KLINTVrtna klop KLINT Š125xG58 siva
Vrtna klop iz jekla in umetnega lesa. Š125xV81xG58 cm
| Mere po sestavitvi | Širina: 125 cm, Višina: 81 cm, Globina: 58 cm |
|---|---|
| Višina sedeža | 45 |
| Mere pred sestavljanjem | širina: 128,5 cm, dolžina: 63 cm, Višina: 14,5 cm |
| Teža | 13,46 kg |
| Material | Okvir: jeklo, Hrbtni del: Umetni les je sintetični material, ki ne potrebuje vzdrževanja in ima naravno strukturo lesa. Narejen je iz plastike, kot je polistiren, ki je trpežen material, odporen na vremenske vplive. Umetni les je zaščiten pred UV-žarki, kar zagotavlja obstojnost barve na površini. Umetni les je sintetični material, ki ne potrebuje vzdrževanja in ima naravno strukturo lesa. Narejen je iz plastike, kot je polistiren, ki je trpežen material, odporen na vremenske vplive. Umetni les je zaščiten pred UV-žarki, kar zagotavlja obstojnost barve na površini. |
| Kapa za noge | polipropilen |
| Osebe | 2 |
| Oblika | Primerno za balkon |
| Obdelava | Prašno lakiranje ščiti kovino pred obrabo in rjo. Prašno lakiranje je postopek nanašanja zaščitne plasti barvnega prahu na kovino. |
| Barva | Siva |
| Testirano do | 220 kg |
| Informacija o montaži | sestavite sami |
| Vzdrževanje | Čiščenje z vodo in blagim milom. |
| Shranjevanje | Pozimi hranite v notranjosti |
| Uporaba | Za zunanjo uporabo |
| Proizvajalec | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Градинска пейка
Отлично качество,както винаги.
Ime: Светослав
Super. Sehr zu empfehlen.
Ich bin begeistert. Klint ließ sich einfach zusammenbauen und macht einen sehr stabilen Eindruck. Die Bank sieht gut aus und Dank künstlichem Holz wird es hoffentlich auch so bleiben. Habe sie zum Aktionspreis gekauft und sie ist jeden Cent wert.
Ime: Silke Lüdicke
Ławeczka
Kupiłam dwie bo są bardzo ładne i wygodne. Polecam.
Ime: Bea
Zahradní lavice Klint
Zatím spokojenost, jednoduchá montáž
Ime: Vlastimil
Banco
Me encantó y lo encontré muy adecuado para mí espacio
Ime: Carmen
Lovely garden bench
Very happy with this bench, it looks great, its sturdy, and very reasonably priced. It is comfortable too. Would recommend highly
Ime: Karl
dobra budżetowa ławka
Elegancka prostota, ławka dobrze znosi obciążenie, nie ugina się. Dziwią opinie, że zbiera się w niej woda, prawdopodobnie niektórzy oparcie montują na odwrót - w ramie są specjalne otwory które mają być ustawione w dół. Mógłby być dostępny inny kolor listew drewnopodobnych.
Ime: Krzysztof
Sehr schön
Leicht zum zusammenbauen, sieht stabil und schön aus. Man kann ja noch eine weiche Auflage oder Polster drauflegen, wenn man möchte.
Ime: Dora Friese
Ihan hyvä penkki
Ihan hyvä penkki alennettuun hintaan. Normi hinnalla en ostaisi. Jos penkille istuu 2 ylipainoista tuntuu, että se antaa vähän liikaa periksi. Kahdelle normipainoiselle sopiva.
Ime: Outi
Rostanfällig
Wir haben die Gartenbank seit März draußen stehen. Der Rost war sehr schnell da. Letztlich habe ich die Bank mal gekippt und es lief unglaublich viel Rost-Wasser raus. Das kann man besser machen ....
Ime: Ines
Ko kupujete na JYSK.si, lahko izberete med različnimi možnostmi dostave, tudi dostavo v Vašo najbližjo JYSK trgovino ali celo na Vaše delovno mesto:
Click & Collect (Klikni in prevzemi) – brezplačno
S pomočjo Click & Collect-a rezervirate izdelke na naši spletni strani, ki so na zalogi v trgovinah, nato pa jih kasneje prevzamete v izbrani JYSK-ovi trgovini. Ko rezervirate izdelke na naši spletni strani, Vam v roku pol ure sporočimo, da je naročilo pripravljeno za prevzem v trgovini. Storitev Click & Collect je brezplačna, izdelke plačate ob prevzemu v trgovini.
Prevzem spletnega nakupa v trgovini - brezplačno
V spletni trgovini imate na voljo širši asortiman izdelkov kot v naših fizičnih trgovinah. Če želite kupiti izdelke, ki so le na spletu, jih preprosto naročite in plačate v naši spletni trgovini ter izberite dostavo v JYSK-ovo trgovino po vaši izbiri. JYSK vas bo kontaktiral, ko bodo izdelki dostavljeni v trgovino in pripravljeni na prevzem. Velja za naročila nad 69 eur. Pomembna informacija: nekateri izdelki niso na voljo za to vrsto dostave zaradi teže izdelka ali specifične embalaže.
Manjši paket – plačljivo
Ko kupujete na spletu na JYSK.si, lahko vedno izberete možnost dostave izdelkov na vaš dom, delovno mesto ali katero koli drugo mesto po Vaši izbiri. Manjše pakete vam dostavlja specializirano podjetje za dostavo paketov.
Veliki paketi – plačljivo
Ob nakupu večjih in težjih izdelkov, kot so ležišča, sedežne garniture ali večji kosi pohištva, večini kupcem dostavimo pakete na dom. JYSK sodeluje s pooblaščenimi in mednarodno priznanimi dostavnimi podjetji, da bi zagotovili, da je naša storitev dostave pravilna. Dostava paketov se vrši do vhodnih vrat stanovanja ali hiše.
Izdelki, ki so na voljo samo v trgovini
JYSK s ponosom nudi svojim kupcem veliko ponudbo izdelkov tako v trgovinah, kot v spletni trgovini. Vendar je v posameznih primerih določen izdelek na voljo le v trgovini ali pa ga je mogoče rezervirati na spletu s Click in collect-om (Klikni in prevzemi). Praviloma gre za lomljive izdelke, izdelke, ki gredo iz asortimana ali izdelke, ki so na voljo le kratek čas.


