VEJLBYTrosed s podaljškom VEJLBY svetlo peščena tkanina
Priporočeni izdelki
| Vrsta | Trosed s podaljškom za noge |
|---|---|
| Osebe | 3 |
| Material | pena, HDF plošče so sestavljene iz zelo tanko rezanih lesenih vlaken, ki so pod pritiskom zalepljene skupaj. |
| Material | Sedež: pena, HDF plošče so sestavljene iz zelo tanko rezanih lesenih vlaken, ki so pod pritiskom zalepljene skupaj. HDF plošče so sestavljene iz zelo tanko rezanih lesenih vlaken, ki so pod pritiskom zalepljene skupaj. HDF plošče so sestavljene iz zelo tanko rezanih lesenih vlaken, ki so pod pritiskom zalepljene skupaj. |
| Sedež | Polnilo: Poliester, Material pene: pena PUR, Gostota pene: 30 kg/m³ |
| Naslon | Polnilo: Poliester |
| Naslon za roke | Polnilo: Poliester, Material pene: pena PUR, Gostota pene: 21 kg/m³ |
| Podaljšek | Polnilo: Poliester, Material pene: pena PUR, Gostota pene: 30 kg/m³ |
| Noge | plastika, masiven borov les |
| Zložljivi del | Polnilo: Poliester, Material pene: pena PUR, Gostota pene: 30 kg/m³ |
| Polnilo | 100% poliester, pena |
| Barva | svetlo peščena |
| oblika | Se lahko uporablja na obeh straneh, S prostorom za shranjevanje |
| Vrsta vzmeti | Vzmeti Bonell zagotavljajo trdno in relativno stabilno podporo. |
| Mere po sestavi | Širina: 243 cm, Višina: 89 cm, Globina: 86/156 cm |
| Višina sedeža | 49 |
| Globina sedeža | 55 |
| spalno območje | Širina: 145 cm, Dolžina: 195 cm |
| Informacija o montaži | sestavite sami |
| Mere pred sestavljanjem | širina: 76 cm, dolžina: 146 cm, Višina: 144 cm |
| Teža | 112 kg |
| Maksimalna obremenitev | 330 kg |
| Maks. obremenitev sedeža | 110 kg |
| Maks. obremenitev spalne površine | 220 kg |
| Število zavitkov | 3 |
| Okoljski in zdravstveni certifikat | Izdelki, ki nosijo to oznako, so narejeni iz mešanice materialov iz gozdov s certifikatom FSC®, recikliranih materialov in/ali lesa, ki je pod nadzorom FSC. Čeprav nadzorovani les ne izvira iz FSC-certificiranih gozdov, je tveganje, da prihaja iz nesprejemljivih virov, zmanjšano. Poiščite izdelke z oznako FSC v trgovinah in na spletu. |
| Pranje | Madeže lahko očistite z vodo |
| Prati ločeno | Obrišite z vlažno krpo |
| Prostor za shranjevanje | v počivalniku |
| Proizvajalec | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Super kavc
Super kvaliteta glede na ceno. Enostavno sestavljanje. Se je pa med sestavljanjem odlomil majhen kos lesa, ampak ne vpliva na funkcijo.
Ime: Polona Maja Repar
OK izdelek.
Sestavljanje troseda je hitro, izgleda v redu in je udoben. Morda me moti samo škripanje raztegljivega dela. Kadar ga uporabi moj partner (90kg), glasno zaškripa, vedno se prestrašim, da bo kaj počilo ali se polomilo. Zaenkrat je vse ok. : D
Ime: Tanja
100% satysfakcji
Produkt zgodny z opisem Jakość w skali 1-10 u mnie daje 10+ Rewelacyjna cena. Narożnik który nie rozleci się po pół roku jak inne oferowane w sklepach internetowych które tylko wyglądają na ładne a jakość jest marna. Ten narożnik spełni oczekiwania nawet wymagających i wybrednych klientów. Trzeba tylko poświęcić trochę więcej czasu na złożenie. Polecam w 100%☺️
Ime: Paweł
Superbra oxh bekväm soffa
Bra pris för att vara en bäddsoffa, skön och fin färg.
Ime: Marina
Sarokkanapé
Sarokkanapé vásárlása során maximálisan meg vagyok elégedve az eladó munkájával és akiszállításal is.
Ime: Keresztes József
NIe warte
„Narożnik to tandeta, jakiej jeszcze w życiu nie widziałem. Oszczędność na materiale, słaba jakość i wykonanie. Szuflada wysuwana do spania to tragedia – konstrukcja z deseczek, niesolidna. Powinno być wszystko ładnie pokryte, a nie goła płyta. Moja stara kanapa była tańsza, a ładnie wykończona i solidna. Narożnik nie jest wart tych pieniędzy.”
Ime: BUBU
Holder i mindre end et år
Vi har haft sofaen i nu 11 måneder, og for 2 måneder siden begyndte vi at kunne mærke fjedrene, når vi sætter os. Vi skynder helt ned i den og får ondt i ryggen af det. Den er også begyndt at fnugge i stoffet og den er bare ikke pæn at se på mere. Super ærgerligt !
Ime: Nur
Slaapbank
Mooi modern ogende slaap/hoekbank zit en ligt heerlijk! Mooie stof lijkt duurzaam. Voldoet aan alle punten!
Ime: Marianne
Enttäuschung
Die Verarbeitung ist sehr schlecht, nach 1 Jahr ist die Sitzfläche schon durchgesessen, und die bereits beschriebenen Latten brechen ab. Tragende Teile sind mit dünnen Nägelchen verbunden. Kann das Sofa nach etwas über einem Jahr wegwerfen. Das läßt sich nicht mehr reparieren. Nie wieder werde ich hier ein Sofa kaufen. Zu dem Preis habe ich doch etwas mehr Qualität erwartet.
Ime: Janßen
Täys p*ska
Älä osta! Tyynyt menettävät muodon heti. Näyttää todella epäsiistiltä.
Ime: Björn
Ko kupujete na JYSK.si, lahko izberete med različnimi možnostmi dostave, tudi dostavo v Vašo najbližjo JYSK trgovino ali celo na Vaše delovno mesto:
Click & Collect (Klikni in prevzemi) – brezplačno
S pomočjo Click & Collect-a rezervirate izdelke na naši spletni strani, ki so na zalogi v trgovinah, nato pa jih kasneje prevzamete v izbrani JYSK-ovi trgovini. Ko rezervirate izdelke na naši spletni strani, Vam v roku pol ure sporočimo, da je naročilo pripravljeno za prevzem v trgovini. Storitev Click & Collect je brezplačna, izdelke plačate ob prevzemu v trgovini.
Prevzem spletnega nakupa v trgovini - brezplačno
V spletni trgovini imate na voljo širši asortiman izdelkov kot v naših fizičnih trgovinah. Če želite kupiti izdelke, ki so le na spletu, jih preprosto naročite in plačate v naši spletni trgovini ter izberite dostavo v JYSK-ovo trgovino po vaši izbiri. JYSK vas bo kontaktiral, ko bodo izdelki dostavljeni v trgovino in pripravljeni na prevzem. Velja za naročila nad 69 eur. Pomembna informacija: nekateri izdelki niso na voljo za to vrsto dostave zaradi teže izdelka ali specifične embalaže.
Manjši paket – plačljivo
Ko kupujete na spletu na JYSK.si, lahko vedno izberete možnost dostave izdelkov na vaš dom, delovno mesto ali katero koli drugo mesto po Vaši izbiri. Manjše pakete vam dostavlja specializirano podjetje za dostavo paketov.
Veliki paketi – plačljivo
Ob nakupu večjih in težjih izdelkov, kot so ležišča, sedežne garniture ali večji kosi pohištva, večini kupcem dostavimo pakete na dom. JYSK sodeluje s pooblaščenimi in mednarodno priznanimi dostavnimi podjetji, da bi zagotovili, da je naša storitev dostave pravilna. Dostava paketov se vrši do vhodnih vrat stanovanja ali hiše.
Izdelki, ki so na voljo samo v trgovini
JYSK s ponosom nudi svojim kupcem veliko ponudbo izdelkov tako v trgovinah, kot v spletni trgovini. Vendar je v posameznih primerih določen izdelek na voljo le v trgovini ali pa ga je mogoče rezervirati na spletu s Click in collect-om (Klikni in prevzemi). Praviloma gre za lomljive izdelke, izdelke, ki gredo iz asortimana ali izdelke, ki so na voljo le kratek čas.