BILLUMPisarniški stol BILLUM siva mrežica/črna
Priporočeni izdelki
| Material | PP (polipropilen), PU (polyurethan), vezan les, poliamid, Poliester, poliestrska mreža, poliuretanska pena, jeklo |
|---|---|
| Material | Sedež: vezan les, Poliester, poliestrska mreža, poliuretanska pena, Hrbtni del: PU (polyurethan), poliestrska mreža, poliuretanska pena, jeklo, Naslon za roke: PP (polipropilen), jeklo, Noge: jeklo |
| Sedež | Polnilo: Poliester, poliestrska mreža, Material pene: poliuretanska pena, Gostota pene: 18 kg/m³ |
| Zvezdna baza | jeklo |
| Kolesa | PU (polyurethan), poliamid |
| Naslon | Polnilo: PU (polyurethan), poliestrska mreža, Material pene: poliuretanska pena, Gostota pene: 20 kg/m³ |
| Podloga za naslon za roke | PP (polipropilen) |
| Naslon za roke | Polnilo: PP (polipropilen), jeklo |
| Oblazinjenje | Sedežni del |
| Barva | Siva, črna |
| Funkcija | Prilagodljiv upor nagiba, Plinsko vzmetenje, Kolesca imajo na pritisk občutljiv zavorni mehanizem. Iz varnostnih razlogov se kolesca samodejno zaklenejo, ko stol ni v uporabi. Takoj, ko se usedete ali pritisnete težo na sedež, se kolesca odklenejo. |
| oblika | Prilagodljiva višina |
| Mere po sestavi | Širina: 61 cm, Višina: 109-119 cm, Globina: 62 cm |
| Višina sedeža | 47-57 |
| Globina sedeža | 47 |
| Višina naslona za roke | 64 |
| Informacija o montaži | sestavite sami |
| Mere pred sestavljanjem | širina: 60 cm, dolžina: 77 cm, Višina: 23 cm |
| Okoljski in zdravstveni certifikat | FSC® 100% |
| Teža | 13 kg |
| Testirano do | 110 kg |
| Maksimalna obremenitev | 110 kg |
| Proizvajalec | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Dober nakup
Ugoden in kvaliteten stol
Ime: Darko
Super
Odlićno
Ime: Olekseii
Helt ok!
Dynan skulle varit lite tjockare, och lite större så hade det varit fullpott. Till er som säger att det inte går att luta båkat - Har ni läst manualen? Det går alldeles utmärkt att luta sig. Du drar ut spaken som du sänker stolen med(rätt ut tills det tar stopp), sedan är det bara att luta sig.
Ime: Martin
Tandetne
trochę tandetnie wykonane i nie da się dokręcić jednej śrubki, słabo wykonane, średnio wygodne, siedzisko nie jest bardzo miękkie
Ime: Anna
Ett riktigt bra köp
Bra kvalitet och bekväm att sitta i. Jag är mycket nöjd och har inget dåligt att säga om stolen.
Ime: Alexander
Καρέκλα γραφείου BILLUM
Άθλια ποιότητα και πολύ άβολη.
Ime: ΒΑΓΓΕΛΗΣ
Elfogadható
Kinézete szuper és a hálós hátulj engedi a szellozést, ami szintén nagyon jó. Ülőfelülete kényelmes lenne de középen jobban süpped, pedig nincs nagy súlyom (55 kg vagyok), mintha “ki lenne ülve”, a kerekei az első pillanattól alig mozdulnak meg, nem gurul vagy nehezen ami nagyon sokat ront a mobilitáson.
Ime: Keliger Rózsa
Прекрасен продукт
Прекрасен продукт
Ime: Любомир Димитров
Korektno
Skroz korektna stolica za ovu cenu
Ime: Dušan
Potpuno zadovoljavajuce
Nemam problema sa stolicom, razumno udobna i podesive visine.
Ime: Petar
Ko kupujete na JYSK.si, lahko izberete med različnimi možnostmi dostave, tudi dostavo v Vašo najbližjo JYSK trgovino ali celo na Vaše delovno mesto:
Click & Collect (Klikni in prevzemi) – brezplačno
S pomočjo Click & Collect-a rezervirate izdelke na naši spletni strani, ki so na zalogi v trgovinah, nato pa jih kasneje prevzamete v izbrani JYSK-ovi trgovini. Ko rezervirate izdelke na naši spletni strani, Vam v roku pol ure sporočimo, da je naročilo pripravljeno za prevzem v trgovini. Storitev Click & Collect je brezplačna, izdelke plačate ob prevzemu v trgovini.
Prevzem spletnega nakupa v trgovini - brezplačno
V spletni trgovini imate na voljo širši asortiman izdelkov kot v naših fizičnih trgovinah. Če želite kupiti izdelke, ki so le na spletu, jih preprosto naročite in plačate v naši spletni trgovini ter izberite dostavo v JYSK-ovo trgovino po vaši izbiri. JYSK vas bo kontaktiral, ko bodo izdelki dostavljeni v trgovino in pripravljeni na prevzem. Velja za naročila nad 69 eur. Pomembna informacija: nekateri izdelki niso na voljo za to vrsto dostave zaradi teže izdelka ali specifične embalaže.
Manjši paket – plačljivo
Ko kupujete na spletu na JYSK.si, lahko vedno izberete možnost dostave izdelkov na vaš dom, delovno mesto ali katero koli drugo mesto po Vaši izbiri. Manjše pakete vam dostavlja specializirano podjetje za dostavo paketov.
Veliki paketi – plačljivo
Ob nakupu večjih in težjih izdelkov, kot so ležišča, sedežne garniture ali večji kosi pohištva, večini kupcem dostavimo pakete na dom. JYSK sodeluje s pooblaščenimi in mednarodno priznanimi dostavnimi podjetji, da bi zagotovili, da je naša storitev dostave pravilna. Dostava paketov se vrši do vhodnih vrat stanovanja ali hiše.
Izdelki, ki so na voljo samo v trgovini
JYSK s ponosom nudi svojim kupcem veliko ponudbo izdelkov tako v trgovinah, kot v spletni trgovini. Vendar je v posameznih primerih določen izdelek na voljo le v trgovini ali pa ga je mogoče rezervirati na spletu s Click in collect-om (Klikni in prevzemi). Praviloma gre za lomljive izdelke, izdelke, ki gredo iz asortimana ali izdelke, ki so na voljo le kratek čas.


