RYPESTARRPreproga RYPESTARR 140x200 bež
velikost:
Priporočeni izdelki
| Material sprednje strani | 100% polipropilen |
|---|---|
| Material zadnje strani | 100% juta |
| Uporaba | Za notranjo uporabo |
| Pranje | ne |
| Prati ločeno | Madeže lahko očistite z vodo |
| Beljenje | Beljenje ni dovoljeno |
| Sušenje v stroju | Sušenje v sušilnem stroju ni dovoljeno |
| Likanje | Likanje ni dovoljeno. |
| Kemično čiščenje in mokro čiščenje | Profesionalno mokro čiščenje - blag postopek |
| Mere | Širina: 140 cm, Dolžina: 200 cm |
| Višina kupa | 6 mm |
| Teža sprednjega dela | 1100 g/m². |
| Teža, zadnja stran | 700 g/m². |
| Skupna teža sprednji + zadnji del | 1800 g/m². |
| Metoda barvanja | Pri obarvani tkanini je preja pobarvana pred tkanjem. To pomeni, da se tkani vzorci kažejo na obeh straneh tkanine, zaradi česar so barve trpežne. |
| Barva | bež |
| Dizajn | vzorec |
| Oblika | Pravokotna |
| Okoljski in zdravstveni certifikat | Ta izdelek ima certifikat OEKO-TEX® STANDARD 100. To pomeni, da je vsaka komponenta testirana s strani neodvisnih inštitutov OEKO-TEX® in izpolnjuje stroge omejitve glede škodljivih snovi. |
| Nadaljnje informacije | Preproge ne perite v pralnem stroju, temveč jo pretresite in posesajte, da odstranite umazanijo. Posušene madeže nežno postrgajte in obrišite z vlažno krpo. Madežev ne drgnite premočno. |
| Proizvajalec | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Un covor excelent pentru apartament
Este ideal pentru sezonul primăvară- vară fiind ușor de întreținut,dar și ușor de transportat(eu locuind la etajul 4 al unui bloc de 4 etaje). Culorile și modelul sunt plăcute ochiului și se încadrează foarte bine în orice decor. Practic,nu trebuie decât să l cumperi și să l aspiri fără a te solicita suplimentar cu activități de întreținere. În plus,se poate transforma oricând intr un loc de joacă alături de copii dacă ai puțină imaginație și chef de joacă.
Ime: Loredana
Koberec
Pekny, lahko sa upratuje. Vsetko ok
Ime: Daša
Bel prodotto
Devo dire un bel tappeto e qualità prezzo nulla da dire.
Ime: alessandro
Jättefin och prisvärd
Jättefin och prisvärd matta.
Ime: Susanne
Koberec
krásny, kvalitné prevedenie, ľahko sa vysáva, dokonca aj strapce držia tvar a miesto
Ime: Dáša
Vloerkleed
Ben zeer tevreden, makkelijk in onderhoud, ligt mooi plat met anti-slip eronder, vooral voor in het begin. Oogt neutraal maar toch warm.
Ime: Claudine
Rejäl
En rejäl snygg matta, inga konstigheter
Ime: Peter
Вписався гарно в інтер'єр
Якісний, плотний, гарно тримається на підлозі, не слизький
Ime: Євген
Très beau tapis
Très beau tapis placé sous la table basse de mon salon, il donne beaucoup d'effet. Très bonne qualité
Ime: Cécile
Szőnyeg
Nagyon elégedett vagyok a szőnyeggel. Nem csúszik, a padlón , nincs szükség csúszásgátlóra.
Ime: Ágnes
Ko kupujete na JYSK.si, lahko izberete med različnimi možnostmi dostave, tudi dostavo v Vašo najbližjo JYSK trgovino ali celo na Vaše delovno mesto:
Click & Collect (Klikni in prevzemi) – brezplačno
S pomočjo Click & Collect-a rezervirate izdelke na naši spletni strani, ki so na zalogi v trgovinah, nato pa jih kasneje prevzamete v izbrani JYSK-ovi trgovini. Ko rezervirate izdelke na naši spletni strani, Vam v roku pol ure sporočimo, da je naročilo pripravljeno za prevzem v trgovini. Storitev Click & Collect je brezplačna, izdelke plačate ob prevzemu v trgovini.
Prevzem spletnega nakupa v trgovini - brezplačno
V spletni trgovini imate na voljo širši asortiman izdelkov kot v naših fizičnih trgovinah. Če želite kupiti izdelke, ki so le na spletu, jih preprosto naročite in plačate v naši spletni trgovini ter izberite dostavo v JYSK-ovo trgovino po vaši izbiri. JYSK vas bo kontaktiral, ko bodo izdelki dostavljeni v trgovino in pripravljeni na prevzem. Velja za naročila nad 69 eur. Pomembna informacija: nekateri izdelki niso na voljo za to vrsto dostave zaradi teže izdelka ali specifične embalaže.
Manjši paket – plačljivo
Ko kupujete na spletu na JYSK.si, lahko vedno izberete možnost dostave izdelkov na vaš dom, delovno mesto ali katero koli drugo mesto po Vaši izbiri. Manjše pakete vam dostavlja specializirano podjetje za dostavo paketov.
Veliki paketi – plačljivo
Ob nakupu večjih in težjih izdelkov, kot so ležišča, sedežne garniture ali večji kosi pohištva, večini kupcem dostavimo pakete na dom. JYSK sodeluje s pooblaščenimi in mednarodno priznanimi dostavnimi podjetji, da bi zagotovili, da je naša storitev dostave pravilna. Dostava paketov se vrši do vhodnih vrat stanovanja ali hiše.
Izdelki, ki so na voljo samo v trgovini
JYSK s ponosom nudi svojim kupcem veliko ponudbo izdelkov tako v trgovinah, kot v spletni trgovini. Vendar je v posameznih primerih določen izdelek na voljo le v trgovini ali pa ga je mogoče rezervirati na spletu s Click in collect-om (Klikni in prevzemi). Praviloma gre za lomljive izdelke, izdelke, ki gredo iz asortimana ali izdelke, ki so na voljo le kratek čas.


