NORSMINDETrosed NORSMINDE modra tkanina
Priporočeni izdelki
| Vrsta | Trosed |
|---|---|
| Osebe | 3 |
| Material | ABS plastika, pena, HDF plošče so sestavljene iz zelo tanko rezanih lesenih vlaken, ki so pod pritiskom zalepljene skupaj. |
| Material | Sedež: pena, HDF plošče so sestavljene iz zelo tanko rezanih lesenih vlaken, ki so pod pritiskom zalepljene skupaj. |
| Sedež | Polnilo: pena PUR, Material pene: Poliester, Gostota pene: 28 kg/m³ |
| Naslon | Polnilo: pena PUR, Material pene: Poliester, Gostota pene: 28 kg/m³ |
| Noge | ABS plastika |
| Zložljivi del | Polnilo: pena PUR, Material pene: Poliester, Gostota pene: 28 kg/m³ |
| Polnilo | pena, 100% poliester |
| oblika | S prostorom za shranjevanje |
| Mere po sestavi | Širina: 192 cm, Višina: 83 cm, Globina: 83 cm |
| Višina sedeža | 39 |
| spalno območje | Širina: 130 cm, Dolžina: 192 cm |
| Informacija o montaži | sestavite sami |
| Mere pred sestavljanjem | širina: 192 cm, dolžina: 83 cm, Višina: 75 cm |
| Teža | 48 kg |
| Maksimalna obremenitev | 330 kg |
| Maks. obremenitev sedeža | 110 kg |
| Maks. obremenitev spalne površine | 240 kg |
| Prostor za shranjevanje | pod sedežem |
| Proizvajalec | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Bladimir Baena
Llegó muy tarde un mes desde el pedido casi y porque reclamé 3 veces,pq sino el transporte seguiría sin venir le pillaba lejos parece ser, el sofá me llegó con la tela negra un trozo roto y me rompieron el suelo del avance al dejar el sofá ( gente con pocas ganas de trabajar)
Ime: Bladi
Wersalka
Super
Ime: Ania
Kiváló ár/érték arányban
Jó ízlésű, egyszerű, nehezen elromló, könnyen javítható bútor
Ime: GAUL EMIL
Remek vétel
Szuper ágy, kényelmes, jó áron (akciósan vettem), lassú szállítás
Ime: Varga András
Nydelig
Fin gæste-sovesofa til prisen. Virker solid. Leveret meget præcist.
Ime: Henrik
ДУЖЕ ЛЮБЛЮ ВАШ СЕРВІС
ДЯКУЮ
Ime: Алла
Καναπές κρεβάτι χρώμα μπλε
Εξαιρετικό προϊόν. Άνετος καναπές και πολύ άνετο σαν κρεβάτι.
Ime: Σωτηρία
Pohovka
Pohovka je velmi krásná, pohodlná a také se na ni dobře spí. Ty polštáře jsou taky hezké a dobře se na nich odpočívá, nekloužou. Doporučuju pokud máte děti objednat si z internetu potah aby se hned nezašpinila. Já doporučuji tuto pohovku.
Ime: Angelika
Très bien
Le canapé correspond à la description. Plutôt joli. Reçu en bon état. Montage facile. Pour ma part, installé en couchage d'appoint dans une chambre d'ami. Donc qualité suffisante pour cet usage.
Ime: yvette
Відгуг
Якісний товар,швидко доставили
Ime: Юрій
Ko kupujete na JYSK.si, lahko izberete med različnimi možnostmi dostave, tudi dostavo v Vašo najbližjo JYSK trgovino ali celo na Vaše delovno mesto:
Click & Collect (Klikni in prevzemi) – brezplačno
S pomočjo Click & Collect-a rezervirate izdelke na naši spletni strani, ki so na zalogi v trgovinah, nato pa jih kasneje prevzamete v izbrani JYSK-ovi trgovini. Ko rezervirate izdelke na naši spletni strani, Vam v roku pol ure sporočimo, da je naročilo pripravljeno za prevzem v trgovini. Storitev Click & Collect je brezplačna, izdelke plačate ob prevzemu v trgovini.
Prevzem spletnega nakupa v trgovini - brezplačno
V spletni trgovini imate na voljo širši asortiman izdelkov kot v naših fizičnih trgovinah. Če želite kupiti izdelke, ki so le na spletu, jih preprosto naročite in plačate v naši spletni trgovini ter izberite dostavo v JYSK-ovo trgovino po vaši izbiri. JYSK vas bo kontaktiral, ko bodo izdelki dostavljeni v trgovino in pripravljeni na prevzem. Velja za naročila nad 69 eur. Pomembna informacija: nekateri izdelki niso na voljo za to vrsto dostave zaradi teže izdelka ali specifične embalaže.
Manjši paket – plačljivo
Ko kupujete na spletu na JYSK.si, lahko vedno izberete možnost dostave izdelkov na vaš dom, delovno mesto ali katero koli drugo mesto po Vaši izbiri. Manjše pakete vam dostavlja specializirano podjetje za dostavo paketov.
Veliki paketi – plačljivo
Ob nakupu večjih in težjih izdelkov, kot so ležišča, sedežne garniture ali večji kosi pohištva, večini kupcem dostavimo pakete na dom. JYSK sodeluje s pooblaščenimi in mednarodno priznanimi dostavnimi podjetji, da bi zagotovili, da je naša storitev dostave pravilna. Dostava paketov se vrši do vhodnih vrat stanovanja ali hiše.
Izdelki, ki so na voljo samo v trgovini
JYSK s ponosom nudi svojim kupcem veliko ponudbo izdelkov tako v trgovinah, kot v spletni trgovini. Vendar je v posameznih primerih določen izdelek na voljo le v trgovini ali pa ga je mogoče rezervirati na spletu s Click in collect-om (Klikni in prevzemi). Praviloma gre za lomljive izdelke, izdelke, ki gredo iz asortimana ali izdelke, ki so na voljo le kratek čas.