TAKSSedežna blazina TAKS Ø34 svetlo rjava
Prevleka iz akrila/poliestra. Ø34 cm
| Prevleka | |
|---|---|
| Material | Sprednja stran:90% akril/10% poliester,Zadnja stran:100% poliester |
| Pranje | 40°C |
| Beljenje | Beljenje ni dovoljeno |
| Sušenje v stroju | *Možno sušenje v sušilnem stroju pri nizki temperaturi (maks. 60°C) |
| Likanje | Likanje ni dovoljeno. |
| Kemično čiščenje in mokro čiščenje | Profesionalno kemično čiščenje v topilih, navedenih za simbol P in topilih, navedenih za simbol F - normalni postopek |
| Teža sprednjega dela | 1200 g/m². |
| Teža, zadnja stran | 110 g/m². |
| Mere | Premer: 34 cm |
| Metoda barvanja | potiskano |
| Lastnosti | umetno krzno |
| Barva | svetlo rjava |
| Dizajn | enobarven |
| Splošno | |
| Okoljski in zdravstveni certifikat | Ta izdelek ima certifikat OEKO-TEX® STANDARD 100. To pomeni, da je vsaka komponenta testirana s strani neodvisnih inštitutov OEKO-TEX® in izpolnjuje stroge omejitve glede škodljivih snovi. |
| Proizvajalec | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Minden rendben
Minden rendben, a vastag szőr szivacs nélkül is puha, és életben még szebben csillog mint a képen.
Ime: Binder Tamás
Perna scaun Taks
Foarte draguta culoarea si placuta la atingere
Ime: DOINA
Taks stolsdyna
Jättefina stolsdynor
Ime: Lena
Bontjes
Zo schattig en niet duur, past op de stoelen .
Ime: Sabine
Fin skinnfell
Veldig pen, men kunne med fordel ha vært tykkere for å være bedre å sitte på.
Ime: Anne Berit
SuperQualität !
Sehr schöne Verarbeitung zu unschlagbarem Preis ! Würde wieder kaufen.
Ime: Emil
SuperQualität !
Sehr zu empfehlen ! Sieht SUPER aus !
Ime: Emil
Sitzfell
Sehr schön. Jederzeit wieder.
Ime: Renate
Sitzkissen
Sehr gute Qualität top ware
Ime: Völker
Not good
Really flat , no stuffing at all
Ime: Beth
Ko kupujete na JYSK.si, lahko izberete med različnimi možnostmi dostave, tudi dostavo v Vašo najbližjo JYSK trgovino ali celo na Vaše delovno mesto:
Click & Collect (Klikni in prevzemi) – brezplačno
S pomočjo Click & Collect-a rezervirate izdelke na naši spletni strani, ki so na zalogi v trgovinah, nato pa jih kasneje prevzamete v izbrani JYSK-ovi trgovini. Ko rezervirate izdelke na naši spletni strani, Vam v roku pol ure sporočimo, da je naročilo pripravljeno za prevzem v trgovini. Storitev Click & Collect je brezplačna, izdelke plačate ob prevzemu v trgovini.
Prevzem spletnega nakupa v trgovini - brezplačno
V spletni trgovini imate na voljo širši asortiman izdelkov kot v naših fizičnih trgovinah. Če želite kupiti izdelke, ki so le na spletu, jih preprosto naročite in plačate v naši spletni trgovini ter izberite dostavo v JYSK-ovo trgovino po vaši izbiri. JYSK vas bo kontaktiral, ko bodo izdelki dostavljeni v trgovino in pripravljeni na prevzem. Velja za naročila nad 69 eur. Pomembna informacija: nekateri izdelki niso na voljo za to vrsto dostave zaradi teže izdelka ali specifične embalaže.
Manjši paket – plačljivo
Ko kupujete na spletu na JYSK.si, lahko vedno izberete možnost dostave izdelkov na vaš dom, delovno mesto ali katero koli drugo mesto po Vaši izbiri. Manjše pakete vam dostavlja specializirano podjetje za dostavo paketov.
Veliki paketi – plačljivo
Ob nakupu večjih in težjih izdelkov, kot so ležišča, sedežne garniture ali večji kosi pohištva, večini kupcem dostavimo pakete na dom. JYSK sodeluje s pooblaščenimi in mednarodno priznanimi dostavnimi podjetji, da bi zagotovili, da je naša storitev dostave pravilna. Dostava paketov se vrši do vhodnih vrat stanovanja ali hiše.
Izdelki, ki so na voljo samo v trgovini
JYSK s ponosom nudi svojim kupcem veliko ponudbo izdelkov tako v trgovinah, kot v spletni trgovini. Vendar je v posameznih primerih določen izdelek na voljo le v trgovini ali pa ga je mogoče rezervirati na spletu s Click in collect-om (Klikni in prevzemi). Praviloma gre za lomljive izdelke, izdelke, ki gredo iz asortimana ali izdelke, ki so na voljo le kratek čas.