LUNDTOFTDvižna pisalna miza s plinsk. vzmetenjem LUNDTOFT 40x70 črna
Pisalna miza LUNDTOFT vam ponuja majhno in prilagodljivo delovno mesto. S tihim plinskim dvižnim mehanizmom, ki ne porablja energije, lahko mizo enostavno prilagodite višini sedenja ali stoje. Praktična kolesa vam omogočajo svobodo premikanja mize in njene postavitev, kamor koli želite. Črna miza ima minimalističen dizajn in površino s čistimi, ravnimi linijami. Š40xD70xV64-108 cm
Lastnosti
- Plinski mehanizem: Enostavna in tiha nastavitev višine brez vira napajanja
- Nastavljiva višina: Prilagodite višino med 71–117 cm
- Brezžična: Prilagodljiva namestitev
- S kolesi: Enostavno premikanje mize
- Okrasni furnir in jeklo: Trdni, trpežni materiali
- FSC® Mix: Ta izdelek je izdelan iz mešanice materialov iz gozdov s certifikatom FSC, recikliranih materialov in/ali lesa s certifikatom FSC
Plinski mehanizem
Ta miza se nastavlja s plinskim dvižnim mehanizmom, podobnim tistim, ki jih poznamo pri pisarniških stolih. Na ta način lahko enostavno dvignete ali spustite višino brez potrebe po elektriki. Z ročajem lahko mizo premaknete navzgor ali navzdol na želeno višino sedenja ali stanja. Je tiha in idealna, če želite prilagodljivost, ne da bi bili vezani na električno vtičnico.
Nastavljiva višina
Funkcija nastavitve višine vam olajša preklapljanje med sedenjem in stanjem med delom. Spodbuja bolj dinamičen delovni dan z možnostjo spreminjanja delovnega položaja. Prilagodite jo svoji natančni višini sedenja ali stanja, da izboljšate držo in zmanjšate napetost.
Brezžična
Ta miza deluje brez kabla, priključenega na električno vtičnico. Ker miza ni omejena s kablom, vam omogoča večjo fleksibilnost glede postavitve mize.
S kolesi
Miza ima kolesa, kar vam omogočajo prilagodljivo delovno postajo, ki jo je enostavno premikati. To je lahko koristno pri preurejanju ali čiščenju pisarniškega prostora. Idealna je tudi, če je vaš prostor majhen ali ima več namenov.
Okrasni furnir in jeklo
Miza je sestavljena iz črnega, robustnega jeklenega okvirja in mizne plošče iz trpežnega okrasnega furnirja. Mizna plošča ima videz hrasta za naraven videz, ki se prilega večini pisarniških prostorov.
FSC® Mix
Oznaka FSC® je vaše zagotovilo, da materiali, uporabljeni v tem izdelku, izvirajo iz gozdov s certifikatom FSC ali drugih nadzorovanih virov. Z izbiro izdelkov s certifikatom FSC pomagate zaščititi svetovne gozdove.
| Vrsta | Pisalna miza |
|---|---|
| Material | ABS plastika, melamin, Iverna plošča, jeklo |
| Material | Zgoraj: ABS plastika, Iverna plošča, Noge: jeklo, površina: melamin |
| Obdelava | Prašno lakirano, Neobdelano |
| Barva | črna |
| oblika | Brezžična, Prilagodljiva višina |
| Funkcija | Plinsko vzmetenje |
| Vključuje | Kolesa |
| Mere po sestavi | Širina: 40 cm, Dolžina: 70 cm, Višina: 64-108 cm |
| Informacija o montaži | sestavite sami |
| Mere pred sestavljanjem | širina: 47 cm, dolžina: 79 cm, Višina: 10 cm |
| Teža | 11 kg |
| Maksimalna obremenitev | 5 kg |
| Število zavitkov | 1 |
| Okoljski in zdravstveni certifikat | FSC® Mix |
| Proizvajalec | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Odličen artikel
Popolna mizica za to kar potrebujem
Ime: July lion
Kiváló design, könnyű szerelés, kicsit lötyögős végeredmény
Nagyon jó a kialakítása az apró de rejtett kerekekkel, könnyű volt összeszerelni és minden nagyon jól illeszkedett. Az anyagminőség is nagyon rendben van. Egyetlen gond vele, hogy a teleszkópos szár nem biztosít tökéletes, teljesen stabil állást és van egy enyhe kis lötyögése az asztallapnak.
Ime: Patrik
Lundtoft höj o sänkbart skrivbord med gaslift
Suuuperbra då det används som höj- och sänkbart nattduksbord/avlastningsbord för handikappad. Hjul under stativet så lätt att flytta på. Rekommenderas varmt.
Ime: Catarina
Bra bord
Det er et bra bord som har hev og senk. Meget fornøyd
Ime: Bjørn vidar
instabil
nem lenne rossz, de az asztallap vízszíntes irányban mozog a talapzathoz képest 1cm kilengéssel.
Ime: István
Scrivania LUNDTOFT
Molto pratica per le varie altezze così si può utilizzare per diverse occasioni
Ime: IVANA
Препоръчвам
Удобно, стабилни, компактно
Ime: MM
LUNDTOFT
LUNDTOFT, minimal ve modern tarzıyla çalışma alanını hem şık hem de düzenli gösteren bir masa. Özellikle sade tasarım sevenler için çok iyi bir tercih. Mağazalarda da olsa daha fazla satış yapar.1ay gelmesini beklemeden ulaşmak iyi olurdu.
Ime: Miray
Kiváló termék
Meg vagyunk elégedve,azt kaptuk amit elképzeltünk. Ár-érték arányban is megfelelő.
Ime: Dr.Zs.Er
Stolik + personal
Podobny stolik som videl v inom obchode no cena bola ovela vyssia. Preto som sa rozhodol pre jysk a bola to dobra volba. Stolik splna poziadavky. Zaroven personal v sklade je uplne super. Ak si dobre pamatam pan sa volal Tomas a preberanie bol prijemny zazitok s velmi pozitivnou naladou. Potesilo Shopbox Kosice
Ime: Richard
Ko kupujete na JYSK.si, lahko izberete med različnimi možnostmi dostave, tudi dostavo v Vašo najbližjo JYSK trgovino ali celo na Vaše delovno mesto:
Click & Collect (Klikni in prevzemi) – brezplačno
S pomočjo Click & Collect-a rezervirate izdelke na naši spletni strani, ki so na zalogi v trgovinah, nato pa jih kasneje prevzamete v izbrani JYSK-ovi trgovini. Ko rezervirate izdelke na naši spletni strani, Vam v roku pol ure sporočimo, da je naročilo pripravljeno za prevzem v trgovini. Storitev Click & Collect je brezplačna, izdelke plačate ob prevzemu v trgovini.
Prevzem spletnega nakupa v trgovini - brezplačno
V spletni trgovini imate na voljo širši asortiman izdelkov kot v naših fizičnih trgovinah. Če želite kupiti izdelke, ki so le na spletu, jih preprosto naročite in plačate v naši spletni trgovini ter izberite dostavo v JYSK-ovo trgovino po vaši izbiri. JYSK vas bo kontaktiral, ko bodo izdelki dostavljeni v trgovino in pripravljeni na prevzem. Velja za naročila nad 69 eur. Pomembna informacija: nekateri izdelki niso na voljo za to vrsto dostave zaradi teže izdelka ali specifične embalaže.
Manjši paket – plačljivo
Ko kupujete na spletu na JYSK.si, lahko vedno izberete možnost dostave izdelkov na vaš dom, delovno mesto ali katero koli drugo mesto po Vaši izbiri. Manjše pakete vam dostavlja specializirano podjetje za dostavo paketov.
Veliki paketi – plačljivo
Ob nakupu večjih in težjih izdelkov, kot so ležišča, sedežne garniture ali večji kosi pohištva, večini kupcem dostavimo pakete na dom. JYSK sodeluje s pooblaščenimi in mednarodno priznanimi dostavnimi podjetji, da bi zagotovili, da je naša storitev dostave pravilna. Dostava paketov se vrši do vhodnih vrat stanovanja ali hiše.
Izdelki, ki so na voljo samo v trgovini
JYSK s ponosom nudi svojim kupcem veliko ponudbo izdelkov tako v trgovinah, kot v spletni trgovini. Vendar je v posameznih primerih določen izdelek na voljo le v trgovini ali pa ga je mogoče rezervirati na spletu s Click in collect-om (Klikni in prevzemi). Praviloma gre za lomljive izdelke, izdelke, ki gredo iz asortimana ali izdelke, ki so na voljo le kratek čas.

