BALSATREPreproga BALSATRE 160x230 siva/bela
Priporočeni izdelki
Podatki o izdelku
| Material | 100% polipropilen |
|---|---|
| Uporaba | Za notranjo / zunanjo uporabo |
| Pranje | ne |
| Prati ločeno | Madeže lahko očistite z vodo |
| Beljenje | Beljenje ni dovoljeno |
| Sušenje v stroju | Sušenje v sušilnem stroju ni dovoljeno |
| Likanje | Likanje ni dovoljeno. |
| Kemično čiščenje in mokro čiščenje | Profesionalno kemično čiščenje - blag postopek |
| Mere | Širina: 160 cm, Dolžina: 230 cm |
| Teža sprednjega dela | 650 g/m². |
| Teža, zadnja stran | 505 g/m². |
| Skupna teža sprednji + zadnji del | 1155 g/m². |
| Metoda barvanja | Pri obarvani tkanini je preja pobarvana pred tkanjem. To pomeni, da se tkani vzorci kažejo na obeh straneh tkanine, zaradi česar so barve trpežne. |
| Lastnosti | Pri obarvani tkanini je preja pobarvana pred tkanjem. To pomeni, da se tkani vzorci kažejo na obeh straneh tkanine, zaradi česar so barve trpežne. |
| Barva | Siva, bela |
| Dizajn | vzorec |
| Oblika | Pravokotna |
| Okoljski in zdravstveni certifikat | Ta izdelek ima certifikat OEKO-TEX® STANDARD 100. To pomeni, da je vsaka komponenta testirana s strani neodvisnih inštitutov OEKO-TEX® in izpolnjuje stroge omejitve glede škodljivih snovi. |
| Nadaljnje informacije | Preproge ne perite v pralnem stroju, temveč jo pretresite in posesajte, da odstranite umazanijo. Posušene madeže nežno postrgajte in obrišite z vlažno krpo. Madežev ne drgnite premočno. |
| Proizvajalec | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Ocene
Килим Balsatre
Килимът е чудесен - функционален, практичен и естетически издържан.
Ime: ЖС
Pas på med størrelsen
Havde et tæppe og ville have et til - men PAS PÅ størrelserne varierer MEGET. Det tæppe jeg købte i dag var ikke 230 cm langt men kun 224 cm cm. Da jeg opdagede det havde jeg selvfølgelig fjernet de 2 store sedler på CA 14 CM der er syet fast i den ene anden af tæppet. ØV ØV
Ime: Anni Kilde
Proleterska ulica Odzak
Tepih je voma ljep i kvaltan, opravdao je moja ocekivanja
Ime: Ruzbina
Qualidade
Produto muito bom, recomendo
Ime: Bruno Tavares
Buon prodotto
Preso in saldo per stare sotto un tavolo. Sembra resistente e alla vista piacevole. Si è macchiato e con uno smacchiattore e dell'acqua è tornato pulito. Sono soddisfatta.
Ime: Giovanna
Tappeto
Ottimo acquisto
Ime: Piera Coiro
Matta
Mycket fin och tålig matta gör sig jättefin, rekommenderas.
Ime: Molle
Гарний килим
Дуже гарний килимок, брав зі знижкою ,по акції, гарна ціна-гарна якість.покупкою цілком задоволений,рекомендую...
Ime: Міхальов Роман
Κα
Πολύ μορφολογία χάλι και πολύ καλή η τιμή που το αγόρασα
Ime: Γεωργία
Килим
Килим чудовий. Сучасний дизайн та колір, легкий. Вписався ідеально в інтр'єр. Приємний на дотик. Простий у використанні. Домашня тварина бігає, родина пересувається, а килим не ковзає (з однієї сторони зафіксований диваном). Легко прибирати пилососом, замивала рідиною з піною та терла щіткою після тварини і не залмшилось жодних слідів. Дуже задоволені. Осрбливо коли купили за акційною ціною.
Ime: Анна
Dostava
Ko kupujete na JYSK.si, lahko izberete med različnimi možnostmi dostave, tudi dostavo v Vašo najbližjo JYSK trgovino ali celo na Vaše delovno mesto:
Click & Collect (Klikni in prevzemi) – brezplačno
S pomočjo Click & Collect-a rezervirate izdelke na naši spletni strani, ki so na zalogi v trgovinah, nato pa jih kasneje prevzamete v izbrani JYSK-ovi trgovini. Ko rezervirate izdelke na naši spletni strani, Vam v roku pol ure sporočimo, da je naročilo pripravljeno za prevzem v trgovini. Storitev Click & Collect je brezplačna, izdelke plačate ob prevzemu v trgovini.
Prevzem spletnega nakupa v trgovini - brezplačno
V spletni trgovini imate na voljo širši asortiman izdelkov kot v naših fizičnih trgovinah. Če želite kupiti izdelke, ki so le na spletu, jih preprosto naročite in plačate v naši spletni trgovini ter izberite dostavo v JYSK-ovo trgovino po vaši izbiri. JYSK vas bo kontaktiral, ko bodo izdelki dostavljeni v trgovino in pripravljeni na prevzem. Velja za naročila nad 69 eur. Pomembna informacija: nekateri izdelki niso na voljo za to vrsto dostave zaradi teže izdelka ali specifične embalaže.
Manjši paket – plačljivo
Ko kupujete na spletu na JYSK.si, lahko vedno izberete možnost dostave izdelkov na vaš dom, delovno mesto ali katero koli drugo mesto po Vaši izbiri. Manjše pakete vam dostavlja specializirano podjetje za dostavo paketov.
Veliki paketi – plačljivo
Ob nakupu večjih in težjih izdelkov, kot so ležišča, sedežne garniture ali večji kosi pohištva, večini kupcem dostavimo pakete na dom. JYSK sodeluje s pooblaščenimi in mednarodno priznanimi dostavnimi podjetji, da bi zagotovili, da je naša storitev dostave pravilna. Dostava paketov se vrši do vhodnih vrat stanovanja ali hiše.
Izdelki, ki so na voljo samo v trgovini
JYSK s ponosom nudi svojim kupcem veliko ponudbo izdelkov tako v trgovinah, kot v spletni trgovini. Vendar je v posameznih primerih določen izdelek na voljo le v trgovini ali pa ga je mogoče rezervirati na spletu s Click in collect-om (Klikni in prevzemi). Praviloma gre za lomljive izdelke, izdelke, ki gredo iz asortimana ali izdelke, ki so na voljo le kratek čas.


