HVEPSCvetlični lonec HVEPS Ø53xV41 siva
velikost:
Priporočeni izdelki
Velik cvetlični lonec v antracitno sivi barvi iz polistona, odpornega na zmrzal. S tem loncem lahko preprosto in elegantno razstavite svoje rastline. Drenažno luknjo je mogoče enostavno narediti, da omogočite odtekanje odvečne vode. Ø53xV41 cm
| Material | polietilen, Polipropilen (20% recikliran) (plastika), Kamniti prah |
|---|---|
| Mere po sestavitvi | Premer: 53 cm, Višina: 41 cm |
| Velikost notranjosti | Premer: 50 cm, Višina: 38 cm |
| Barva | Antracitno siva |
| Teža | 5,9 kg |
| Drenažna luknja | Drenažno luknjo je enostavno narediti |
| Uporaba | Za zunanjo uporabo |
| Odporno na zmrzal | da |
| Proizvajalec | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
odlično
super cena
Ime: milojka
Extra
Piękna donica na zew. i wew. Dokupię jeszcze :)
Ime: Aneta
Gorgeous planters.
I purchased 9 to plant Rhododendrons.they look stunning . I would highly recommend them.there very strong and thick keep frost out.out door use only to big in doors 53/41.they do smaller for indoor. I
Ime: Barbara Garcia
Ikke frostsikker
Min sprakk i vinter
Ime: Philippe
Baječný květináč
Jsem moc spokojená, je mnohem hezčí než na fotce.
Ime: Lenka
Květináč
Moc pěkný, elegantní, doporučuji.
Ime: Magda
SAKSIJA
Saksija je savrsena, odlicnog kvaliteta i izgleda. Preporuka sa moje strane
Ime: NATALIJA
Mare si rezistent
Arata foarte bine, e mare. Am pus un bradut in el. Vedem la vara daca si cum se dezvolta planta
Ime: Claudia
Mare si rezistent
Arata foarte bine, e mare. Am pus un bradut in el. Vedem la vara daca si cum se dezvolta planta
Ime: Claudia
Rendben volt.
Kicsit sokáig vártam, de tökéletes, jó nehéz.
Ime: Horváth
Ko kupujete na JYSK.si, lahko izberete med različnimi možnostmi dostave, tudi dostavo v Vašo najbližjo JYSK trgovino ali celo na Vaše delovno mesto:
Click & Collect (Klikni in prevzemi) – brezplačno
S pomočjo Click & Collect-a rezervirate izdelke na naši spletni strani, ki so na zalogi v trgovinah, nato pa jih kasneje prevzamete v izbrani JYSK-ovi trgovini. Ko rezervirate izdelke na naši spletni strani, Vam v roku pol ure sporočimo, da je naročilo pripravljeno za prevzem v trgovini. Storitev Click & Collect je brezplačna, izdelke plačate ob prevzemu v trgovini.
Prevzem spletnega nakupa v trgovini - brezplačno
V spletni trgovini imate na voljo širši asortiman izdelkov kot v naših fizičnih trgovinah. Če želite kupiti izdelke, ki so le na spletu, jih preprosto naročite in plačate v naši spletni trgovini ter izberite dostavo v JYSK-ovo trgovino po vaši izbiri. JYSK vas bo kontaktiral, ko bodo izdelki dostavljeni v trgovino in pripravljeni na prevzem. Velja za naročila nad 69 eur. Pomembna informacija: nekateri izdelki niso na voljo za to vrsto dostave zaradi teže izdelka ali specifične embalaže.
Manjši paket – plačljivo
Ko kupujete na spletu na JYSK.si, lahko vedno izberete možnost dostave izdelkov na vaš dom, delovno mesto ali katero koli drugo mesto po Vaši izbiri. Manjše pakete vam dostavlja specializirano podjetje za dostavo paketov.
Veliki paketi – plačljivo
Ob nakupu večjih in težjih izdelkov, kot so ležišča, sedežne garniture ali večji kosi pohištva, večini kupcem dostavimo pakete na dom. JYSK sodeluje s pooblaščenimi in mednarodno priznanimi dostavnimi podjetji, da bi zagotovili, da je naša storitev dostave pravilna. Dostava paketov se vrši do vhodnih vrat stanovanja ali hiše.
Izdelki, ki so na voljo samo v trgovini
JYSK s ponosom nudi svojim kupcem veliko ponudbo izdelkov tako v trgovinah, kot v spletni trgovini. Vendar je v posameznih primerih določen izdelek na voljo le v trgovini ali pa ga je mogoče rezervirati na spletu s Click in collect-om (Klikni in prevzemi). Praviloma gre za lomljive izdelke, izdelke, ki gredo iz asortimana ali izdelke, ki so na voljo le kratek čas.


