**Možno sušenje v sušilnem stroju pri normalni temperaturi (maks. 80°C)
Likanje
***Likanje pri visoki temperaturi (do 200ºC)
Kemično čiščenje in mokro čiščenje
Kemično čiščenje ni dovoljeno
Prati ločeno
Pred uporabo operite, Perite s podobnimi barvami. Pred prvo uporabo operite ločeno
Mere prevleke za vzglavnik
50x70/75 cm
Teža
110 g/m².
Število niti
Število vlaken označuje število navpičnih in vodoravnih niti na kvadratni inč tkanine. Čim večje je število vlaken, bolj gosto tkana je tkanina.
Okoljski in zdravstveni certifikat
Ta izdelek ima certifikat OEKO-TEX® STANDARD 100. To pomeni, da je vsaka komponenta testirana s strani neodvisnih inštitutov OEKO-TEX® in izpolnjuje stroge omejitve glede škodljivih snovi.
Vsak obiskovalec naše spletne trgovine lahko poda oceno izdelka. Verodostojnosti ocene izdelka ne preverjamo, zato ne moremo zagotoviti njene točnosti. Ocena izdelka je izračunana na podlagi vseh ocen v državah, v katerih je prisoten JYSK.
13. 12. 2021
Dobro
Cena ustreza kakovosti.
Ime: Anja
14. 06. 2026
Kussensloop
Jullie zijn de enige die deze maat kussens en slopen verkopen,dus ik ben er erg blij mee.
Ik had wel liever meer keus in de kleur gehad.
Kon nu alleen wit kiezen.had graag grijs of zwart gehad. Maar verder heel tevreden
Ime: Ellis
Napisano na JYSK.nl
02. 06. 2026
Fin og enkel
Fantastisk myk og deilig putetrekk å ligge på, anbefales sterkt!!
Ime: Lisa TH
Napisano na JYSK.no
08. 05. 2026
Fint betræk
Godt betræk
Ime: Lis
Napisano na JYSK.dk
04. 02. 2026
Federe
Ottimo prodotto
Ime: Cristina
Napisano na JYSK.it
17. 01. 2026
50-90 putetrekk
Veldig gode, eneste butikk som har denne størrelsen
Ime: Åse
Napisano na JYSK.no
29. 12. 2025
babykussensloop
Ik vind het wat dun deze stof. en aangezien jullie babykussens nogal bedrukt zijn is die bedrukking door het sloop zichtbaar. Dat vind ik niet mooi. Maar is een sloop, niet meer en niet minder en voldoet het.
Ko kupujete na JYSK.si, lahko izberete med različnimi možnostmi dostave, tudi dostavo v Vašo najbližjo JYSK trgovino ali celo na Vaše delovno mesto:
Click & Collect (Klikni in prevzemi) – brezplačno
S pomočjo Click & Collect-a rezervirate izdelke na naši spletni strani, ki so na zalogi v trgovinah, nato pa jih kasneje prevzamete v izbrani JYSK-ovi trgovini. Ko rezervirate izdelke na naši spletni strani, Vam v roku pol ure sporočimo, da je naročilo pripravljeno za prevzem v trgovini. Storitev Click & Collect je brezplačna, izdelke plačate ob prevzemu v trgovini.
Prevzem spletnega nakupa v trgovini - brezplačno
V spletni trgovini imate na voljo širši asortiman izdelkov kot v naših fizičnih trgovinah. Če želite kupiti izdelke, ki so le na spletu, jih preprosto naročite in plačate v naši spletni trgovini ter izberite dostavo v JYSK-ovo trgovino po vaši izbiri. JYSK vas bo kontaktiral, ko bodo izdelki dostavljeni v trgovino in pripravljeni na prevzem. Velja za naročila nad 69 eur. Pomembna informacija: nekateri izdelki niso na voljo za to vrsto dostave zaradi teže izdelka ali specifične embalaže.
Ko kupujete na spletu na JYSK.si, lahko vedno izberete možnost dostave izdelkov na vaš dom, delovno mesto ali katero koli drugo mesto po Vaši izbiri. Manjše pakete vam dostavlja specializirano podjetje za dostavo paketov.
Ob nakupu večjih in težjih izdelkov, kot so ležišča, sedežne garniture ali večji kosi pohištva, večini kupcem dostavimo pakete na dom. JYSK sodeluje s pooblaščenimi in mednarodno priznanimi dostavnimi podjetji, da bi zagotovili, da je naša storitev dostave pravilna. Dostava paketov se vrši do vhodnih vrat stanovanja ali hiše.
Izdelki, ki so na voljo samo v trgovini
JYSK s ponosom nudi svojim kupcem veliko ponudbo izdelkov tako v trgovinah, kot v spletni trgovini. Vendar je v posameznih primerih določen izdelek na voljo le v trgovini ali pa ga je mogoče rezervirati na spletu s Click in collect-om (Klikni in prevzemi). Praviloma gre za lomljive izdelke, izdelke, ki gredo iz asortimana ali izdelke, ki so na voljo le kratek čas.