VILDBJERGKlubska mizica VILDBJERG 42x50 topli hrast
Masiven hrast. Š42xD50xV40 cm
Podatki o izdelku
| Vrsta | Klubska miza |
|---|---|
| Oblika | Trikotna |
| Material | masiven hrastov les |
| Material | Zgoraj: masiven hrastov les, Noge: masiven hrastov les |
| Obdelava | lakirano |
| Barva | topel hrast |
| Mere po sestavi | Širina: 42 cm, Dolžina: 50 cm, Višina: 40 cm |
| Informacija o montaži | sestavite sami |
| Mere pred sestavljanjem | širina: 45 cm, dolžina: 53 cm, Višina: 8 cm |
| Teža | 3 kg |
| Maksimalna obremenitev | 8 kg |
| Število zavitkov | 1 |
| Okoljski in zdravstveni certifikat | Vsi gozdni materiali, uporabljeni v izdelkih s to oznako, izvirajo iz gozdov preverjanih s strani neodvisnih tretjih strani, ki potrjujejo, da se z njimi ravna v skladu s strogimi socialnimi in okoljskimi standardi FSC®. Poiščite izdelke z oznako FSC v trgovinah in na spletu. |
| Proizvajalec | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Ocene
Really pleased
Exactly what I wanted and good quality.
Ime: Wayne E
Mooi tafeltje!
Leuke vorm en massief hout. Ziet er duurder uit dan het is.
Ime: Joke
Sohvapöytä
Tyylikäs sohvapöytä lapin mökille ja sopii niin hyvin sinne. Hyvä väri! Helppo asentaa jalat.
Ime: Päivi
GOOD SOLID TABLE
Always looking for solid wood quality furniture and this is it! Have bought two for living room which now sit by armchairs and prevent my guests from having to stretch to larger coffee table when having drinks. Very pleased and price is amazing too!
Ime: Susan
Excellent
Excellent quality end table, solid oak really pleased with it!
Ime: Iony
Bordet hade varit jätte fint men..
Köpte det här bordet för att det var helt i riktigt trä, vilket är grymt. Men på bordet jag fick så har de satt trä av samma färg hela bordet, förutom en hörnet på bredden som är i en helt annat färg (superljus trä liknande björk) Detta förstör ju hela estetiken av bordet. Stod även att det skulle finnas tassar i förpackningen (om de inte menade att man ska köpa det själv) men fick inget sådant med i förpackningen. Får gå tillbaka med detta och byta. Annars fint bord.
Ime: O
Stolik Vildbjerg
Bardzo ładny stoliczek z litego drewna dębowego. Zależało mi na czymś niewielkim przy sofie. Spełnia swoją rolę. Dobre wykonanie.
Ime: Anna
degelijk tafeltje
zeer handig en mooi bijzettafeltje
Ime: GM
Jest po prostu świetny!
Kupować w ciemno! :-) Super jakość, materiał (lite drewno) i wykończenie w bardzo rozsądnej cenie. Jest cudowny!
Ime: Celina
Vildbjerg end table
Lovely solid wood table. Easy to put together and goes well with my ercol dining table. A great price for an expensive looking table.
Ime: Lynn
Dostava
Ko kupujete na JYSK.si, lahko izberete med različnimi možnostmi dostave, tudi dostavo v Vašo najbližjo JYSK trgovino ali celo na Vaše delovno mesto:
Click & Collect (Klikni in prevzemi) – brezplačno
S pomočjo Click & Collect-a rezervirate izdelke na naši spletni strani, ki so na zalogi v trgovinah, nato pa jih kasneje prevzamete v izbrani JYSK-ovi trgovini. Ko rezervirate izdelke na naši spletni strani, Vam v roku pol ure sporočimo, da je naročilo pripravljeno za prevzem v trgovini. Storitev Click & Collect je brezplačna, izdelke plačate ob prevzemu v trgovini.
Prevzem spletnega nakupa v trgovini - brezplačno
V spletni trgovini imate na voljo širši asortiman izdelkov kot v naših fizičnih trgovinah. Če želite kupiti izdelke, ki so le na spletu, jih preprosto naročite in plačate v naši spletni trgovini ter izberite dostavo v JYSK-ovo trgovino po vaši izbiri. JYSK vas bo kontaktiral, ko bodo izdelki dostavljeni v trgovino in pripravljeni na prevzem. Velja za naročila nad 69 eur. Pomembna informacija: nekateri izdelki niso na voljo za to vrsto dostave zaradi teže izdelka ali specifične embalaže.
Manjši paket – plačljivo
Ko kupujete na spletu na JYSK.si, lahko vedno izberete možnost dostave izdelkov na vaš dom, delovno mesto ali katero koli drugo mesto po Vaši izbiri. Manjše pakete vam dostavlja specializirano podjetje za dostavo paketov.
Veliki paketi – plačljivo
Ob nakupu večjih in težjih izdelkov, kot so ležišča, sedežne garniture ali večji kosi pohištva, večini kupcem dostavimo pakete na dom. JYSK sodeluje s pooblaščenimi in mednarodno priznanimi dostavnimi podjetji, da bi zagotovili, da je naša storitev dostave pravilna. Dostava paketov se vrši do vhodnih vrat stanovanja ali hiše.
Izdelki, ki so na voljo samo v trgovini
JYSK s ponosom nudi svojim kupcem veliko ponudbo izdelkov tako v trgovinah, kot v spletni trgovini. Vendar je v posameznih primerih določen izdelek na voljo le v trgovini ali pa ga je mogoče rezervirati na spletu s Click in collect-om (Klikni in prevzemi). Praviloma gre za lomljive izdelke, izdelke, ki gredo iz asortimana ali izdelke, ki so na voljo le kratek čas.

