JANSSONLED čajne svečke JANSSON bela/črna s polnilcem
Paket 4 polnilnih LED-čajnih svečk. Svečke imajo funkcijo časovnika z intervali 2, 4, 6 ali 8 ur. Daljinski upravljalec in polnilna postaja sta vključena. Š11xD10xV6 cm
| Material | baker, PC (polikarbonat), polipropilen, polistiren, jeklo, termoplastični poliuretan |
|---|---|
| Barva | bela, črna |
| Mere | Širina: 11 cm, Dolžina: 10 cm, Višina: 6 cm |
| - | |
| Skupna dolžina | 1 m |
| Transformator | Yes |
| Število žarnic/LED | 4 ks |
| Žarnica | vključeno |
| Število žarnic/LED | LED |
| Lestvica lumen (svetilnosti) | 2 |
| barva v stop. kelvina | 2200 K |
| Vgrajena LED razsvetljava | da |
| Uporaba | znotraj |
| Približna življenjska doba svetlobnega vira v urah | 20000 ur |
| Vir energije | električni kabel |
| Funkcija | Polnilna, Daljinski upravljalec, S funkcijo časovnika |
| Baterije | vključeno |
| Število baterij | 4 ks |
| Velikost baterij | Komplet baterij |
| Proizvajalec | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
USB čajové svíčky s ovládáním
Svíčky hoří déle než uvádí výrobce ..jen ovládání mi ruší televizi, při vypnutí svíček se mi vypne i televize, ovladač na tv na svíčky nereaguje
Ime: Pan
Jättenöjd
Så bra, lyser fint, håller länge
Ime: Elin
Hyvä ostos
Kynttilöissä valittavana sekä liekki- että tasavalotoiminto. Miellyttävän näköiset. Akkujen kestosta vaikea sanoa lyhyen käytön perusteella vielä. Kaukosäätimellä ohjattavuus kiva. Latausalusta ok, vaikka ei olekaan langaton vaan kynttilät pitää painaa nastoihin kiinni latauksen ajaksi.
Ime: Kay
Teelichter aufladen
Super einfach zum Laden, alle 4 funktionieren … happy. Übrigens wie so oft vorbestellt und eine schnelle und super nette Bedienung
Ime: Renate
Svíčky
Jedna svíčka nefunguje na časovač budeme reklamovat
Ime: Martina
Super, empfehlenswert
Bereits im letzten Jahr kaufte ich im JYSK Shop solche Teelichter und war äußerst zufrieden damit. Heuer wollte ich diese mit weiteren Teelichtern ergänzen. ich nutzte zum ersten Mal "Click und Collect" und war hin und weg ob der raschen und reibungslosen Erledigung . Danke!
Ime: Manuela
Schöne Teelichter, aber neue Fernbedienung
Wir haben bereits mehrere dieser Teelichter und finden sie toll. Haben jetzt noch eine weitere 4er Packung davon gekauft. Allerdings blöd, dass man die Kerzen immer mit einem neuen Ladegerät kaufen muss. Haben mittlerweile 3 Ladegeräte hier rumliegen. Vorallem haben die neuen Teelichter jetzt auch eine andere Fernbedienung, die nicht für die alten Teelichter funktioniert. Blöd dass die Funktionalität hier geändert wurde. Jetzt müssen wir mehrere Fernbedienungen für unsere ganzen Teelichter benutzen.
Ime: Marleen-Yvonne
Yhden talven juttu
Ei toimi enää kuin kaksi kynttilää neljästä. En suosittele. Iso pettymys. Viime vuonna ostettu.
Ime: Hanna
Fina ljus
Ljus som lyser fint. Bra att de är laddbara! Tycker inte dimmerfunktionen är nödvändig då det inte syns någon skillnad. Har inte testat timern. Det skulle vara toppen om det gick att köpa till lösa, laddbara ljus!
Ime: Katarina
Solide
Ich hatte die Teelichter gekauft, um sie auf dem Balkon einzusetzen. Herkömmliche Teelichter brennen bei niedrigen Temperaturen nicht vollständig ab und LED-Teelichter, die mit Batterien betrieben werden, sind m. M.n. auch nicht nachhaltig. Ich habe sie seit einer Woche jeden Abend für vier Stunden im Einsatz und bisher sind die Akkus noch nicht leer (davon waren einige Nächte sehr eisig, z. T. bis -10 Grad Celsius). Alle vier Teelichter und das Ladegerät funktionieren einwandfrei und die Timer-, Dimm- und Flackerfunktion ebenfalls. Achtung: Eine Batterie für die Fernbedienung ist nicht inkludiert. Hier wird eine handelsübliche CR 2032 benötigt. Der Preis ist in Ordnung.
Ime: Lisa
Ko kupujete na JYSK.si, lahko izberete med različnimi možnostmi dostave, tudi dostavo v Vašo najbližjo JYSK trgovino ali celo na Vaše delovno mesto:
Click & Collect (Klikni in prevzemi) – brezplačno
S pomočjo Click & Collect-a rezervirate izdelke na naši spletni strani, ki so na zalogi v trgovinah, nato pa jih kasneje prevzamete v izbrani JYSK-ovi trgovini. Ko rezervirate izdelke na naši spletni strani, Vam v roku pol ure sporočimo, da je naročilo pripravljeno za prevzem v trgovini. Storitev Click & Collect je brezplačna, izdelke plačate ob prevzemu v trgovini.
Prevzem spletnega nakupa v trgovini - brezplačno
V spletni trgovini imate na voljo širši asortiman izdelkov kot v naših fizičnih trgovinah. Če želite kupiti izdelke, ki so le na spletu, jih preprosto naročite in plačate v naši spletni trgovini ter izberite dostavo v JYSK-ovo trgovino po vaši izbiri. JYSK vas bo kontaktiral, ko bodo izdelki dostavljeni v trgovino in pripravljeni na prevzem. Velja za naročila nad 69 eur. Pomembna informacija: nekateri izdelki niso na voljo za to vrsto dostave zaradi teže izdelka ali specifične embalaže.
Manjši paket – plačljivo
Ko kupujete na spletu na JYSK.si, lahko vedno izberete možnost dostave izdelkov na vaš dom, delovno mesto ali katero koli drugo mesto po Vaši izbiri. Manjše pakete vam dostavlja specializirano podjetje za dostavo paketov.
Veliki paketi – plačljivo
Ob nakupu večjih in težjih izdelkov, kot so ležišča, sedežne garniture ali večji kosi pohištva, večini kupcem dostavimo pakete na dom. JYSK sodeluje s pooblaščenimi in mednarodno priznanimi dostavnimi podjetji, da bi zagotovili, da je naša storitev dostave pravilna. Dostava paketov se vrši do vhodnih vrat stanovanja ali hiše.
Izdelki, ki so na voljo samo v trgovini
JYSK s ponosom nudi svojim kupcem veliko ponudbo izdelkov tako v trgovinah, kot v spletni trgovini. Vendar je v posameznih primerih določen izdelek na voljo le v trgovini ali pa ga je mogoče rezervirati na spletu s Click in collect-om (Klikni in prevzemi). Praviloma gre za lomljive izdelke, izdelke, ki gredo iz asortimana ali izdelke, ki so na voljo le kratek čas.

