SKEJBYLounge modul SKEJBY kotni/končni bež tkanina
Vrsta modula:
Priporočeni izdelki
Tkanina. Sedež z žepkastimi vzmetmi in hrbtne blazine iz pene. Kotni/končni modul za modularno sedežno garnituro. Š92xV64xG92 cm
| Vrsta | Zofa modul |
|---|---|
| Material | pena, LVL, PP (polipropilen), Iverna plošča, vezan les, Poliester, jeklo |
| Material | Sedež: LVL, Iverna plošča, vezan les, Poliester, poliuretanska pena, jeklo, Hrbtni del: LVL, Iverna plošča, vezan les, Poliester, poliuretanska pena, Noge: PP (polipropilen) |
| Sedež | Material pene: poliuretanska pena, Gostota pene: 23/50 kg/m³ |
| Naslon | Material pene: poliuretanska pena, Gostota pene: 23/50 kg/m³ |
| Naslon za roke | Material pene: poliuretanska pena, Gostota pene: 23/50 kg/m³ |
| Barva | bež |
| Vrsta vzmeti | Vsako vzmet ščiti žepek iz tkanine, ki zagotavlja bolj tiho in prožno vzmetnico in podaljšuje njeno življenjsko dobo. |
| Mere po sestavi | Širina: 92 cm, Višina: 64 cm, Globina: 92 cm |
| Višina sedeža | 39 |
| Informacija o montaži | sestavite sami |
| Mere pred sestavljanjem | širina: 93 cm, dolžina: 93 cm, Višina: 63 cm |
| Teža | 29 kg |
| Maks. obremenitev sedeža | 110 kg |
| Število zavitkov | 1 |
| Okoljski in zdravstveni certifikat | Vsi gozdni materiali, uporabljeni v izdelkih s to oznako, izvirajo iz gozdov preverjanih s strani neodvisnih tretjih strani, ki potrjujejo, da se z njimi ravna v skladu s strogimi socialnimi in okoljskimi standardi FSC®. Poiščite izdelke z oznako FSC v trgovinah in na spletu. |
| Proizvajalec | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Odlična modularna sofa v tem cenovnem rangu
Sofa je udobna in se čez čas dobro obdrži. Ker so naslonjala nekoliko nižja, je smiselno dodati nekaj okrasnih blazin, ki pa samo popestrijo izgled. Ravno prav trda in udobna hkrati, zelo zadovoljni!
Ime: Simona
Zelo zadovoljna z izdelkom.
V živo je celo lepši kot na sliki.
Ime: Klavdija
Zelo lep sestav vreden svojega denarja
Lep material, moderen izgled, udobje in ravno pravsnja velikost. Mene je preprical.
Ime: Lana
Mukava sohva
Kangas on ihanan pehmeää ja sohva näyttää todella kauniilta
Ime: Mikaela
Moderne bank
Ontzettend mooie en moderne bank die ook nog eens heerlijk zit! De lage rugleuning was even wennen, maar dat gevoel was snel weg. Het samenstellen naar eigen smaak maakt het helemaal af. Echt een topaankoop, ik ben super tevreden!”
Ime: Lisette
Moderan i praktičan
Vrlo moderan i praktičan kauč. Modularni dijelovi se lako kombiniraju pa se može složiti po želji. Kao dvosjed, trosjed ili kutna garnitura. Između ostalog jako subudobni. Odličan izbor! Sve preporuke!
Ime: Domagoj
Painuu
Siisti sohva ulkonäöltään.. Mutta kuukauden päästä ostosta painui jo montulle. Jos sohva ei tuu käyttöön suosittelen. Muuten en
Ime: Pettynyt
TopSofa zu einem TopPreis
Haben aufgrund der individuellen Gestaltungsmöglichkeit mit den Sofaelementen ein Eckgarnitur 254 cm x 464 cm gestaltet. Einfach nur Top. Ein kleines Manko war der anfängliche starke Chemiegeruch. Dieser hat sich aber nach einer Woche zur Gänze verflüchtigt.
Ime: Mayer Wolfgang
divano Skejbi
un bel divano esteticamente un pò dura la seduta ma nel complesso sono soddisfatta
Ime: Silvia
Sehr bequem
Super, dass die Elemente variabel sind, passen perfekt zusammen und total nequem
Ime: Eva
Ko kupujete na JYSK.si, lahko izberete med različnimi možnostmi dostave, tudi dostavo v Vašo najbližjo JYSK trgovino ali celo na Vaše delovno mesto:
Click & Collect (Klikni in prevzemi) – brezplačno
S pomočjo Click & Collect-a rezervirate izdelke na naši spletni strani, ki so na zalogi v trgovinah, nato pa jih kasneje prevzamete v izbrani JYSK-ovi trgovini. Ko rezervirate izdelke na naši spletni strani, Vam v roku pol ure sporočimo, da je naročilo pripravljeno za prevzem v trgovini. Storitev Click & Collect je brezplačna, izdelke plačate ob prevzemu v trgovini.
Prevzem spletnega nakupa v trgovini - brezplačno
V spletni trgovini imate na voljo širši asortiman izdelkov kot v naših fizičnih trgovinah. Če želite kupiti izdelke, ki so le na spletu, jih preprosto naročite in plačate v naši spletni trgovini ter izberite dostavo v JYSK-ovo trgovino po vaši izbiri. JYSK vas bo kontaktiral, ko bodo izdelki dostavljeni v trgovino in pripravljeni na prevzem. Velja za naročila nad 69 eur. Pomembna informacija: nekateri izdelki niso na voljo za to vrsto dostave zaradi teže izdelka ali specifične embalaže.
Manjši paket – plačljivo
Ko kupujete na spletu na JYSK.si, lahko vedno izberete možnost dostave izdelkov na vaš dom, delovno mesto ali katero koli drugo mesto po Vaši izbiri. Manjše pakete vam dostavlja specializirano podjetje za dostavo paketov.
Veliki paketi – plačljivo
Ob nakupu večjih in težjih izdelkov, kot so ležišča, sedežne garniture ali večji kosi pohištva, večini kupcem dostavimo pakete na dom. JYSK sodeluje s pooblaščenimi in mednarodno priznanimi dostavnimi podjetji, da bi zagotovili, da je naša storitev dostave pravilna. Dostava paketov se vrši do vhodnih vrat stanovanja ali hiše.
Izdelki, ki so na voljo samo v trgovini
JYSK s ponosom nudi svojim kupcem veliko ponudbo izdelkov tako v trgovinah, kot v spletni trgovini. Vendar je v posameznih primerih določen izdelek na voljo le v trgovini ali pa ga je mogoče rezervirati na spletu s Click in collect-om (Klikni in prevzemi). Praviloma gre za lomljive izdelke, izdelke, ki gredo iz asortimana ali izdelke, ki so na voljo le kratek čas.


