THISEVrtna lounge garnitura THISE 5 oseb siva
Priporočeni izdelki
Podatki o izdelku
| Vrtni sedežni set | Trosed, 2 stola, 1 miza |
|---|---|
| Zofa | |
| Mere po sestavi | Širina: 187 cm, Višina: 76 cm, Globina: 67 cm, Višina sedeža: 42 |
| Material | Okvir: jeklo, Hrbtni del: Umetni ratan je vrsta lahkega, sintetičnega protja. Je trpežen ter odporen na UV-žarke in vremenske vplive. Umetni ratan je vrsta lahkega, sintetičnega protja. Je trpežen ter odporen na UV-žarke in vremenske vplive. Umetni ratan je vrsta lahkega, sintetičnega protja. Je trpežen ter odporen na UV-žarke in vremenske vplive. |
| Vrsta | Trosed |
| Stola | |
| Mere po sestavi | Širina: 67, Višina: 76 cm, Globina: 67 cm, Višina sedeža: 42 |
| Material | Okvir: jeklo, Hrbtni del: Umetni ratan je vrsta lahkega, sintetičnega protja. Je trpežen ter odporen na UV-žarke in vremenske vplive. Umetni ratan je vrsta lahkega, sintetičnega protja. Je trpežen ter odporen na UV-žarke in vremenske vplive. Umetni ratan je vrsta lahkega, sintetičnega protja. Je trpežen ter odporen na UV-žarke in vremenske vplive. |
| Višina naslona za roko | 60 cm |
| Miza | |
| Mere po sestavi | Širina: 75, Dolžina: 130 cm, Višina: 67 cm |
| Material | Okvir: Umetni ratan je vrsta lahkega, sintetičnega protja. Je trpežen ter odporen na UV-žarke in vremenske vplive. Umetni les je sintetični material, ki ne potrebuje vzdrževanja in ima naravno strukturo lesa. Narejen je iz plastike, kot je polistiren, ki je trpežen material, odporen na vremenske vplive. Umetni les je zaščiten pred UV-žarki, kar zagotavlja obstojnost barve na površini. |
| Višina mize – od tal do najnižjega roba okvirja | 64 cm |
| polica | Umetni ratan je vrsta lahkega, sintetičnega protja. Je trpežen ter odporen na UV-žarke in vremenske vplive. |
| Kapa za noge | polipropilen |
| Mere pred sestavljanjem | širina: 77/58/77 cm, dolžina: 183/118/133 cm, Višina: 35/32/7 cm |
| Teža | 34/20/15 kg |
| Barva | Siva |
| Osebe | 5 |
| Vključuje | Luksuzne blazine s trpežno, strukturno tkano prevleko |
| Obdelava | Prašno lakirano |
| Blazina | |
| Sedežna blazina | Tkanina: 100% poliester, Polnilo: Poliuretanska pena/100% poliester, vlakna, Gostota pene: 20 kg/m³, Notranja blazina: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Beljenje: Beljenje ni dovoljeno, Sušenje v stroju: Sušenje v sušilnem stroju ni dovoljeno, Likanje: Likanje ni dovoljeno., Kemijsko čiščenje: Kemično čiščenje ni dovoljeno, Prati ločeno: Vedno perite s podobnimi barvami, Pred pranjem zaprite zadrgo, Pralna prevleka |
| Hrbtna blazina | Tkanina: 100% poliester, Polnilo: 100% poliestrska vlakna, Notranja blazina: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Beljenje: Beljenje ni dovoljeno, Sušenje v stroju: Sušenje v sušilnem stroju ni dovoljeno, Likanje: Likanje ni dovoljeno., Kemijsko čiščenje: Kemično čiščenje ni dovoljeno, Prati ločeno: Vedno perite s podobnimi barvami, Pred pranjem zaprite zadrgo, Pralna prevleka |
| Maksimalna obremenitev | 550 kg |
| Testirano do | 550 kg |
| Informacija o montaži | sestavite sami |
| Vzdrževanje | Čiščenje z vodo in blagim milom. |
| Shranjevanje | Pozimi hranite v notranjosti |
| Uporaba | Za zunanjo uporabo |
| Proizvajalec | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Ocene
Mindre än förväntat
Det tog 2,5 timme att montera möbeln, kändes onödigt komplicerat. Hela möbeln upplevs ganska liten, även om måtten stämmer så blev känslan lite besvikelse. Framförallt djupet på sittplatserna är i minsta laget, inget för stora rumpor minst sagt.
Ime: Helen
Nöjd
Väldigt nöjd, bra möbler för bra peng!
Ime: Elin
Alberto Rausell Comín
No los he recibido.
Ime: Alberto
Pohodlné posezení
Za akční cenu je to bezva set. Složení bez problémů. Velmi pohodlné.
Ime: Tomáš
Tökéletes, kényelmes.
Nagyon kényelmes a szék és a kanapé is. Mivel könnyű a szerkezete, nagyon lehet átpakolni másik helyre. Megérte.
Ime: Nebizsu
Záhradný set Thise pre 5 osôb
Skvelý set, veľký, pohodlný, stol je veľký, s policou. Pekne vyzerá. Veľká spokojnosť.
Ime: Križan
zahradní set Thise 5místní
Na propagčních materiálech vypadá robusnější, ale jinak za ty koruny hodně dobrý
Ime: Kadlec
Instalarea e un cosmar..suburile se rup stranse la mana
Nu ma asteptam sa fie de asa slaba calitate suruburile, Daca le strangi prea tare sare filetul bagat in teava rotunda goala(care este foarte subtire si moale) ori se foarfeca direct suburile. La un singur fotoliu sau rupt 4, toate cu cheia din set. In total pentru tot setul s-au rupt 6. A trebuit sa improvizez si sa folosesc tija filetata M 6 si saibe.. altfel nu putea monta. Vedem cum rezista in timp dar nu sunt dat deloc pe spate de calitate, structura nu pare rezistenta ..singura care pare mai teapana e masa.
Ime: Razvan
Zestaw wypoczynkowy THISE 5-miejs. szary
na chwile obecną wygląda na solidny dobrze zrobiony produkt. łatwy w składaniu. Duży stół wygodne miejsca do siedzenia, a przy tym w dobrej cenie. Zobaczymy jak się będzie sprawdzał w codziennym użytkowaniu.
Ime: Jarek
Ullehuse Lounge Set
Wir haben diese Sitzlounge auf der sonnigen Terrasse seit zwei Jahren stehen. Es ist sehr bequem und das Aussehen ist gut aber.... es geht jetzt schon kaputt, die Ecken von der Rückenlehne sind abgebrochen und die Strähne brechen auch sonst überall ab. Auch im Angebot lohnt sich das nicht zu kaufen, man will ja nicht alle 2-3 Jahre neue Möbeln kaufen.
Ime: Gebhard
Dostava
Ko kupujete na JYSK.si, lahko izberete med različnimi možnostmi dostave, tudi dostavo v Vašo najbližjo JYSK trgovino ali celo na Vaše delovno mesto:
Click & Collect (Klikni in prevzemi) – brezplačno
S pomočjo Click & Collect-a rezervirate izdelke na naši spletni strani, ki so na zalogi v trgovinah, nato pa jih kasneje prevzamete v izbrani JYSK-ovi trgovini. Ko rezervirate izdelke na naši spletni strani, Vam v roku pol ure sporočimo, da je naročilo pripravljeno za prevzem v trgovini. Storitev Click & Collect je brezplačna, izdelke plačate ob prevzemu v trgovini.
Prevzem spletnega nakupa v trgovini - brezplačno
V spletni trgovini imate na voljo širši asortiman izdelkov kot v naših fizičnih trgovinah. Če želite kupiti izdelke, ki so le na spletu, jih preprosto naročite in plačate v naši spletni trgovini ter izberite dostavo v JYSK-ovo trgovino po vaši izbiri. JYSK vas bo kontaktiral, ko bodo izdelki dostavljeni v trgovino in pripravljeni na prevzem. Velja za naročila nad 69 eur. Pomembna informacija: nekateri izdelki niso na voljo za to vrsto dostave zaradi teže izdelka ali specifične embalaže.
Manjši paket – plačljivo
Ko kupujete na spletu na JYSK.si, lahko vedno izberete možnost dostave izdelkov na vaš dom, delovno mesto ali katero koli drugo mesto po Vaši izbiri. Manjše pakete vam dostavlja specializirano podjetje za dostavo paketov.
Veliki paketi – plačljivo
Ob nakupu večjih in težjih izdelkov, kot so ležišča, sedežne garniture ali večji kosi pohištva, večini kupcem dostavimo pakete na dom. JYSK sodeluje s pooblaščenimi in mednarodno priznanimi dostavnimi podjetji, da bi zagotovili, da je naša storitev dostave pravilna. Dostava paketov se vrši do vhodnih vrat stanovanja ali hiše.
Izdelki, ki so na voljo samo v trgovini
JYSK s ponosom nudi svojim kupcem veliko ponudbo izdelkov tako v trgovinah, kot v spletni trgovini. Vendar je v posameznih primerih določen izdelek na voljo le v trgovini ali pa ga je mogoče rezervirati na spletu s Click in collect-om (Klikni in prevzemi). Praviloma gre za lomljive izdelke, izdelke, ki gredo iz asortimana ali izdelke, ki so na voljo le kratek čas.


