ADSLEVJedilniški stol ADSLEV brez naslona bež/naravni hrast
Z naslonoma za roke:
| Material | vezan les, Poliester, poliuretanska pena, Masiven kavčukov les, jeklo |
|---|---|
| Material | Sedež: vezan les, Poliester, poliuretanska pena, Hrbtni del: Poliester, poliuretanska pena, jeklo, Noge: Masiven kavčukov les, jeklo |
| Sedež | Polnilo: Poliester, Material pene: poliuretanska pena, Gostota pene: 20/25 kg/m³ |
| Naslon | Polnilo: Poliester, Material pene: poliuretanska pena, Gostota pene: 16/20 kg/m³ |
| Oblazinjenje | Sedežni in naslonski del |
| Barva | bež, naravni hrast |
| Mere po sestavi | Širina: 49 cm, Višina: 82 cm, Globina: 58 cm |
| Višina sedeža | 48 |
| Globina sedeža | 44 |
| Z naslonoma za roke | ne |
| Informacija o montaži | sestavite sami |
| Mere pred sestavljanjem | širina: 48 cm, dolžina: 50 cm, Višina: 57 cm |
| Okoljski in zdravstveni certifikat | FSC® Mix |
| Teža | 7 kg |
| Testirano do | 110 kg |
| Maksimalna obremenitev | 110 kg |
| Proizvajalec | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Sillas ADSLEV
He comprado cuatro sillas del modelo ADSLEV y estoy encantada, son cómodas y muy bonitas. He de decir que el servicio de atención al cliente es perfecto, todo correcto. Gracias
Ime: Elia
Très bon rapport Design/Qualité/prix !
Chaises de très bonne qualité, assise agréable et bien rembourré. Design intemporel pour un salon !
Ime: Jose
Sedia ADSLEV senza braccioli
Ho ordinato queste sedie dal sito non essendo disponibili nei punti vendita, sono davvero bellissime e molto comode. Sembrano anche molto robuste. Scaldano l’ambiente con linee dolci e piedi effetto legno. Per ora molto soddisfatta dell’acquisto!
Ime: Eleonora
Odlicna stolica, super cena
Udobna stolica po dobroj ceni. Stof jeste osetljive boje ali se lako odrzava. Topla preporuka.
Ime: Sabina
Sedie pranzo
Molte belle queste sedie, si montano facilmente e l’effetto é veramente di ambiente chic; spero che il tessuto abbia un trattamento anti macchia ;)
Ime: Marianna
Rewelacja
Krzesła solidne, wygodne, zdecydowanie godne polecenia :)
Ime: Monika
Трапезен стол
Доволна съм, качествен продукт.
Ime: Виолета
Gode stole til en god pris
Gode at sidde i. Nemme at samle
Ime: Kenneth
Стілець
Дуже задоволена якістю, зручністю стільців
Ime: Любов
Blagovaonska stolica
Super stolice, udobne, lako se sastavljaju, sve potrebno za sastavljanje dobije se u paketu uz svaku stolicu.
Ime: Maja
Ko kupujete na JYSK.si, lahko izberete med različnimi možnostmi dostave, tudi dostavo v Vašo najbližjo JYSK trgovino ali celo na Vaše delovno mesto:
Click & Collect (Klikni in prevzemi) – brezplačno
S pomočjo Click & Collect-a rezervirate izdelke na naši spletni strani, ki so na zalogi v trgovinah, nato pa jih kasneje prevzamete v izbrani JYSK-ovi trgovini. Ko rezervirate izdelke na naši spletni strani, Vam v roku pol ure sporočimo, da je naročilo pripravljeno za prevzem v trgovini. Storitev Click & Collect je brezplačna, izdelke plačate ob prevzemu v trgovini.
Prevzem spletnega nakupa v trgovini - brezplačno
V spletni trgovini imate na voljo širši asortiman izdelkov kot v naših fizičnih trgovinah. Če želite kupiti izdelke, ki so le na spletu, jih preprosto naročite in plačate v naši spletni trgovini ter izberite dostavo v JYSK-ovo trgovino po vaši izbiri. JYSK vas bo kontaktiral, ko bodo izdelki dostavljeni v trgovino in pripravljeni na prevzem. Velja za naročila nad 69 eur. Pomembna informacija: nekateri izdelki niso na voljo za to vrsto dostave zaradi teže izdelka ali specifične embalaže.
Manjši paket – plačljivo
Ko kupujete na spletu na JYSK.si, lahko vedno izberete možnost dostave izdelkov na vaš dom, delovno mesto ali katero koli drugo mesto po Vaši izbiri. Manjše pakete vam dostavlja specializirano podjetje za dostavo paketov.
Veliki paketi – plačljivo
Ob nakupu večjih in težjih izdelkov, kot so ležišča, sedežne garniture ali večji kosi pohištva, večini kupcem dostavimo pakete na dom. JYSK sodeluje s pooblaščenimi in mednarodno priznanimi dostavnimi podjetji, da bi zagotovili, da je naša storitev dostave pravilna. Dostava paketov se vrši do vhodnih vrat stanovanja ali hiše.
Izdelki, ki so na voljo samo v trgovini
JYSK s ponosom nudi svojim kupcem veliko ponudbo izdelkov tako v trgovinah, kot v spletni trgovini. Vendar je v posameznih primerih določen izdelek na voljo le v trgovini ali pa ga je mogoče rezervirati na spletu s Click in collect-om (Klikni in prevzemi). Praviloma gre za lomljive izdelke, izdelke, ki gredo iz asortimana ali izdelke, ki so na voljo le kratek čas.


