ODDUMLounge stol ODDUM s prost.za shranjevanje bež tkanina
Tkanina. Sedež in naslon iz pene. S prostorom za shranjevanje. Š58xV80xG58 cm
| Vrsta | Vrtni lounge stol |
|---|---|
| Material | MDF, Poliester, poliuretanska pena |
| Material | Sedež: MDF, Poliester, poliuretanska pena, Hrbtni del: MDF, Poliester, poliuretanska pena, Noge: MDF |
| Sedež | Polnilo: Poliester, Material pene: poliuretanska pena, Gostota pene: 25 kg/m³ |
| Naslon | Polnilo: Poliester, Material pene: poliuretanska pena, Gostota pene: 20 kg/m³ |
| Polnilo | poliuretanska pena (100% reciklirana) |
| Zunanje platno | 100% poliester |
| Barva | bež |
| oblika | S prostorom za shranjevanje |
| Mere po sestavi | Širina: 58 cm, Višina: 80 cm, Globina: 58 cm |
| Višina sedeža | 49 |
| Globina sedeža | 54 |
| Informacija o montaži | sestavljeno |
| Mere pred sestavljanjem | širina: 58 cm, dolžina: 80 cm, Višina: 58 cm |
| Teža | 10 kg |
| Maksimalna obremenitev | 110 kg |
| Maks. obremenitev sedeža | 110 kg |
| Število zavitkov | 1 |
| Okoljski in zdravstveni certifikat | FSC® Mix |
| Prostor za shranjevanje | pod sedežem |
| Proizvajalec | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Virkelig fin stol
Perfekt stol og puf i virkelig fin farve og stof.
Ime: Christina
Ispunjena očekivanja
Jako lep mebl štof, odličan, veliki prostor za odlaganje To je manja fotelja/ lounge stolica,udobna, lepo se uklopila uz toaletni sto Dobar odnos cene i kvaliteta
Ime: Emina
Silla ODDUM con almacenaje tela beis
Lo recomiendo 100%. Tal como está en la foto. Gran almacenaje y precioso
Ime: Amaia
Tolles Produkt
Sieht sehr schön und hochwertig aus, passt viel hinein.
Ime: Kundin
Αγορά πολυθρόνας
Είναι οπως φαίνεται στην φωτογραφία, πολυ σταθερή καλής ποιότητας και με πολυ μεγαλο αποθηκευτικό χώρο
Ime: Αθηνά
Foteljica
Odlična, elegantna, jednostavna, dobar dizajn i materijal tkanine
Ime: Branka
Φανταστική
Τελεια πολυθρόνα, με μεγάλο αποθηκευτικό χώρο.
Ime: Αννα
Hele fijne stoel!
Ik heb deze loungestoel gekocht voor bij mijn make-up vanity. De stoel heeft een grote opbergruimte, dat is een groot voordeel.
Ime: Mariska
Fotelja tabure
Prezadovoljna sam ovim proizvodom. Tabure ima dosta prostora za odlaganje .takodje je jako udobna fotelja.
Ime: Marina
Praktikus
Praktikus, jó nagy tárolóval. Tetszik
Ime: Andrea
Ko kupujete na JYSK.si, lahko izberete med različnimi možnostmi dostave, tudi dostavo v Vašo najbližjo JYSK trgovino ali celo na Vaše delovno mesto:
Click & Collect (Klikni in prevzemi) – brezplačno
S pomočjo Click & Collect-a rezervirate izdelke na naši spletni strani, ki so na zalogi v trgovinah, nato pa jih kasneje prevzamete v izbrani JYSK-ovi trgovini. Ko rezervirate izdelke na naši spletni strani, Vam v roku pol ure sporočimo, da je naročilo pripravljeno za prevzem v trgovini. Storitev Click & Collect je brezplačna, izdelke plačate ob prevzemu v trgovini.
Prevzem spletnega nakupa v trgovini - brezplačno
V spletni trgovini imate na voljo širši asortiman izdelkov kot v naših fizičnih trgovinah. Če želite kupiti izdelke, ki so le na spletu, jih preprosto naročite in plačate v naši spletni trgovini ter izberite dostavo v JYSK-ovo trgovino po vaši izbiri. JYSK vas bo kontaktiral, ko bodo izdelki dostavljeni v trgovino in pripravljeni na prevzem. Velja za naročila nad 69 eur. Pomembna informacija: nekateri izdelki niso na voljo za to vrsto dostave zaradi teže izdelka ali specifične embalaže.
Manjši paket – plačljivo
Ko kupujete na spletu na JYSK.si, lahko vedno izberete možnost dostave izdelkov na vaš dom, delovno mesto ali katero koli drugo mesto po Vaši izbiri. Manjše pakete vam dostavlja specializirano podjetje za dostavo paketov.
Veliki paketi – plačljivo
Ob nakupu večjih in težjih izdelkov, kot so ležišča, sedežne garniture ali večji kosi pohištva, večini kupcem dostavimo pakete na dom. JYSK sodeluje s pooblaščenimi in mednarodno priznanimi dostavnimi podjetji, da bi zagotovili, da je naša storitev dostave pravilna. Dostava paketov se vrši do vhodnih vrat stanovanja ali hiše.
Izdelki, ki so na voljo samo v trgovini
JYSK s ponosom nudi svojim kupcem veliko ponudbo izdelkov tako v trgovinah, kot v spletni trgovini. Vendar je v posameznih primerih določen izdelek na voljo le v trgovini ali pa ga je mogoče rezervirati na spletu s Click in collect-om (Klikni in prevzemi). Praviloma gre za lomljive izdelke, izdelke, ki gredo iz asortimana ali izdelke, ki so na voljo le kratek čas.