MOMMARKTrosed s podaljškom MOMMARK bež tkanina
Priporočeni izdelki
Trosed iz tkanine. Preprosto se spremeni v posteljo. Sedežna blazina z žepkastimi vzmetmi in oblazinjenjem iz pene. Naslon iz pene. S prostorom za shranjevanje. Levi ali desni kotni del. Spalna površina: 137x200 cm. Š222xV83xG90/152 cm
Podatki o izdelku
| Vrsta | Trosed s podaljškom za noge |
|---|---|
| Material | pena, MDF plošče so sestavljene iz zelo tanko rezanih lesenih vlaken, ki so pod pritiskom zalepljene skupaj. |
| Material | Sedež: pena, Poliester, Hrbtni del: pena, MDF plošče so sestavljene iz zelo tanko rezanih lesenih vlaken, ki so pod pritiskom zalepljene skupaj. |
| Sedež | Polnilo: Poliester, Material pene: PU (polyurethan), Gostota pene: 25/20/16 kg/m³ |
| Naslon | Polnilo: Poliester, Material pene: Poliester, Gostota pene: 40 kg/m³ |
| Naslon za roke | Polnilo: Poliester, Material pene: PU (polyurethan), Gostota pene: 25 kg/m³ |
| Podaljšek | Polnilo: Poliester, Material pene: PU (polyurethan), Gostota pene: 25 kg/m³ |
| Noge | PP (polipropilen) |
| Polnilo | 100% poliester, 100% poliestrska vlakna |
| Zunanje platno | 100% poliester |
| Barva | bež |
| oblika | Se lahko uporablja na obeh straneh, S prostorom za shranjevanje |
| Podaljšek | Levi ali desni kotni del |
| Vrsta vzmeti | Vsako vzmet ščiti žepek iz tkanine, ki zagotavlja bolj tiho in prožno vzmetnico in podaljšuje njeno življenjsko dobo. |
| Mere po sestavi | Širina: 222 cm, Višina: 83 cm, Globina: 90/152 cm |
| Višina sedeža | 48 |
| Globina sedeža | 58 |
| spalno območje | Širina: 137 cm, Dolžina: 200 cm |
| Informacija o montaži | sestavite sami |
| Mere pred sestavljanjem | širina: 137 cm, dolžina: 165 cm, Višina: 78 cm |
| Teža | 103 kg |
| Maks. obremenitev sedeža | 110 kg |
| Maks. obremenitev spalne površine | 220 kg |
| Število zavitkov | 3 |
| Okoljski in zdravstveni certifikat | Izdelki, ki nosijo to oznako, so narejeni iz mešanice materialov iz gozdov s certifikatom FSC®, recikliranih materialov in/ali lesa, ki je pod nadzorom FSC. Čeprav nadzorovani les ne izvira iz FSC-certificiranih gozdov, je tveganje, da prihaja iz nesprejemljivih virov, zmanjšano. Poiščite izdelke z oznako FSC v trgovinah in na spletu. |
| Prostor za shranjevanje | v počivalniku |
| Proizvajalec | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Ocene
Szag vs. ár-érték arány
Leértékeléskor vettük a kanapét, szóval jó áron kaptunk egy könnyen összeszerelhető, mutatós bútort. Egy kicsit keménynek találom alváshoz, de ami sokkal zavaróbb, hogy egy kellemetlen, savanyú (dohos?) szag árad belőle, valószínűleg a fa elemekből, ami egyelőre nem múlt el a több hete vásárolt termékből. Sajnos az egész nappaliban érezni lehet.
Ime: Sz. Szabó Ildikó
Elégedett vagyok a termekkel,
Tetszik a forma a szin az ules kemenysege, remeljuk sokaig fogja birni. A teherbiras lehetne tobb mint 110kg.
Ime: Szalai Flóra
Réception du canapé
Tout c’est bien passé.
Ime: Prost
Korrekt sarokfotel
Bár a kiszállítás kicsit küzdelmes volt a HDT-vel (innen is köszönet a Jysk ügyfélszolgálaton a hölgynek aki segített velük kommunikálni), maga a fotel a mi elvárásainknak megfelel. Aki nagyobb ülőfelületű kanapét keres annak kevésbé ajánlanám, nekünk a kis nappalinkba egyelőre pont tökéletes.
Ime: Anna
Stoffa rovinata
Divano difettoso, la stoffa di rivestimento nella chaise longue è tagliata per circa 3 cm, vorrei un rimborso almeno parziale della cifra pagata….
Ime: Manuel Stefanoni
Ígértes, de
Minden más hasonlóhoz képest olcsóbban, ráadásul egy leárazás közepén vettem meg, ár-érték arányban elég jó. A mérete pont megfelelt, két emberes, az összeszerelés is viszonylag egyszerű. Kényelmes, a háttámlák alacsonyak, de pont megfelelőek még nekem is (186cm). Viszont biztosan nem aludnék rajta ággyá alakítva, a lekerekítés okozta lövészárok miatt ez egy teljesen értelmetlen funkció, a kihúzható plusz felület csak lábtartónak jó - de nehéz kihúzni. A domború ülőfelület szélek meglepetéseket tudnak okozni ha az ember lerak valamit, elég könnyen és gyorsan leszánkázik minden, amit nem középre rakunk. A rakodóhely kevés, egyetlen felnyíló rekesz van, amit nem lehet púposra pakolni. A szövet minősége jónak tűnik, a párnázás kevésbé: pár hét után deformáció látszik a karfák mellett. A színe klassz. A legnagyobb hátrány az, hogy három hét után is enyhe, de jól észlelhető lábszagra, hányásszagra emlékeztető szag terjeng körülötte, amire nagyon lassan enyhül, jelenleg megoldást keresek rá.
Ime: Németh Tamás
Zettel
Ik ben tevreden!
Ime: Инна
Szuper
Egy hete szereltük össze, azóta használom, ugyan kihúzni nem nagyon fogom, de egy személy kényelmesen tud rajta aludni. Magas, masszív kanapéágy, eddig a macskák karmait is jól bírja.
Ime: Juju
Extremt praktisk, bra tyg!
Riktigt bra soffa! Tåligt tyg, bra med förvaringsutrymme, enkelt att dra fram extra sängen. Liten men ändå mycket plats att sova på! Kanske aningen hård, men de är en smaksak.
Ime: Andreas
Szeged
Könnyen szerelhető, tökéletes
Ime: Eszter
Dostava
Ko kupujete na JYSK.si, lahko izberete med različnimi možnostmi dostave, tudi dostavo v Vašo najbližjo JYSK trgovino ali celo na Vaše delovno mesto:
Click & Collect (Klikni in prevzemi) – brezplačno
S pomočjo Click & Collect-a rezervirate izdelke na naši spletni strani, ki so na zalogi v trgovinah, nato pa jih kasneje prevzamete v izbrani JYSK-ovi trgovini. Ko rezervirate izdelke na naši spletni strani, Vam v roku pol ure sporočimo, da je naročilo pripravljeno za prevzem v trgovini. Storitev Click & Collect je brezplačna, izdelke plačate ob prevzemu v trgovini.
Prevzem spletnega nakupa v trgovini - brezplačno
V spletni trgovini imate na voljo širši asortiman izdelkov kot v naših fizičnih trgovinah. Če želite kupiti izdelke, ki so le na spletu, jih preprosto naročite in plačate v naši spletni trgovini ter izberite dostavo v JYSK-ovo trgovino po vaši izbiri. JYSK vas bo kontaktiral, ko bodo izdelki dostavljeni v trgovino in pripravljeni na prevzem. Velja za naročila nad 69 eur. Pomembna informacija: nekateri izdelki niso na voljo za to vrsto dostave zaradi teže izdelka ali specifične embalaže.
Manjši paket – plačljivo
Ko kupujete na spletu na JYSK.si, lahko vedno izberete možnost dostave izdelkov na vaš dom, delovno mesto ali katero koli drugo mesto po Vaši izbiri. Manjše pakete vam dostavlja specializirano podjetje za dostavo paketov.
Veliki paketi – plačljivo
Ob nakupu večjih in težjih izdelkov, kot so ležišča, sedežne garniture ali večji kosi pohištva, večini kupcem dostavimo pakete na dom. JYSK sodeluje s pooblaščenimi in mednarodno priznanimi dostavnimi podjetji, da bi zagotovili, da je naša storitev dostave pravilna. Dostava paketov se vrši do vhodnih vrat stanovanja ali hiše.
Izdelki, ki so na voljo samo v trgovini
JYSK s ponosom nudi svojim kupcem veliko ponudbo izdelkov tako v trgovinah, kot v spletni trgovini. Vendar je v posameznih primerih določen izdelek na voljo le v trgovini ali pa ga je mogoče rezervirati na spletu s Click in collect-om (Klikni in prevzemi). Praviloma gre za lomljive izdelke, izdelke, ki gredo iz asortimana ali izdelke, ki so na voljo le kratek čas.