DAGSTRUPTaburet DAGSTRUP z naslonom bež tkanina
Tkanina. Premično naslonjalo se lahko namesti po želji ali pa se v celoti odstrani. Š112xV80xG112 cm
Podatki o izdelku
| Vrsta | Vrtni lounge stol |
|---|---|
| Material | pena, LVL, PP (polipropilen), Iverna plošča, vezan les, Poliester, Masiven kavčukov les, jeklo |
| Material | Sedež: pena, LVL, PP (polipropilen), Iverna plošča, vezan les, Poliester, jeklo, Hrbtni del: pena, LVL, PP (polipropilen), Iverna plošča, vezan les, Poliester, jeklo, Noge: PP (polipropilen), Masiven kavčukov les, jeklo |
| Okvir | vezan les |
| Sedež | Polnilo: Poliester, Material pene: pena, Gostota pene: 52/21/11 kg/m³ |
| Naslon | Polnilo: Poliester, Material pene: pena, Gostota pene: 21 kg/m³ |
| Polnilo | 100% poliester, 100% poliester (100% recikliran) |
| Zunanje platno | 100% poliester |
| Barva | bež |
| Mere po sestavi | Širina: 112 cm, Višina: 80 cm, Globina: 112 cm |
| Višina sedeža | 40 |
| Informacija o montaži | sestavljeno |
| Mere pred sestavljanjem | širina: 113 cm, dolžina: 113 cm, Višina: 37 cm |
| Teža | 38 kg |
| Maksimalna obremenitev | 110 kg |
| Maks. obremenitev sedeža | 110 kg |
| Število zavitkov | 1 |
| Okoljski in zdravstveni certifikat | FSC® 100% |
| Prati ločeno | Obrišite z vlažno krpo |
| Proizvajalec | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Ocene
Odlično
Zelo udoben fotelj, dovolj velik!
Ime: maja
Prachtige stevige zetel
De zetel is prachtig en stevig, maar jammer genoeg is de stof hier en daar beschadigd.
Ime: Sarah
Za svaku preporuku
Iskreno, bojao sam se kako će izgledati, kako će to biti u prostoru, ali ovo je presjajan komad namještaja. Priznajem da me malo zbunio gornji dio, mislio sam da je nekako fiksiran za donji, ali pomičan je što je isto zapravo super za korištenje da se namjesti bilo kada - najbolje kako moze.
Ime: Nikola
Bello e comodo
Ottimo, seduta singola ma molto larga, lo schienale solo appoggiato non si sposta e sostiene bene, comoda anche la seduta
Ime: Alessandro
Suosittelen!
Ostimme raheja kaksi ja laitoimme ne vierekkäin, jotta saimme näistä sohvan. Laatu on paljon parempi kun osasin odottaa. Tyynyt pysyvät todella tukavasti paikallaan ja rahin alla on säilytystilaa. Todella hyvät istua.
Ime: Henriikka
Mega lækker puf
Den er så god at sidde i, og fungerer mere som en lille sofa end en puf. Dejlig stor. Kan kun anbefales.
Ime: Johanne
okazały
Bardzo efektowny, okazały fotel, dopracowane rozwiązanie z oparciem,
Ime: Monika
Wygodna modna pufa
Duża wygodnia pufa ze sprężynami. Polecam
Ime: Joanna
Πουφ καναπές
Ολα τέλεια !!
Ime: Γεράσιμος
Nöjd!
Så nöjd med min fina fåtölj. Färgen, tyget och storleken. Superfin!
Ime: Anna
Dostava
Ko kupujete na JYSK.si, lahko izberete med različnimi možnostmi dostave, tudi dostavo v Vašo najbližjo JYSK trgovino ali celo na Vaše delovno mesto:
Click & Collect (Klikni in prevzemi) – brezplačno
S pomočjo Click & Collect-a rezervirate izdelke na naši spletni strani, ki so na zalogi v trgovinah, nato pa jih kasneje prevzamete v izbrani JYSK-ovi trgovini. Ko rezervirate izdelke na naši spletni strani, Vam v roku pol ure sporočimo, da je naročilo pripravljeno za prevzem v trgovini. Storitev Click & Collect je brezplačna, izdelke plačate ob prevzemu v trgovini.
Prevzem spletnega nakupa v trgovini - brezplačno
V spletni trgovini imate na voljo širši asortiman izdelkov kot v naših fizičnih trgovinah. Če želite kupiti izdelke, ki so le na spletu, jih preprosto naročite in plačate v naši spletni trgovini ter izberite dostavo v JYSK-ovo trgovino po vaši izbiri. JYSK vas bo kontaktiral, ko bodo izdelki dostavljeni v trgovino in pripravljeni na prevzem. Velja za naročila nad 69 eur. Pomembna informacija: nekateri izdelki niso na voljo za to vrsto dostave zaradi teže izdelka ali specifične embalaže.
Manjši paket – plačljivo
Ko kupujete na spletu na JYSK.si, lahko vedno izberete možnost dostave izdelkov na vaš dom, delovno mesto ali katero koli drugo mesto po Vaši izbiri. Manjše pakete vam dostavlja specializirano podjetje za dostavo paketov.
Veliki paketi – plačljivo
Ob nakupu večjih in težjih izdelkov, kot so ležišča, sedežne garniture ali večji kosi pohištva, večini kupcem dostavimo pakete na dom. JYSK sodeluje s pooblaščenimi in mednarodno priznanimi dostavnimi podjetji, da bi zagotovili, da je naša storitev dostave pravilna. Dostava paketov se vrši do vhodnih vrat stanovanja ali hiše.
Izdelki, ki so na voljo samo v trgovini
JYSK s ponosom nudi svojim kupcem veliko ponudbo izdelkov tako v trgovinah, kot v spletni trgovini. Vendar je v posameznih primerih določen izdelek na voljo le v trgovini ali pa ga je mogoče rezervirati na spletu s Click in collect-om (Klikni in prevzemi). Praviloma gre za lomljive izdelke, izdelke, ki gredo iz asortimana ali izdelke, ki so na voljo le kratek čas.