo vzdrževanja, izdelan iz cementa, ojačanega z vlakni, kot so celulozna vlakna ali plastična vlakna. Tako nastane trajen in lahek material, odporen na vremenske vplive. |
| Kapa za noge | poliester |
| Oblika | Okrogla |
| Barva | travertin |
| Informacija o montaži | sestavljeno |
| Vzdrževanje | Čiščenje z vodo in blagim milom. |
| Shranjevanje | Pozimi hranite v notranjosti |
| Proizvajalec | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Podatki o izdelku - Lounge modul TANE osrednji temno peščena
| Mere po sestavitvi | Širina: 73 cm, Višina: 69 cm, Globina: 92 cm |
|---|---|
| Višina sedeža | 41 |
| Mere pred sestavljanjem | širina: 76 cm, dolžina: 123 cm, Višina: 37 cm |
| Teža | 12 kg |
| Material | Okvir: jeklo, Hrbtni del: Poliuretanska pena, Sedež: Poliuretanska pena, Noge: polietilen |
| Kapa za noge | polietilen |
| Blazina | |
| Sedežna blazina | Tkanina: 90% polipropilen/10% poliester, Polnilo: poliuretanska pena, Gostota pene: 20 kg/m³, Notranja blazina: Tekstilen (poliester/PVC), Pranje: ne, Beljenje: Beljenje ni dovoljeno, Sušenje v stroju: Sušenje v sušilnem stroju ni dovoljeno, Likanje: Likanje ni dovoljeno., Kemijsko čiščenje: Kemično čiščenje ni dovoljeno, Prati ločeno: Očistite samo madeže |
| Hrbtna blazina | Tkanina: 90% polipropilen/10% poliester, Polnilo: poliuretanska pena, Gostota pene: 20 kg/m³, Notranja blazina: Tekstilen (poliester/PVC), Pranje: ne, Beljenje: Beljenje ni dovoljeno, Sušenje v stroju: Sušenje v sušilnem stroju ni dovoljeno, Likanje: Likanje ni dovoljeno., Kemijsko čiščenje: Kemično čiščenje ni dovoljeno, Prati ločeno: Očistite samo madeže |
| Oblika | Hitro sušeča prevleka, Hitro sušeča pena je zaradi svoje odprte celične strukture odporna na vremenske vplive, kar omogoča enostavno prehajanje vode in zraka. Pena se hitro odcedi in posuši, kar preprečuje razvoj plesni. |
| Obdelava | Prašno lakiranje ščiti kovino pred obrabo in rjo. Prašno lakiranje je postopek nanašanja zaščitne plasti barvnega prahu na kovino. |
| Barva | temno peščena |
| Testirano do | 110 kg |
| Vzdrževanje ni potrebno | da |
| Informacija o montaži | sestavite sami |
| Vzdrževanje | Vzdrževanje ni potrebno. Čiščenje z vodo in blagim milom. |
| Shranjevanje | Pozimi hranite v notranjosti |
| Uporaba | Za zunanjo uporabo |
| Proizvajalec | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Ko kupujete na JYSK.si, lahko izberete med različnimi možnostmi dostave, tudi dostavo v Vašo najbližjo JYSK trgovino ali celo na Vaše delovno mesto:
Click & Collect (Klikni in prevzemi) – brezplačno
S pomočjo Click & Collect-a rezervirate izdelke na naši spletni strani, ki so na zalogi v trgovinah, nato pa jih kasneje prevzamete v izbrani JYSK-ovi trgovini. Ko rezervirate izdelke na naši spletni strani, Vam v roku pol ure sporočimo, da je naročilo pripravljeno za prevzem v trgovini. Storitev Click & Collect je brezplačna, izdelke plačate ob prevzemu v trgovini.
Prevzem spletnega nakupa v trgovini - brezplačno
V spletni trgovini imate na voljo širši asortiman izdelkov kot v naših fizičnih trgovinah. Če želite kupiti izdelke, ki so le na spletu, jih preprosto naročite in plačate v naši spletni trgovini ter izberite dostavo v JYSK-ovo trgovino po vaši izbiri. JYSK vas bo kontaktiral, ko bodo izdelki dostavljeni v trgovino in pripravljeni na prevzem. Velja za naročila nad 69 eur. Pomembna informacija: nekateri izdelki niso na voljo za to vrsto dostave zaradi teže izdelka ali specifične embalaže.
Manjši paket – plačljivo
Ko kupujete na spletu na JYSK.si, lahko vedno izberete možnost dostave izdelkov na vaš dom, delovno mesto ali katero koli drugo mesto po Vaši izbiri. Manjše pakete vam dostavlja specializirano podjetje za dostavo paketov.
Veliki paketi – plačljivo
Ob nakupu večjih in težjih izdelkov, kot so ležišča, sedežne garniture ali večji kosi pohištva, večini kupcem dostavimo pakete na dom. JYSK sodeluje s pooblaščenimi in mednarodno priznanimi dostavnimi podjetji, da bi zagotovili, da je naša storitev dostave pravilna. Dostava paketov se vrši do vhodnih vrat stanovanja ali hiše.
Izdelki, ki so na voljo samo v trgovini
JYSK s ponosom nudi svojim kupcem veliko ponudbo izdelkov tako v trgovinah, kot v spletni trgovini. Vendar je v posameznih primerih določen izdelek na voljo le v trgovini ali pa ga je mogoče rezervirati na spletu s Click in collect-om (Klikni in prevzemi). Praviloma gre za lomljive izdelke, izdelke, ki gredo iz asortimana ali izdelke, ki so na voljo le kratek čas.


