TUREBYJedilniški stol TUREBY bež tkanina
Podatki o izdelku
| Material | PP (polipropilen), PU (polyurethan), vezan les, Poliester, masiven borov les, Masiven kavčukov les |
|---|---|
| Material | Sedež: PP (polipropilen), PU (polyurethan), vezan les, Poliester, masiven borov les, Masiven kavčukov les, Hrbtni del: PU (polyurethan), vezan les, Poliester, masiven borov les, Masiven kavčukov les, Noge: Masiven kavčukov les |
| Okvir | vezan les, masiven borov les, Masiven kavčukov les |
| Sedež | Polnilo: Poliester, Material pene: PU (polyurethan), Gostota pene: 24 kg/m³ |
| Naslon | Polnilo: Poliester, Material pene: PU (polyurethan), Gostota pene: 24 kg/m³ |
| Obdelava | prozorni lak |
| Oblazinjenje | Sedežni in naslonski del |
| Barva | bež |
| Mere po sestavi | Širina: 47 cm, Višina: 100 cm, Globina: 60 cm |
| Višina sedeža | 47 |
| Globina sedeža | 43 |
| Z naslonoma za roke | ne |
| Informacija o montaži | sestavite sami |
| Mere pred sestavljanjem | širina: 46 cm, dolžina: 101 cm, Višina: 32 cm |
| Okoljski in zdravstveni certifikat | FSC® 100% |
| Teža | 15 kg |
| Testirano do | 110 kg |
| Proizvajalec | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Ocene
Lepi in udobni
Izgleda kvalitetno! Upam da bo tkanina čim dlje obdržala svoj pristni svež videz. Sem jo še dodatno zaščitil s prevleko.
Ime: Marjan
Mnenje o stolih
Stoli so težko sestavljivi, saj je potrwbno vijake zadeti v pravilno luknjo pod pravim kotom. Kakšen stol se ssstavlja tudi po 1h. Stoli so sicer udobni, vendar predlagam, da nanje ne stopate, saj se jih hitro zlomi.
Ime: Mojca
Super
Stoli so zelo udobni
Ime: Kristijan
Sillas
Todo bien. Son bonitas y la calidad corresponde con el precio, pero al montarlas (siguiendo instrucciones) quedan un poco cojas de una pata. Lo hemos solucionado con los protectores pero no era lo idoneo
Ime: Cristobal
Buena sillas calidad precio, pero tapa inferior debil
Buenas sillas por el precio que tienen, todo parece correcto, habrá que ver si la tela se deshilachado, las recomiendo, no obstante la tela de la base del asiento inferior es u a loneta frágil y con un belcro que no ajusta bien en ninguna, quedando por fuera, con lo cual te puedes enganchar las medias, posiblemente
Ime: BEATRIZ GARCIA
Kiváló székek
Az értkelések alapján haboztam hogy megvegyem-e a székeket, de kellemesen csalódtam. Nagyon masszív székek, kényelmes deréktámasszal. és nem mellesleg szuper esztétikusak. A lábak milliméterre ugyanolyan hosszúak voltak, és több széket is vettem. Ha nem ülünk rajta, valóban kicsit billegnek, de ha ülünk rajta, egyáltalán nem, nagyon stabil. Ajánlom!
Ime: Shaddox
Super krzesła
Krzesła eleganckie, wygodne i praktyczne
Ime: Dorota
Nätti, mutta surkeaa laatua
Onnetonta laatua, todella haastava koota. Ruuvit pyörii tyhjää. Keikkuu, nitisee ja natisee. Ei voi suositella.
Ime: Anne
Stol
Kjempebra
Ime: Nina
Konyhai Étkezőszék
Ez a konyhai szék nagyon kényelmes és stabil. A dizájnja modern, illik szinte bármilyen konyhához, és a minőségi anyagok tartósságot biztosítanak. Tényleg öröm ráülni!
Ime: Gábor
Dostava
Ko kupujete na JYSK.si, lahko izberete med različnimi možnostmi dostave, tudi dostavo v Vašo najbližjo JYSK trgovino ali celo na Vaše delovno mesto:
Click & Collect (Klikni in prevzemi) – brezplačno
S pomočjo Click & Collect-a rezervirate izdelke na naši spletni strani, ki so na zalogi v trgovinah, nato pa jih kasneje prevzamete v izbrani JYSK-ovi trgovini. Ko rezervirate izdelke na naši spletni strani, Vam v roku pol ure sporočimo, da je naročilo pripravljeno za prevzem v trgovini. Storitev Click & Collect je brezplačna, izdelke plačate ob prevzemu v trgovini.
Prevzem spletnega nakupa v trgovini - brezplačno
V spletni trgovini imate na voljo širši asortiman izdelkov kot v naših fizičnih trgovinah. Če želite kupiti izdelke, ki so le na spletu, jih preprosto naročite in plačate v naši spletni trgovini ter izberite dostavo v JYSK-ovo trgovino po vaši izbiri. JYSK vas bo kontaktiral, ko bodo izdelki dostavljeni v trgovino in pripravljeni na prevzem. Velja za naročila nad 69 eur. Pomembna informacija: nekateri izdelki niso na voljo za to vrsto dostave zaradi teže izdelka ali specifične embalaže.
Manjši paket – plačljivo
Ko kupujete na spletu na JYSK.si, lahko vedno izberete možnost dostave izdelkov na vaš dom, delovno mesto ali katero koli drugo mesto po Vaši izbiri. Manjše pakete vam dostavlja specializirano podjetje za dostavo paketov.
Veliki paketi – plačljivo
Ob nakupu večjih in težjih izdelkov, kot so ležišča, sedežne garniture ali večji kosi pohištva, večini kupcem dostavimo pakete na dom. JYSK sodeluje s pooblaščenimi in mednarodno priznanimi dostavnimi podjetji, da bi zagotovili, da je naša storitev dostave pravilna. Dostava paketov se vrši do vhodnih vrat stanovanja ali hiše.
Izdelki, ki so na voljo samo v trgovini
JYSK s ponosom nudi svojim kupcem veliko ponudbo izdelkov tako v trgovinah, kot v spletni trgovini. Vendar je v posameznih primerih določen izdelek na voljo le v trgovini ali pa ga je mogoče rezervirati na spletu s Click in collect-om (Klikni in prevzemi). Praviloma gre za lomljive izdelke, izdelke, ki gredo iz asortimana ali izdelke, ki so na voljo le kratek čas.


