AMUNGENZavesa za delno zatemnitev AMUNGEN 1x140x300 peščena
Priporočeni izdelki
100% poliester (30% recikliran). S kanalom in trakom za zaveso. 1x140x300 cm
| Material | 100% poliester (30% recikliran) |
|---|---|
| Pranje | 40°C |
| Beljenje | Beljenje ni dovoljeno |
| Sušenje v stroju | Sušenje v sušilnem stroju ni dovoljeno |
| Likanje | **Likanje pri normalni temperaturi (do 150ºC) |
| Kemično čiščenje in mokro čiščenje | Profesionalno kemično čiščenje v topilih, navedenih za simbol P in topilih, navedenih za simbol F - normalni postopek |
| Prati ločeno | Perite s podobnimi barvami. Operite in posušite pred obrobljanjem |
| Vzdrževanje | Pred uporabo zlikajte, da zmanjšate gube. |
| Zgornji del zavese | Trak za zaveso in kljukice, Vodilo |
| Mere | 1x140x300 cm |
| Kos/paket | 1 kos |
| Okoljski in zdravstveni certifikat | Ta izdelek ima certifikat OEKO-TEX® STANDARD 100. To pomeni, da je vsaka komponenta testirana s strani neodvisnih inštitutov OEKO-TEX® in izpolnjuje stroge omejitve glede škodljivih snovi. |
| Vključ. | Robni trak |
| Krajšanje zaves | Zaveso lahko enostavno skrajšate z likalnikom in priloženim trakom |
| Teža | 230 g/m². |
| Dizajn | enobarven |
| Barva | peščena |
| Lastnosti | Zavese za delno zatemnitev blokirajo vstop svetlobe za 80-90%. Svetle barve najmanj zatemnijo, temne pa najbolj. |
| Proizvajalec | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Zadovoljen
Prijazno osebje, hitra postrežba.
Ime: Vasja
Sve kako treba
Super su zavjese, boja je kao na slici, blokiraju svjetlo
Ime: Dora
Mooi gordijn voor goede prijs
Door de gladde stof minder gevoelig voor haaltjes van onze katten
Ime: Jolanda
Závěsy
Doporučuji . Jsou moc hezké a na proskleným balkoně dělají parádu a splňují svůj účel .
Ime: Renata
Mr
Tevreden
Ime: Dany
Dåliga Gardinband
Beställde flera stycken till vårt rum med takskena. Använder 1-fingerskrokar och tyvärr så är Gardinband för dåligt för det. Snörenna i bandet töjer ut sig så man börjar ser krokarna i överkant.
Ime: GW
Zatemňovací závěs
A nízkou cenu, dobrá kvalita, spokojenost .
Ime: Pavlina
Zasłony zaciemniające Amungen
Bardzo dobrze zaciemniają, wysokość 175 cm jest dla mnie idealna. O taki efekt mi chodziło - jasne za dnia, a w nocy ciemny mrok. Mam od razu lepszy sen.
Ime: Rebi
Прекасни пердета!
Всичко, което досега съм закупила от вас е с перфектно качество и изглежда мого красиво и функционално! След пълен ремонт съм вкъщи иможе да си представите колко мого ми помагате с обзавеждането! Предетата са просто уникални и с 300см дължина се постига точно този ефект, който търсех с "влаченето" по пода! Плата е много качествен и плътен, но съшевременно оставя чувството за въздух в стаята! Изключително съм доволна и от доставката(бтрза и коректна)! Благодаря ви от сърце и ше продължавам да съм ваш лоялен клиент!
Ime: Весела Гелева
Hodnotenie
Rychle dodanie v predajni pobocka Jysk pov. Bystrica, boli sne spokojni.
Ime: Anežka Fajbiková
Ko kupujete na JYSK.si, lahko izberete med različnimi možnostmi dostave, tudi dostavo v Vašo najbližjo JYSK trgovino ali celo na Vaše delovno mesto:
Click & Collect (Klikni in prevzemi) – brezplačno
S pomočjo Click & Collect-a rezervirate izdelke na naši spletni strani, ki so na zalogi v trgovinah, nato pa jih kasneje prevzamete v izbrani JYSK-ovi trgovini. Ko rezervirate izdelke na naši spletni strani, Vam v roku pol ure sporočimo, da je naročilo pripravljeno za prevzem v trgovini. Storitev Click & Collect je brezplačna, izdelke plačate ob prevzemu v trgovini.
Prevzem spletnega nakupa v trgovini - brezplačno
V spletni trgovini imate na voljo širši asortiman izdelkov kot v naših fizičnih trgovinah. Če želite kupiti izdelke, ki so le na spletu, jih preprosto naročite in plačate v naši spletni trgovini ter izberite dostavo v JYSK-ovo trgovino po vaši izbiri. JYSK vas bo kontaktiral, ko bodo izdelki dostavljeni v trgovino in pripravljeni na prevzem. Velja za naročila nad 69 eur. Pomembna informacija: nekateri izdelki niso na voljo za to vrsto dostave zaradi teže izdelka ali specifične embalaže.
Manjši paket – plačljivo
Ko kupujete na spletu na JYSK.si, lahko vedno izberete možnost dostave izdelkov na vaš dom, delovno mesto ali katero koli drugo mesto po Vaši izbiri. Manjše pakete vam dostavlja specializirano podjetje za dostavo paketov.
Veliki paketi – plačljivo
Ob nakupu večjih in težjih izdelkov, kot so ležišča, sedežne garniture ali večji kosi pohištva, večini kupcem dostavimo pakete na dom. JYSK sodeluje s pooblaščenimi in mednarodno priznanimi dostavnimi podjetji, da bi zagotovili, da je naša storitev dostave pravilna. Dostava paketov se vrši do vhodnih vrat stanovanja ali hiše.
Izdelki, ki so na voljo samo v trgovini
JYSK s ponosom nudi svojim kupcem veliko ponudbo izdelkov tako v trgovinah, kot v spletni trgovini. Vendar je v posameznih primerih določen izdelek na voljo le v trgovini ali pa ga je mogoče rezervirati na spletu s Click in collect-om (Klikni in prevzemi). Praviloma gre za lomljive izdelke, izdelke, ki gredo iz asortimana ali izdelke, ki so na voljo le kratek čas.


