VARMARKDnevna postelja VARMARK 190x76 z blazino bež/barva hrasta
Tkanina. Preprosto se spremeni v posteljo. Sedežna blazina iz pene. Noge iz masivnega lesa. Spalna površina 152x190 cm. Š190xV35xG76 cm
Podatki o izdelku
| Vrsta | Spalna zofa |
|---|---|
| Material | LVL, PE polietilen, PP (polipropilen), vezan les, Poliester, poliuretanska pena, masiven borov les, Masiven kavčukov les, jeklo |
| Material | Sedež: PP (polipropilen), vezan les, Poliester, poliuretanska pena, jeklo, Noge: Masiven kavčukov les |
| Sedež | Polnilo: Poliester, Material pene: PU (polyurethan), Gostota pene: 25/45 kg/m³ |
| Zložljivi del | Polnilo: Poliester, Material pene: PU (polyurethan), Gostota pene: 25/45 kg/m³ |
| Obdelava | prozorni lak |
| Polnilo | 100% poliester |
| Zunanje platno | 100% poliester |
| Barva | bež |
| oblika | Brez prostora za shranjevanje |
| Mere po sestavi | Širina: 190 cm, Višina: 35 cm, Globina: 76 cm |
| Višina sedeža | 35 |
| Globina sedeža | 76 |
| spalno območje | Širina: 152 cm, Dolžina: 190 cm |
| Informacija o montaži | sestavite sami |
| Mere pred sestavljanjem | širina: 78 cm, dolžina: 192 cm, Višina: 27 cm |
| Teža | 30 kg |
| Število zavitkov | 2 |
| Okoljski in zdravstveni certifikat | Vsi gozdni materiali, uporabljeni v izdelkih s to oznako, izvirajo iz gozdov preverjanih s strani neodvisnih tretjih strani, ki potrjujejo, da se z njimi ravna v skladu s strogimi socialnimi in okoljskimi standardi FSC®. Poiščite izdelke z oznako FSC v trgovinah in na spletu. |
| Proizvajalec | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Ocene
Dagbädd
Perfekt snygg o praktisk dagbädd så nöjd o man sov gott !
Ime: Anita
Mooi daybed
Ziet er mooi uit. Makkelijk om te bouwen tot een 2 persoons bed Mooie stof
Ime: S
Bardzo dobry produkt
Leżanka świetna, nie zajmuje dużo miejsca, po rozłożeniu bardzo wygodne dosyć twarde miejsce do okazjonalnego noclegu. Polecam.
Ime: Ewa
Køb og levering af en daybed
Min daybed blev så fint båret op af trapperne til mit hus her i Kalundborg. Med et smil og ind, hvor jeg kunne pakke den ud. Tilmed fik jeg en fornem pris for varen og leveringen.
Ime: Kirsten Bodekær
Kwaliteit niet zoals verwacht
We hebben het bed nu een week en na een paar dagen begon het al door te zakken. De ene kant is nu lager dan de andere waardoor je dus scheef ligt. Het bed ziet er verder wel mooi uit.
Ime: Davina
Day bed
Precies zoals op het plaatje een stevig daybed/slaapbank. Je kan hem van een 1 persoons open klappen naar 2 persoons. Prima voor een nachtje. Stof is grof geweven beige. Voelt sterk aan.
Ime: Len
Fantastisk
God at ligge på, også når den laves til dobbelt
Ime: Anna Østerskov
Mooie, stevige slaapbank
Ik had het niet verwacht maar ik vind deze slaapbank top. De stof is mooi, hij is stevig en neemt niet heel veel ruimte in beslag. Perfect oplossing voor een kleinere ruimte met de mogelijkheid om een of twee logees te laten overnachten. Prima prijs/kwaliteitsverhouding. Wij zijn zeer tevreden.
Ime: Irene
Ispod očekivanja
Proizvod odgovara dimenzijom i namjenom, medutim, kvaliteta izvedbe je ispod ocekivane. Donji dio kreveta, koji bi takoder trebao biti madrac kada se rasiri je los, osjete se opruge i drvena konstrukcija.
Ime: Katarina
Banquette
Très bel effet,très pratique comme lit d’appoint…..
Ime: Eva
Dostava
Ko kupujete na JYSK.si, lahko izberete med različnimi možnostmi dostave, tudi dostavo v Vašo najbližjo JYSK trgovino ali celo na Vaše delovno mesto:
Click & Collect (Klikni in prevzemi) – brezplačno
S pomočjo Click & Collect-a rezervirate izdelke na naši spletni strani, ki so na zalogi v trgovinah, nato pa jih kasneje prevzamete v izbrani JYSK-ovi trgovini. Ko rezervirate izdelke na naši spletni strani, Vam v roku pol ure sporočimo, da je naročilo pripravljeno za prevzem v trgovini. Storitev Click & Collect je brezplačna, izdelke plačate ob prevzemu v trgovini.
Prevzem spletnega nakupa v trgovini - brezplačno
V spletni trgovini imate na voljo širši asortiman izdelkov kot v naših fizičnih trgovinah. Če želite kupiti izdelke, ki so le na spletu, jih preprosto naročite in plačate v naši spletni trgovini ter izberite dostavo v JYSK-ovo trgovino po vaši izbiri. JYSK vas bo kontaktiral, ko bodo izdelki dostavljeni v trgovino in pripravljeni na prevzem. Velja za naročila nad 69 eur. Pomembna informacija: nekateri izdelki niso na voljo za to vrsto dostave zaradi teže izdelka ali specifične embalaže.
Manjši paket – plačljivo
Ko kupujete na spletu na JYSK.si, lahko vedno izberete možnost dostave izdelkov na vaš dom, delovno mesto ali katero koli drugo mesto po Vaši izbiri. Manjše pakete vam dostavlja specializirano podjetje za dostavo paketov.
Veliki paketi – plačljivo
Ob nakupu večjih in težjih izdelkov, kot so ležišča, sedežne garniture ali večji kosi pohištva, večini kupcem dostavimo pakete na dom. JYSK sodeluje s pooblaščenimi in mednarodno priznanimi dostavnimi podjetji, da bi zagotovili, da je naša storitev dostave pravilna. Dostava paketov se vrši do vhodnih vrat stanovanja ali hiše.
Izdelki, ki so na voljo samo v trgovini
JYSK s ponosom nudi svojim kupcem veliko ponudbo izdelkov tako v trgovinah, kot v spletni trgovini. Vendar je v posameznih primerih določen izdelek na voljo le v trgovini ali pa ga je mogoče rezervirati na spletu s Click in collect-om (Klikni in prevzemi). Praviloma gre za lomljive izdelke, izdelke, ki gredo iz asortimana ali izdelke, ki so na voljo le kratek čas.

