VONSILDTrosed VONSILD nastavljiv električen svetlo siva
Priporočeni izdelki
| Vrsta | Trosed |
|---|---|
| Osebe | 3 |
| Material | pena, vezan les, Poliester, jeklo |
| Material | Sedež: pena, Poliester, Hrbtni del: pena, Poliester, Naslon za roke: pena, vezan les, Poliester, Noge: jeklo |
| Sedež | Polnilo: Poliester, Material pene: PU (polyurethan), Gostota pene: 28 kg/m³ |
| Naslon | Polnilo: Poliester, Material pene: PU (polyurethan), Gostota pene: 28 kg/m³ |
| Naslon za roke | Polnilo: Poliester, Material pene: Poliester, Gostota pene: 180g kg/m³ |
| Polnilo | 100% poliester, 100% poliestrska vlakna |
| Barva | svetlo siva |
| Funkcija | Vgrajen naslon za noge, Brezstopenjski nagibni mehanizem |
| Vrsta vzmeti | Vsako vzmet ščiti žepek iz tkanine, ki zagotavlja bolj tiho in prožno vzmetnico in podaljšuje njeno življenjsko dobo. |
| Število vzmeti/m2 | 147 |
| Mere po sestavi | Širina: 195 cm, Višina: 87-110 cm, Globina: 97-164 cm |
| Višina sedeža | 50 |
| Globina sedeža | 55 |
| Mere pred sestavljanjem | širina: 80 cm, dolžina: 71 cm, Višina: 195 cm |
| Teža | 85 kg |
| Maks. obremenitev sedeža | 110 kg |
| Okoljski in zdravstveni certifikat | Vsi gozdni materiali, uporabljeni v izdelkih s to oznako, izvirajo iz gozdov preverjanih s strani neodvisnih tretjih strani, ki potrjujejo, da se z njimi ravna v skladu s strogimi socialnimi in okoljskimi standardi FSC®. Poiščite izdelke z oznako FSC v trgovinah in na spletu. |
| Proizvajalec | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Avkopplande och skön soffa
Soffan är riktigt skön och det bästa är givetvis alla olika lägen som man kan ställa in beroende på stunden du själv önskar njuta i.
Ime: Taina
Elektrischer Sofa - sehr bequem!
Ein hochwertiges elektrisches Sofa bietet einen hohen Sitz- und Liegekomfort, ruhige und langlebige Motoren und angenehme Polsterhärte. Das Sofa lässt sich einfach aufbauen (auch alleine, ohne Hilfe möglich), aber auch das auseinanderbauen ganz easy. Sind umgezogen und als Einzelteile war sogar der Transport kein Problem. Jedesmal drauf zu liegen, versetzt einen sofort in Schlafmodus ^_^ Kann ich absolut Weiterempfehlen! Liebes JYSK Team... bitte dieses Modell / Sofa dauerhaft im Sortiment behalten :)
Ime: S. G.
Carol Daysh
Me encanta el sofá. Es tan cómodo y muy facil de extender y cerrar. El vendedor en la tienda me ayudó mucho.
Ime: Carol
Kjempe god sofa
Behagelig i stoffet, digg at den er elektrisk. Kan legge setene ganske så langt bakover. Lett å montere.
Ime: Marianne
Tolles Sofa
Ich kann diese Relaxsofa nur jedem ans Herz der wert legt aus schlichte Eleganz. Mit dem gewissen extra. Wir haben im Angebot gleich zwei drei Sitzer und ein Sessel genommen.
Ime: Peter
Sofá
Encomenda cancelada.
Ime: Jorge
Josune
Sofa 3 plazas. Viene sin montar pero el montaje es muy facil. Es mjybcomodo y los 2 asientos laterales se mueven. Buena compra.
Ime: Josune
Tolles Sofa
Wir haben zwei davon gekauft. Wir waren überrascht wie einfach man das zusammen bauen konnte. Echt klasse
Ime: Ellen Schülke
Velmi pohodlná pohovka
Velmi pohodlná pohovka. Příjemný materiál. Měkká. K odpočinku skvělá. V akční ceně super kup! Doufáme, že elektro součástky vydrží.
Ime: MartinaV
Würde ich wieder Kaufen!!!
Es ist total Bequem und bietet eine großzügige Sitzfläche. Kann ich nur weiter empfehlen.
Ime: Schamberger
Ko kupujete na JYSK.si, lahko izberete med različnimi možnostmi dostave, tudi dostavo v Vašo najbližjo JYSK trgovino ali celo na Vaše delovno mesto:
Click & Collect (Klikni in prevzemi) – brezplačno
S pomočjo Click & Collect-a rezervirate izdelke na naši spletni strani, ki so na zalogi v trgovinah, nato pa jih kasneje prevzamete v izbrani JYSK-ovi trgovini. Ko rezervirate izdelke na naši spletni strani, Vam v roku pol ure sporočimo, da je naročilo pripravljeno za prevzem v trgovini. Storitev Click & Collect je brezplačna, izdelke plačate ob prevzemu v trgovini.
Prevzem spletnega nakupa v trgovini - brezplačno
V spletni trgovini imate na voljo širši asortiman izdelkov kot v naših fizičnih trgovinah. Če želite kupiti izdelke, ki so le na spletu, jih preprosto naročite in plačate v naši spletni trgovini ter izberite dostavo v JYSK-ovo trgovino po vaši izbiri. JYSK vas bo kontaktiral, ko bodo izdelki dostavljeni v trgovino in pripravljeni na prevzem. Velja za naročila nad 69 eur. Pomembna informacija: nekateri izdelki niso na voljo za to vrsto dostave zaradi teže izdelka ali specifične embalaže.
Manjši paket – plačljivo
Ko kupujete na spletu na JYSK.si, lahko vedno izberete možnost dostave izdelkov na vaš dom, delovno mesto ali katero koli drugo mesto po Vaši izbiri. Manjše pakete vam dostavlja specializirano podjetje za dostavo paketov.
Veliki paketi – plačljivo
Ob nakupu večjih in težjih izdelkov, kot so ležišča, sedežne garniture ali večji kosi pohištva, večini kupcem dostavimo pakete na dom. JYSK sodeluje s pooblaščenimi in mednarodno priznanimi dostavnimi podjetji, da bi zagotovili, da je naša storitev dostave pravilna. Dostava paketov se vrši do vhodnih vrat stanovanja ali hiše.
Izdelki, ki so na voljo samo v trgovini
JYSK s ponosom nudi svojim kupcem veliko ponudbo izdelkov tako v trgovinah, kot v spletni trgovini. Vendar je v posameznih primerih določen izdelek na voljo le v trgovini ali pa ga je mogoče rezervirati na spletu s Click in collect-om (Klikni in prevzemi). Praviloma gre za lomljive izdelke, izdelke, ki gredo iz asortimana ali izdelke, ki so na voljo le kratek čas.


