MAMRELUNDVrtni lounge stol MAMRELUND trdi les
Lounge stol iz oljenega FSC® trdega lesa. Š75xV90xG90 cm.
Podatki o izdelku
| Mere po sestavitvi | Širina: 75 cm, Višina: 90 cm, Globina: 90 cm |
|---|---|
| Višina sedeža | 36 |
| Višina naslona za roko | 57 cm |
| Mere pred sestavljanjem | širina: 68 cm, dolžina: 111 cm, Višina: 18 cm |
| Teža | 11,9 kg |
| Material | Okvir: Masiven akacijev les, Hrbtni del: Masiven akacijev les, Sedež: Masiven akacijev les, Naslon za roko: Masiven akacijev les, Noge: Masiven akacijev les |
| Kapa za noge | polietilen |
| Obdelava | belo naoljen |
| Barva | naravna |
| Testirano do | 110 kg |
| Informacija o montaži | sestavite sami |
| Okoljski in zdravstveni certifikat | Vsi gozdni materiali, uporabljeni v izdelkih s to oznako, izvirajo iz gozdov preverjanih s strani neodvisnih tretjih strani, ki potrjujejo, da se z njimi ravna v skladu s strogimi socialnimi in okoljskimi standardi FSC®. Poiščite izdelke z oznako FSC v trgovinah in na spletu. |
| Vzdrževanje | Olje za les uporabljajte v skladu s priloženimi navodili. |
| Shranjevanje | Pozimi hranite v notranjosti |
| Uporaba | Za zunanjo uporabo |
| Proizvajalec | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Ocene
Lounge stoli
Stoli so zelo lepi, enostavni za sestaviti in zelo udobni.
Ime: Silva
Lep stol
Stol sem videla na počitnicah in se mi je prikupil, zato sem se odločila, da ga kupim za na vrt. Lep, preprost, lesen stol, ne pretežek za prestavljanje, žal pa sem spregledala, da ni zložljiv in šele v navodilih za sestavljanje prebrala, da pravzaprav ni za zunaj(?). Seveda ga bomo premazali z oljnim premazom in jeseni bo šel v klet, a to bi lahko pisalo že v reklamnem letaku ali na spletni strani, kjer smo ga kupili.
Ime: Maja
Smuk stol - godt udført
Smuk fortolkning af den oprindelige Adirondack stol. God komfort, både med og uden puder. Passer iøvrigt de fleste puder fint. Fin kvalitet, let at samle. Eneste problem er overflade behandlingen som afskyder både maling, olie og træbeskyttelse. Jeg endte med at slibe de vandrette flader før påføring af træbeskyttelse.
Ime: Lars
Great chair
Beautiful and well made chairs.
Ime: Marta
Nja
Ful färg, såg trären ut på bilden, men mer gråbeige irl. Såg nästan inte ut som riktigt trä. Känslan vid montering är att kvalité motsvarar priset (köpt på kampanj) dvs ingen höjdare men ok.
Ime: Victoria
¡Una maravilla!
Este sillón es una maravilla; mi rincón de lectura :). Y todo un éxito cuando viene gente a casa. Estuve barajando varias opciones Adirondack de otras marcas y, sin duda, he elegido bien. Apliqué el aceite para madera exterior natural. Bonito y robusto.
Ime: Elisabeth L.
Utemöbler
Fantastiska stollar, bra kvalitet. Det är nog oklart hur de bli efter ett tag, planen är att olja ordentligt innan vi ställer ut stollarna
Ime: Oksana
bardzo, bardzo fajne krzesła
Krzesła naprawdę bardzo fajne, ładny jasny kolor drewna , porządnie wykonane trzeba tylko dodatkowo zabezpieczyc olejem - polecam
Ime: Anka
Beautiful comfy outdoor chair
Love the design, made from solid wood, the seat is very wide and deep so you sink right back into it. Simple enough to assemble. Needs a protective finish applied.
Ime: Sinead
zahradní křeslo
křeslo jsme museli smontovat, neb na prodejně není k dispozici, ale vše bez problémů. křeslo je kvalitní, bytelné, odpovídá obrázku i popisu.
Ime: Alice
Dostava
Ko kupujete na JYSK.si, lahko izberete med različnimi možnostmi dostave, tudi dostavo v Vašo najbližjo JYSK trgovino ali celo na Vaše delovno mesto:
Click & Collect (Klikni in prevzemi) – brezplačno
S pomočjo Click & Collect-a rezervirate izdelke na naši spletni strani, ki so na zalogi v trgovinah, nato pa jih kasneje prevzamete v izbrani JYSK-ovi trgovini. Ko rezervirate izdelke na naši spletni strani, Vam v roku pol ure sporočimo, da je naročilo pripravljeno za prevzem v trgovini. Storitev Click & Collect je brezplačna, izdelke plačate ob prevzemu v trgovini.
Prevzem spletnega nakupa v trgovini - brezplačno
V spletni trgovini imate na voljo širši asortiman izdelkov kot v naših fizičnih trgovinah. Če želite kupiti izdelke, ki so le na spletu, jih preprosto naročite in plačate v naši spletni trgovini ter izberite dostavo v JYSK-ovo trgovino po vaši izbiri. JYSK vas bo kontaktiral, ko bodo izdelki dostavljeni v trgovino in pripravljeni na prevzem. Velja za naročila nad 69 eur. Pomembna informacija: nekateri izdelki niso na voljo za to vrsto dostave zaradi teže izdelka ali specifične embalaže.
Manjši paket – plačljivo
Ko kupujete na spletu na JYSK.si, lahko vedno izberete možnost dostave izdelkov na vaš dom, delovno mesto ali katero koli drugo mesto po Vaši izbiri. Manjše pakete vam dostavlja specializirano podjetje za dostavo paketov.
Veliki paketi – plačljivo
Ob nakupu večjih in težjih izdelkov, kot so ležišča, sedežne garniture ali večji kosi pohištva, večini kupcem dostavimo pakete na dom. JYSK sodeluje s pooblaščenimi in mednarodno priznanimi dostavnimi podjetji, da bi zagotovili, da je naša storitev dostave pravilna. Dostava paketov se vrši do vhodnih vrat stanovanja ali hiše.
Izdelki, ki so na voljo samo v trgovini
JYSK s ponosom nudi svojim kupcem veliko ponudbo izdelkov tako v trgovinah, kot v spletni trgovini. Vendar je v posameznih primerih določen izdelek na voljo le v trgovini ali pa ga je mogoče rezervirati na spletu s Click in collect-om (Klikni in prevzemi). Praviloma gre za lomljive izdelke, izdelke, ki gredo iz asortimana ali izdelke, ki so na voljo le kratek čas.


