VONSILDDvižni naslanjač VONSILD dvižna funkcija elektr. svetlo siva
Podatki o izdelku
| Vrsta | Dvižni naslanjač |
|---|---|
| Material | pena, vezan les, Poliester, jeklo |
| Material | Sedež: pena, Poliester, Hrbtni del: pena, Poliester, Naslon za roke: pena, vezan les, Poliester, Noge: jeklo |
| Okvir | jeklo |
| Sedež | Polnilo: Poliester, Material pene: PU (polyurethan), Gostota pene: 28 kg/m³ |
| Naslon | Polnilo: Poliester, Material pene: PU (polyurethan), Gostota pene: 28 kg/m³ |
| Naslon za roke | Polnilo: Poliester, Material pene: Poliester, Gostota pene: 180 kg/m³ |
| Polnilo | 100% poliester, poliuretanska pena |
| Barva | svetlo siva |
| Funkcija | Vgrajen naslon za noge, Dvižna funkcija, Brezstopenjski nagibni mehanizem |
| Vrsta vzmeti | Žepkaste vzmeti |
| Število vzmeti/m2 | 49 |
| Mere po sestavi | Širina: 78 cm, Višina: 82-110 cm, Globina: 97-159 cm |
| Višina sedeža | 50 |
| Globina sedeža | 55 |
| Mere pred sestavljanjem | širina: 76 cm, dolžina: 80 cm, Višina: 65 cm |
| Teža | 37 kg |
| Maksimalna obremenitev | 110 kg |
| Okoljski in zdravstveni certifikat | FSC® 100% |
| Proizvajalec | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Ocene
Jó cucc
Nagyon kényelmes puha és megbízhatóan működik a motor része, ügyesen felállítja a benne ülőt és el is fekteti, remélem tartós lesz.
Ime: Zsolesz07
Mye for pengene
Stolen fungerer veldig fint, god å sitte/ligge i. Lett å komme opp så lenge man kan kjøre den opp i bakkant. Mye for pengene.
Ime: Silje S
Hjelpemiddel
Veldig behagelig god stol som hjelper deg opp i stående stilling om du av ulike årsaker har behov for det. Godt hjelpemiddel til en grei pris.
Ime: Lill-monica Pedersen
VONSILD elektrisk lænestol
Simpelhen en fantastisk lænestol. Dejlig blød at sidde i. Kan varmt anbefale den
Ime: Jeanette
Heerlijke stoel voor een goed prijs.
Had deze stoel al veel eerder moeten kopen voor mijn vader. Hij geniet er iedere dag van en is zeer makkelijk met 2 knoppen te bedienen. Geen moment spijt. Een aanrader.
Ime: San Dokaan
Vonsild stol
Er super tilfreds med hjælpen til få sendt fejlkøb retur og bestilt den rigtige stol, som fungerer fornemt. Tak.
Ime: Sørensen
Odlican proizvod
Udobna, jednostavna za sklapanje, funkcionalna, malo teska. Usluga i dostava odlicni
Ime: Dragan
Vonsild sa podizanjem radi odlicno
Super dostava, malo tezak paket, odlicna - udobna i pomaze kod ustajanja. Svi korisnici u kuci zadovoljni.
Ime: Dragan
Hvilestol
Super fin stol
Ime: Svendsen
Ok
Tuoli on muuten hyvä, mutta jo kaksi johtoa on mennyt mykäksi eikä mekanismi näin ollen toimi.
Ime: Henna
Dostava
Ko kupujete na JYSK.si, lahko izberete med različnimi možnostmi dostave, tudi dostavo v Vašo najbližjo JYSK trgovino ali celo na Vaše delovno mesto:
Click & Collect (Klikni in prevzemi) – brezplačno
S pomočjo Click & Collect-a rezervirate izdelke na naši spletni strani, ki so na zalogi v trgovinah, nato pa jih kasneje prevzamete v izbrani JYSK-ovi trgovini. Ko rezervirate izdelke na naši spletni strani, Vam v roku pol ure sporočimo, da je naročilo pripravljeno za prevzem v trgovini. Storitev Click & Collect je brezplačna, izdelke plačate ob prevzemu v trgovini.
Prevzem spletnega nakupa v trgovini - brezplačno
V spletni trgovini imate na voljo širši asortiman izdelkov kot v naših fizičnih trgovinah. Če želite kupiti izdelke, ki so le na spletu, jih preprosto naročite in plačate v naši spletni trgovini ter izberite dostavo v JYSK-ovo trgovino po vaši izbiri. JYSK vas bo kontaktiral, ko bodo izdelki dostavljeni v trgovino in pripravljeni na prevzem. Velja za naročila nad 69 eur. Pomembna informacija: nekateri izdelki niso na voljo za to vrsto dostave zaradi teže izdelka ali specifične embalaže.
Manjši paket – plačljivo
Ko kupujete na spletu na JYSK.si, lahko vedno izberete možnost dostave izdelkov na vaš dom, delovno mesto ali katero koli drugo mesto po Vaši izbiri. Manjše pakete vam dostavlja specializirano podjetje za dostavo paketov.
Veliki paketi – plačljivo
Ob nakupu večjih in težjih izdelkov, kot so ležišča, sedežne garniture ali večji kosi pohištva, večini kupcem dostavimo pakete na dom. JYSK sodeluje s pooblaščenimi in mednarodno priznanimi dostavnimi podjetji, da bi zagotovili, da je naša storitev dostave pravilna. Dostava paketov se vrši do vhodnih vrat stanovanja ali hiše.
Izdelki, ki so na voljo samo v trgovini
JYSK s ponosom nudi svojim kupcem veliko ponudbo izdelkov tako v trgovinah, kot v spletni trgovini. Vendar je v posameznih primerih določen izdelek na voljo le v trgovini ali pa ga je mogoče rezervirati na spletu s Click in collect-om (Klikni in prevzemi). Praviloma gre za lomljive izdelke, izdelke, ki gredo iz asortimana ali izdelke, ki so na voljo le kratek čas.